Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Pomóżcie ocenić ofertę

 

Robocizna CO (w ty montaż szafki podtynkowej i uzbrojenie rozdzielacza, podjeście do kotłowni ułożenie obiegu ogrzewania podłogowego, wykonanie podejścia pod 2 grzejniki łazienkowe i 4 grzejniki "zwykłe" 2613zł

 

Materiał CO (szafka podtynkowa, rozdzielacz 12 obiegów, rura pexalpex Wavin, folia pod ogrzewanie podłogowe, spinki do styro, złączki simplex, otuliny peszle i inne, głowice, zawory złączki, grzejniki purmo) Ja zapewniam folię pod styro, styro i wylewkę 8460

 

Robocizna Wod-kan 1626

 

Materiał wod-kan- (kisan, cyrkulacja, filtr na wejściu) 3530

 

RAZEM pierwszy etap ok 16230 (w tym 7% vat)

 

Drugi etap - KOTŁOWNIA

17120zł (w tym 7 %vat) i składa się na to :

 

Robocizna 2247zł

 

Reszta to materiały (Vailant eco tech plus + zbiornik na wodę 150l+zestaw połączeniowy+konsola z czujnikiem temp cwu regulator pogodowy 430, cokół naścienny vr55, pompa grundfos -cyrkulacja) komin vailant materiały pomocnicze różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pomóżcie ocenić ofertę

 

Robocizna CO (w ty montaż szafki podtynkowej i uzbrojenie rozdzielacza, podjeście do kotłowni ułożenie obiegu ogrzewania podłogowego, wykonanie podejścia pod 2 grzejniki łazienkowe i 4 grzejniki "zwykłe" 2613zł

 

Materiał CO (szafka podtynkowa, rozdzielacz 12 obiegów, rura pexalpex Wavin, folia pod ogrzewanie podłogowe, spinki do styro, złączki simplex, otuliny peszle i inne, głowice, zawory złączki, grzejniki purmo) Ja zapewniam folię pod styro, styro i wylewkę 8460

 

Robocizna Wod-kan 1626

 

Materiał wod-kan- (kisan, cyrkulacja, filtr na wejściu) 3530

 

RAZEM pierwszy etap ok 16230 (w tym 7% vat)

 

powiedzialabym, ze cena dobra

 

Drugi etap - KOTŁOWNIA

17120zł (w tym 7 %vat) i składa się na to :

 

Robocizna 2247zł

 

Reszta to materiały (Vailant eco tech plus + zbiornik na wodę 150l+zestaw połączeniowy+konsola z czujnikiem temp cwu regulator pogodowy 430, cokół naścienny vr55, pompa grundfos -cyrkulacja) komin vailant materiały pomocnicze różne

 

tematu kotlowni jeszcze nie zglebilam, aczkolwiek sama mam oferte na zrobienie kotlowni za kwote 18000 zl (Vailant eco tech plus 246)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło dołączyć do tak aktywnej Grupy!

Witamy i mamy nadzieję na miłe przyjęcie "nowych"

Oby Grupa rosła w siłę (liczebną) bo jak odejdą Ci co już skończyli budowę to niewielu nas tu będzie :wink:

U nas od zakupu działki minęło już pół roku, a z ziemi jeszcze nic nie wystaje. Poza słupkami ogrodzeniowymi :p

Ale jesteśmy dobrej myśli o ciągu dalszym

Pozdrawiamy

D i A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło dołączyć do tak aktywnej Grupy!

Witamy i mamy nadzieję na miłe przyjęcie "nowych"

Oby Grupa rosła w siłę (liczebną) bo jak odejdą Ci co już skończyli budowę to niewielu nas tu będzie :wink:

U nas od zakupu działki minęło już pół roku, a z ziemi jeszcze nic nie wystaje. Poza słupkami ogrodzeniowymi :p

Ale jesteśmy dobrej myśli o ciągu dalszym

Pozdrawiamy

D i A

 

Witajcie, czujcie się tu jak .... u siebie w domu :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję dobrego i szybkiego geodety w ZGIERZU.

 

Gorąco proszę forumowiczów ze Zgierza o poradę i podanie namiarów na solidnego geodetę - wytyczenie i podział działki.

 

Z góry serdecznie dziękuję

 

Od lat korzystam z usług Gazewski Zawieja, biuro mają na pl. Jana Pawłą II przy Komorniku Sądowym tel.427165356

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę łódzką !!!!!! Rzadko tu piszę, choć często zaglądam. Jako cichociemna korzystam z waszych rad i porad. Dlatego też mam pytanie - na jakim etapie budowy robi się rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka ? i właściwie jaki fachman to robi ? :oops: :oops: :oops: Sorry, ale poprostu nie wiem !!!!!! Pomóżcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę łódzką !!!!!! Rzadko tu piszę, choć często zaglądam. Jako cichociemna korzystam z waszych rad i porad. Dlatego też mam pytanie - na jakim etapie budowy robi się rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka ? i właściwie jaki fachman to robi ? :oops: :oops: :oops: Sorry, ale poprostu nie wiem !!!!!! Pomóżcie !

robi to kominkarz :) U mnie rozprowadzenie robił przed tynkami wewnętrznymi a po tynkach resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knauf, hurtownia K4 Brzeziny

 

uzupełnię zestawienie :wink: o hurtownię Majkiego

Pawlo : Knauf 146zł

Rolbud: Arbet 146zł

Lutomiersk: Genderka 145

Domgos : Termoorganika 140

Dziki Swisspor 144

K4 brzeziny : knauf 146zł

kolgrost: kolgrost 134zł!!! lambda 0,38!!! Oj chyba znalazłam swój styropian

 

Ja co prawda na co innego ale też kupowałem Kolgrost.

Bardzo miło z nimi się pracuje. Nie marudzą, na miejsce podwożą, samochód mają z własnym HDS (tzn jest kierowca z HDS).

Generalnie jak będę teraz kupował na ocieplenie też u nich kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...