Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wlasnie granitowe :D

 

Wiem, że duży wybór materiałów ma Labradoryt na widzewie (chyba to jest Rokicińska) tylko u nich trzeba uważać bo ściągają dużo chińszczyzny.

Chociaż w sumie do wewnątrz to takiego dużego znaczenia nie ma.

 

na teraz potrzebuje parapety zewnetrzne :roll: a jak oceniacie ten Labradoryt - ceny maja dobre czy raczej drogo u nich :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie granitowe :D

 

Wiem, że duży wybór materiałów ma Labradoryt na widzewie (chyba to jest Rokicińska) tylko u nich trzeba uważać bo ściągają dużo chińszczyzny.

Chociaż w sumie do wewnątrz to takiego dużego znaczenia nie ma.

 

na teraz potrzebuje parapety zewnetrzne :roll: a jak oceniacie ten Labradoryt - ceny maja dobre czy raczej drogo u nich :-?

ja kupowałam w Labradorycie tę obwódkę z trawertynu do kominka. Kosztowała 580 zeta. Sądzę wiec ze parapety będą cholernie drogie ale mogę sie mylić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na teraz potrzebuje parapety zewnetrzne :roll: a jak oceniacie ten Labradoryt - ceny maja dobre czy raczej drogo u nich :-?

ja kupowałam w Labradorycie tę obwódkę z trawertynu do kominka. Kosztowała 580 zeta. Sądzę wiec ze parapety będą cholernie drogie ale mogę sie mylić :-?

Labradoryt tani nie jest. Tam nie ma z kim sie dogadać co do ceny bo właściciel jest rzadko a pracownicy mówią że nie moga zbyt wiele opuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie granitowe :D

 

Wiem, że duży wybór materiałów ma Labradoryt na widzewie (chyba to jest Rokicińska) tylko u nich trzeba uważać bo ściągają dużo chińszczyzny.

Chociaż w sumie do wewnątrz to takiego dużego znaczenia nie ma.

 

na teraz potrzebuje parapety zewnetrzne :roll: a jak oceniacie ten Labradoryt - ceny maja dobre czy raczej drogo u nich :-?

 

Oceniam rewelacyjnie :D Zarówno mamy parapety zewnętrzne ( granit ) jak i wewnętrzne ( marmur ). Terminowość, dokładność zrobienia, wybór kamienia.

Cena ... ? Coś za coś 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jaki tynk zewnetrzny macie polozony badz jaki planujecie polozyc :-? :-? :-?

ja mam Torgglera polikrzemianowy.

 

I do rzeczy :).

 

Polanka73, czy możesz wysłać mi swojego maila na priva. Też zainteresowałem się tym tynkiem i chciałem Cię wypytać o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Z tablicy ogłoszeń ]

Poszukuje sklepu z drzwiami w Lodzi, gdzie moglbym dostac 2 drzwi od reki. Markety odpadaja - bylem w kazdym. W salonach trzeba czekac min. 6 tyg na drzwi, a ja nie mam tyle czasu:)

 

Poszukuje sklepu z drzwiami w Lodzi, gdzie moglbym dostac 2 drzwi od reki. Markety odpadaja - bylem w kazdym. W salonach trzeba czekac min. 6 tyg na drzwi, a ja nie mam tyle czasu:)

 

Spróbuj Makra-Met na Przędzalnianej albo w DOMBUD Koluszki :)

 

Przyjmę ziemię z wykopu na wyrównanie działki? A może ktoś wie gdzie niedrogo można dostać ziemię ogrodniczą. Ksawerów

 

Olgusieniunieczka niestety nie było nam dane się spotkać osobiście ale choroba nie wybiera i siedzę w domku na zwolnieniu. Może to jeszcze odrobimy.

W tym miejscu jeszcze raz chce bardzo podziękować za ziemię i jej przywiezienie.

Zaglądam czasami do Waszego dziennika budowy i kibicuję.

Życzę powodzenia w budowaniu.

Pozdrawiam

Magda

:p :p :p

Dzieki za kibicowanie na pewno sie przyda:) a ziemia niech sie mocno ubije i dobrze wam sluzy :D

Bardzo ladny ten wasz domek. Powodzenia

 

witam forumowiczów :D

czy ktoś może mi potwierdzić jakość stropu teriva od Pani Mari Rąbień? dostałam od niej najlepszą cenę, ale nie wiem co z jakością.

 

JA RÓWNIEZ POPROSZEO OPNIE

cena jest super, zarówno za terrivę jak i pustaki keramzytowe.

 

Czy ktos ma namiar na tani żwir do zasypek?

Mam ofertę: 300 zł za 20T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy post na forum, a więc chciałbym się ze wszystkimi przywitać.

Witaj :) Gdzie budujesz? I na jakim jesteś etapie? :)

Podam ci link do tego ustrojstwa:

http://www.torggler.pl/files/146_3.pdf

 

W okolicach Wycieczkowej, a domek już stoi, trzeba go tylko wykończyć (albo siebie) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał oakzję zamawiać/kupować bramę garażową albo drzwi zew. w firmie PAULA z Pabianic ???

Cenowo (brama Krispol i drzwi KMT) wychodzi przyzwoicie ale nie wiem jak cała reszta...

Pozdrawiam

 

Ja zamawiałam w Pauli drzwi zewnętrzne KMT, narazie OK. montaż sprawny, firma słowna i mająca dobre cenowo oferty. Drugie drzwi, od frontu domu ,zamawialiśmy w Budrexie (Srock)- tam mieli wzór jaki nam pasował, narazie czekamy aż wyschną tynki , tymczasowo zamontowali nam zastępcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z pół roku temu była w grupie dyskusja o sklepach z płytkami, gresami itp. Gdzie można obejrzeć gresy na podłogę albo płytki do łazienek? Byłam na Brukowej w Cermagu, wybór jest ale ceny bolą :roll: słyszałam coś o sklepie w okolicy Tuwima, chyba EZS coś pisała....Może macie jeszcze jakieś namiary? Zaczynamy się powoli "wykańczać" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pytał o działkę. Otóż właśnie się dowiedziałam, że znajomy ma działkę w Pabianicach coś koło 1200m2. W drodze prąd i woda. Działka jest na ul. 15 Pułku Wilków. Może kogoś to zainteresuje.

 

witam. ja się pytałem o działki. czy można na priv tel do znajomego. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pytał o działkę.

 

witam. ja się pytałem o działki. czy można na priv tel do znajomego. dzieki

 

Koleżanka ma do sprzedania działkę ok. 1300 m2, po sąsiedzku z moją budową na Zielonym Romanowie. Działka ciekawa, kwadratowa, z wjazdem od północy. Są wszystkie media (oprócz kanalizacji). Oprócz mojego, powstaje jeszcze jeden dom. Spokojna okolica i bezpieczna odległość od planowanej trasy S14.

Zainteresowanym namiary podam na priva.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...