Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Chyba z pół roku temu była w grupie dyskusja o sklepach z płytkami, gresami itp. Gdzie można obejrzeć gresy na podłogę albo płytki do łazienek? Byłam na Brukowej w Cermagu, wybór jest ale ceny bolą :roll: słyszałam coś o sklepie w okolicy Tuwima, chyba EZS coś pisała....Może macie jeszcze jakieś namiary? Zaczynamy się powoli "wykańczać" :wink:

 

Ja bym polecił Fumino na ul. Północnej ... Glaz-Bud, Przybyszewskiego ...

Wszystko zależy od jakiego momentu zaczyna się "próg bólu" :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tuwima 100, znalazłam, sprawdzę w tygodniu, dziękuję Polanka :D

Jak będziesz na Tuwima, jedź od mostu do miasta, po prawej pierwszy barak to sklep z płytkami :lol: Pięciu złotych bym za niego nie dała a okazał się tani, sprawny i dobrze wyposarzony. Na Brukowej to ja sobie tylko pooglądałam i wybrałam co chcę kupić a kupiłam na Tuwima właśnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuwima 100, znalazłam, sprawdzę w tygodniu, dziękuję Polanka :D

Jak będziesz na Tuwima, jedź od mostu do miasta, po prawej pierwszy barak to sklep z płytkami :lol: Pięciu złotych bym za niego nie dała a okazał się tani, sprawny i dobrze wyposarzony. Na Brukowej to ja sobie tylko pooglądałam i wybrałam co chcę kupić a kupiłam na Tuwima właśnie :lol:

na Tuwima jest kilka sklepów. Ten "moj" jest po stronie salonu samochodowego, wjeżdza sie w podwóreczko i wchodzi na rampę. Wyglądu to to nie ma, fakt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEOEXPERT

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

 

Ale... trzeba się targować 8)

 

Ojjjj trzeba się mocno targować!!!!!

Ja kiedyś u niego chciałem zlecić wytyczenie działki i zakrzyknął mi uwaga 5.000 zł (pięc tysięcy złotych) bo trzeba mapę odtworzyć, bo mapy zasadniczej braku je itp itd.

Inny geodeta zrobił mi to samo za 500 (pięćset) złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEOEXPERT

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

 

Ale... trzeba się targować 8)

 

Ojjjj trzeba się mocno targować!!!!!

Ja kiedyś u niego chciałem zlecić wytyczenie działki i zakrzyknął mi uwaga 5.000 zł (pięc tysięcy złotych) bo trzeba mapę odtworzyć, bo mapy zasadniczej braku je itp itd.

Inny geodeta zrobił mi to samo za 500 (pięćset) złotych.

 

U nas działeczkę wytyczył za 500 zł

za 400 wytyczy domek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję dobrego i szybkiego geodety w ZGIERZU.

 

Gorąco proszę forumowiczów ze Zgierza o poradę i podanie namiarów na solidnego geodetę - wytyczenie i podział działki.

 

Z góry serdecznie dziękuję

 

Andrzej Gazewski

Zgierz, pl. Jana Pawła II 3

te. 42 716-13-26

 

A ile taki geodeta bierze za wytyczenie działki lub podział ? Działka prostokąt. Zaznaczenie ok. 8 punktów.

Z tego co wiem to liczą za tzw. punkt?

A więc do ilu PLN to będzie jeszcze tanio, a ile PLN będzie już drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...