Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Iki przyjaciółka ma działkę w Skoszewach czyli PKWŁ, autobus miejski niby dojeżdza ale dość rzadko kursuje niestety. Musisz jednak sie dowiedzieć,bo ona marudziła,że tam decyzją NSA wstrzymano= zawieszono plan zagospodarowania. No chyba, że ktoś wie że to już nieaktualne.

pzdr

 

 

Właśnie, w obecnej chwili brak planów zagospodarowania to duży problem przy poszukiwaniu działki. Nieliczne tereny w Łodzi mają aktualny plan, a warunki zabudowy też często trudno uzyskać na działkę mniejszą niż 3000m2. Moze jutro bede w tych okolicach, to jeszcze popatrze, popytam rowniez jak tam wygląda sprawa planu zagospodarowania...

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Trzeba też zwrócić uwagę na planowany przebieg autostrady A1. Będzie właśnie koło Andrespola. Wiem co mówię, nam wyszło, że autostrada będzie ok. 1 km od naszej działki - na szczęście 80% wiatrów wieje od nas w kierunku autostrady.

 

Masz rację, we wschodniej części Łodzi trzeba mieć na uwadze przebieg autostrady. I tej nieszczęsnej Strykowskiej. Z tym, że o ile przebieg autostrady jest już ustalony (chyba, że się mylę?) i można brać ją pod uwagę przy wyborze działki to wielką niewiadomą jest Strykowska, bo zdaje sie ciągle nie wiadomo którędy będzie przebiegała. Szukałam na ten temat informacji, ale na razie nie mogę nic aktualnego wyszperać w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iki przyjaciółka ma działkę w Skoszewach czyli PKWŁ, autobus miejski niby dojeżdza ale dość rzadko kursuje niestety. Musisz jednak sie dowiedzieć,bo ona marudziła,że tam decyzją NSA wstrzymano= zawieszono plan zagospodarowania. No chyba, że ktoś wie że to już nieaktualne.

pzdr

 

 

Właśnie, w obecnej chwili brak planów zagospodarowania to duży problem przy poszukiwaniu działki. Nieliczne tereny w Łodzi mają aktualny plan, a warunki zabudowy też często trudno uzyskać na działkę mniejszą niż 3000m2. Moze jutro bede w tych okolicach, to jeszcze popatrze, popytam rowniez jak tam wygląda sprawa planu zagospodarowania...

Dzieki :)

czyżby ciąg dalszy mojej sprawy :o :lol:

Jeżeli tak, to z planu zagospodarowania dla lasu lagiewnickiego i otuliny wydzielono sam las łagiewnicki i on się procesuje w NSA... ile??? 4 rok? piąty?

ale otulina czyli i park krajobrazowy wzniesień powinna być bezpieczna od NSA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, we wschodniej części Łodzi trzeba mieć na uwadze przebieg autostrady. I tej nieszczęsnej Strykowskiej. Z tym, że o ile przebieg autostrady jest już ustalony (chyba, że się mylę?) i można brać ją pod uwagę przy wyborze działki to wielką niewiadomą jest Strykowska, bo zdaje sie ciągle nie wiadomo którędy będzie przebiegała. Szukałam na ten temat informacji, ale na razie nie mogę nic aktualnego wyszperać w internecie...

 

temat ten był omawiany na forum z rok temu. Ktoś tam mieszkał . Kropi? Jeszcze ktoś. Może się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze zapytam....

 

czy w tym roku jest organizowane ognisko/spęd/biwak/zlot grupy łódzkiej ??

 

Majki -coś??

 

pozdro

netBET 8)

 

jak sobie zorgnizujemy, to będzie...

ale ostatnio do Doroty dojechały 4 osoby, więc nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze zapytam....

 

czy w tym roku jest organizowane ognisko/spęd/biwak/zlot grupy łódzkiej ??

 

Majki -coś??

 

pozdro

netBET 8)

 

jak sobie zorgnizujemy, to będzie...

ale ostatnio do Doroty dojechały 4 osoby, więc nie wiem...

 

Jakby było w jakimś rozsądnym terminie to może dałbym radę tym razem dojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze zapytam....

 

czy w tym roku jest organizowane ognisko/spęd/biwak/zlot grupy łódzkiej ??

 

Majki -coś??

 

pozdro

netBET 8)

 

jak sobie zorgnizujemy, to będzie...

ale ostatnio do Doroty dojechały 4 osoby, więc nie wiem...

