Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witajcie Łodziaki,

 

ostatnio niezbyt często pisuję na FM - zaczynam się wykańczać i brakuje czasu nawet na podczytywanie. taka karma :)

 

Wybaczcie więc, że tak od razu i z konkretem: mam prośbę o namiary na w miarę tanią, sprawdzoną ekipę do ocieplenia zewnętrznego (styropian). W miarę tanią - to ceny do 45PLN/m2 za robotę całości elewacji, czyli klej+styro+siatka+grunt+tynk.

 

Chcę jeszcze przed zimą przykleić choć styropian na ściany (siatka i klej już niekoniecznie), a ekipy wcześniej umówionej nie chcę widzieć na oczy po tym jak 2 razy dali ostro w palnik i zacięcie mają już do snu zimowego, a nie roboty.

 

Z góry dzieki za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej postaraj sie zaklepic klejem to nie jest az tak dużo czasu. Ja miałam tylko styropian na zime i wiosną juz był dość mocno zżólknęty trzeba bbyło to zcierać i pilnować ekipę żeby żeczywiście starła a nie kleiła na żółty. U mojej ekipie jak tylko sie odwróciłam to kleili jak szło, zcierali tylko jak patrzyłam na ręce, uważali że tak może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maren100 od przyszlego tygodnia ma nie padac wiec zdązą ci położyć tynk :)

 

niby tak wszyscy mowia, ze w przyszlym tygodniu ma byc lepsza pogoda, wiec trzeba wierzyc :) Ale czy zdaza w ladniejsza pogode z tynkiem :-? wlasnie nie wiem, bo styropian jeszcze nie zakolkowany do konca, a dzis w taka pogode panowie nie pracuja, pewnie jutro tez nie ........ :roll:

Ania a jak u Ciebie wykonczeniowka :-? Dzialacie juz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może polecić firmę, która zajmuje sie ustrojstwem do uzdatniania wody? Z góry dziękuję! :)

 

Moj kolega pracuje w firmie amii

http://www.amii.pl/

to jest producent i sprzedawca filtrów do wody.

 

My w mieszkaniu mamy filtry od niego (odwrócona osmoza), w domu tez w przyszlosci ale jeszcze nie wiemy co siedzi w naszej wodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maren100 działamy :) Dwóch fachmanów jest na razie na robocie. Położyli gładzie we wszystkich pomieszczeniach, wykafelkowali garaż, zamocowali parapety wewnętrzne, porobili karton-gipsy w kibelki i łazience, pomalowali trzy pokoje i przedpokój (na razie jedną warstwa). Od jutra zabierają sie za kuchnię. Najpierw sufit podwieszany i taka zabudowa ozdobna na której będzie stiuk wenecki. A od ponierdziałku wchodzi inna ekipa (wzięta z tablicy) do wykafelkowania kibelka i łazienki. Tamtych dwóch pierdzeliłoby sie do Bozego Narodzenia wiec trzeba było zamówić jeszcze innych :)

Tempo musimy zwiększyć bo nowy właściciel mojego mieszkania dał nam czas do połowy listopada :o Masakra! Mam w planie wydębić jeszcze u niego te drugie dwa tygodnie listopada ;-) Może sie zgodzi :-? A Wy na jakim jesteście etapie? Kominkarz kiedy wchodzi"?

 

Właśnie dzwonil mój m. z super niusem.... Uzdatnianie wody będzie nas kosztowało 14 tysi netto.... szok! Az sie zapowietrzyłam jak to usłyszałam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może polecić firmę, która zajmuje sie ustrojstwem do uzdatniania wody? Z góry dziękuję! :)

 

Moj kolega pracuje w firmie amii

http://www.amii.pl/

to jest producent i sprzedawca filtrów do wody.

 

My w mieszkaniu mamy filtry od niego (odwrócona osmoza), w domu tez w przyszlosci ale jeszcze nie wiemy co siedzi w naszej wodzie :)

Dzięki za namiar! Zadzwoniłam tam przed chwilą. Jutro wyślę im wymnik mojego badania wody i za dwa dni zrobią mi wycenę. Czuję że może tam być taniej!!!!! Dzięki jak nie wiem co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maren100 działamy :) Dwóch fachmanów jest na razie na robocie. Położyli gładzie we wszystkich pomieszczeniach, wykafelkowali garaż, zamocowali parapety wewnętrzne, porobili karton-gipsy w kibelki i łazience, pomalowali trzy pokoje i przedpokój (na razie jedną warstwa). Od jutra zabierają sie za kuchnię. Najpierw sufit podwieszany i taka zabudowa ozdobna na której będzie stiuk wenecki. A od ponierdziałku wchodzi inna ekipa (wzięta z tablicy) do wykafelkowania kibelka i łazienki. Tamtych dwóch pierdzeliłoby sie do Bozego Narodzenia wiec trzeba było zamówić jeszcze innych :)

Tempo musimy zwiększyć bo nowy właściciel mojego mieszkania dał nam czas do połowy listopada :o Masakra! Mam w planie wydębić jeszcze u niego te drugie dwa tygodnie listopada ;-) Może sie zgodzi :-? A Wy na jakim jesteście etapie? Kominkarz kiedy wchodzi"?

 

Właśnie dzwonil mój m. z super niusem.... Uzdatnianie wody będzie nas kosztowało 14 tysi netto.... szok! Az sie zapowietrzyłam jak to usłyszałam :o

 

 

ulala tez bym sie zapowietrzyla :wink: :D Takie nieprzewidziane wczesniej wydatki najbardziej bola :wink: :cry: MASAKRA CENOWA

 

a z wykonczeniowka lecicie ladnie :lol: Robiliscie na tynki gipsowe wszedzie gladzie :-? :-? :-? Ja na swoje narazie nie planuje tylko prosto pod malowanie :roll:

 

A u nas w domu mokro :( bardzo mokro :( tynki i wylewki nie wyschly, nie ma czym grzac i dlatego z kominkarzem wlasnie dzis mam zamiar umowic sie na weekend, zobaczymy czy sie uda :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może polecić firmę, która zajmuje sie ustrojstwem do uzdatniania wody? Z góry dziękuję! :)

 

Moj kolega pracuje w firmie amii

http://www.amii.pl/

to jest producent i sprzedawca filtrów do wody.

 

My w mieszkaniu mamy filtry od niego (odwrócona osmoza), w domu tez w przyszlosci ale jeszcze nie wiemy co siedzi w naszej wodzie :)

Dzięki za namiar! Zadzwoniłam tam przed chwilą. Jutro wyślę im wymnik mojego badania wody i za dwa dni zrobią mi wycenę. Czuję że może tam być taniej!!!!! Dzięki jak nie wiem co!

 

Jeśli będziecie już, no powiedzmy w fazie negocjacji to daj znać. Kumpel który tam pracuje jest kierownikiem, może uda się coś wynegocjować :) oczywiscie jeśli dojdziecie do tej fazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...