Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Google prawde Ci powie ;)

 

http://www.allegro.pl/item750008998_kamien_polny_ciety.html

 

 

http://www.i-bazar.pl/pictures/pics/kamien-polny-ciety-polstone-1466952.jpg

 

 

http://www.polstone.com.pl/projekty/02.jpg

 

 

Moi Tesciowie maja kamien polny - sciezke z niego, wyglada przepieknie. Ale jest to kamien lupany. Z plomieniowanym nie mialam do czynienia oprocz biernego podziwiania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dawno mnie nie było i znów mnie wywalili z forum :D ale już nie będę dochodził dlaczego , w każdm razie się troche stęskniłem za problemami budowy choć już mieszkam 1,5 roku w swom domku i wszystko mam skończone.

 

w każdym razie miło mi Wa znów widzieć :D

 

a no i 300 setna strona zaraz , przy 200 setnej było spotkanie , hehe w bacówce na starorudzkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie możemy zobaczyć gdzie i jak pobudowałeś i mieszkasz. Przynajmniej tym nowym, takim jak my! Ale widać że brakuje codziennych wizyt i adrenalinki zwiazanej z budowaniem :wink:

Pozdrawiamy

 

pstryknę za jakiś czas jakies fotki to zamieszczę , choć już zapomniałem na jak się wkleja, poszukam na forum i wkleję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było to spotkanie na Rudzkiej Górze? I jak z frekwencją?

 

To było na początku 2007 roku, jeszcze śnieg leżał, frekwencja jak najbardziej dopisała.

 

Te spotkania na Rudzkiej były 2. Mnie się wydaje,że to było na początku 2008, bo ja byłam jeszcze karmiąca a Jelonek był w ciąży z dużym brzuchem ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było to spotkanie na Rudzkiej Górze? I jak z frekwencją?

 

To było na początku 2007 roku, jeszcze śnieg leżał, frekwencja jak najbardziej dopisała.

 

Te spotkania na Rudzkiej były 2. Mnie się wydaje,że to było na początku 2008, bo ja byłam jeszcze karmiąca a Jelonek był w ciąży z dużym brzuchem ;)

pozdrawiam

 

Agi - Jelonek był na drugim spotkaniu, a Contel na tym wcześniejszym, pamiętam, że jeszcze fundamentów nie mieliśmy a zaczęliśmy w maju 2007.

 

W sprawie kolejnego spotkania to termin 8.11 mnie pasuje i pewnie się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doradzcie, kogo mozecie polecic do zrobienia wylewek. Bogus ostatnio sie nie popisał wiec szukam kogos innego. pamietam ze kiedys ktos polecał jakiegos znajomego Bogusia, ale nie widze na naszej stronie tego polecenia :(
Kumpel Bogusia pan Jerzy Blaszczyk (co do nazwiska nie pamietam juz dokladnie) tel 0601-364-435

polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doradzcie, kogo mozecie polecic do zrobienia wylewek. Bogus ostatnio sie nie popisał wiec szukam kogos innego. pamietam ze kiedys ktos polecał jakiegos znajomego Bogusia, ale nie widze na naszej stronie tego polecenia :(
Kumpel Bogusia pan Jerzy Blaszczyk (co do nazwiska nie pamietam juz dokladnie) tel 0601-364-435

polecam.

 

Pan Jerzy robil wylewki u mnie we wrzesniu br, ogolnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...