 

Dokładnie tak.

Osatnio Dorota naszykowała się jak dzika, zrobiła prawie małe wesele ... Miały być kremówki ... i .... 4 osoby :-?

Niech ktoś rzuci termin, jakaś sobota, spotkanie na jakiejś pizzy i już.

Jak zacznie się znowu gdybanie o termin to się chyba nie spotkamy :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 listopada

 

bo:

już po wszystkich świętych

przed wolnym 11

już pogody na budowanie nie będzie i moze oderwiecie się z budów.

 

ale organizatorem nie będę

miejsce - jeżeli ktoś zna jakąś pizzerię dość cichą, może być nawet w aleksandrowie (chyba dużo was z tej okolicy) albo w centrum, to niech wpiszę

I kto przyjdzie, ten będzie. Jak przyjdzie jedna osoba, to zje pizzę i pójdzie do domu :wink: :-?

PS sory majki i yeti, Pabianic nie zaproponowałam z całą świadomością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 listopada

 

bo:

już po wszystkich świętych

przed wolnym 11

już pogody na budowanie nie będzie i moze oderwiecie się z budów.

 

ale organizatorem nie będę

miejsce - jeżeli ktoś zna jakąś pizzerię dość cichą, może być nawet w aleksandrowie (chyba dużo was z tej okolicy) albo w centrum, to niech wpiszę

I kto przyjdzie, ten będzie. Jak przyjdzie jedna osoba, to zje pizzę i pójdzie do domu :wink: :-?

PS sory majki i yeti, Pabianic nie zaproponowałam z całą świadomością :wink:

 

Ja od razu się zgadzam :D

Wiem, wiem, "Grupa Pabianicka" słabo-mocna :wink:

Ja dojade gdzie potrzeba.

Nie moge z całą stanowczością stwierdzić, że będę na 100 %, ale : na razie nic nie planuję, więc powinienem być :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 listopada

 

bo:

już po wszystkich świętych

przed wolnym 11

już pogody na budowanie nie będzie i moze oderwiecie się z budów.

 

 

no, no ja liczę, że w tym terminie u nas na budowie będzie jeszcze furkotało :-? może nie koniecznie 8-go bo to niedziela i każdemu sie wolne należy :p więc 8 brzmi rozsądnie i zachęcająco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 listopada

 

bo:

już po wszystkich świętych

przed wolnym 11

już pogody na budowanie nie będzie i moze oderwiecie się z budów.

 

 

no, no ja liczę, że w tym terminie u nas na budowie będzie jeszcze furkotało :-? może nie koniecznie 8-go bo to niedziela i każdemu sie wolne należy :p więc 8 brzmi rozsądnie i zachęcająco

 

Szczerze mówiąc to liczę na to samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osatnio Dorota naszykowała się jak dzika, zrobiła prawie małe wesele ... Miały być kremówki ... i .... 4 osoby :-?

bo pojawił się koklusz i się wszyscy wystraszyli

 

PS 11-tego listopada to można się spotkać w Ikei, albo zaraz obok w tym miasteczku budowlanym, w ramach spotkania można rozegrać zawody w podrzucaniu siporeksów, albo żonglowania cegłą, albo zginania drutów zbrojeniowych, po 3 latach budowy ja się czuję mocny w każdej z tych konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś to bardzo dobre określenie, norma na parówkę to 3% zawartości mięsa, reszta to nikt nie wie do końca co :D :) :lol:

 

PS jak będziesz koło nich przejeżdżał to sprawdź czy wisi jakiś transparent typu otwieramy 18-tego

 

Eeeee, takie złe nie są ... W Jankach zawsze się kilka pochłania :lol:

Teraz to jest tak, że i tak lepiej nie wiedziec co sie je :roll:

 

Jeżdżę codziennie, na razie nic nie wisi, ale tempo prac mają zabójcze :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś to bardzo dobre określenie, norma na parówkę to 3% zawartości mięsa, reszta to nikt nie wie do końca co :D :) :lol:.

 

 

3% to i tak dużo :-)

Trochę jeżdżę po zakładach mięsnych - taka praca. To wiem co tam jest i dlatego parówek nie jadam. Zresztą nie będę pisał co tam dokładnie jest, ale stanowczo odradzam.

Dla ciekawskich powiem, że w parówce więcej jest kości jak mięsa ... bleee!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...