Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam, czy ktoś może podpowiedzieć gdzie poza marketami można kupić tanio farby do wewnątrz (najchętniej Dulux)?.

 

Pozdrawiam

 

Na Pabianickiej jest sklep Duluxa. Nie pamiętam numeru ale chyba jest na rogu Gombrowicza.

 

Poza tym sklep z farbami tym razem Dekorala jest na Włókniarzy między Konstantynowską a Dworcem Kaliskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, którzy zaglądają na tą stronę.

Głupio mi trochę przecinać Wasz wątek spotkania, ale może mi wybaczycie.

Poszukuję ekipy do zamontowania ogrodzenia. Dokładnie wyglądać ma tak:

wmurowanie słupków

przestawienie starej bramy w inne miejsce

wylanie fundamentu pod nową bramę i jej montaż

zamontowanie dwóch furtek.

Dodam, że pomiędzy słupkami jest siatka (jeszcze nie jest, ale może w końcu się doczekamy). Poza tym krawężniki ogrodowe po obu stronach słupków, a pomiędzy nimi wysypany biały lub inny drobny kamyczek.

Osobiście widzieliśmy juz kilka takich ogrodzeń i powiem, że nas mocno urzekły.

Wszystko mamy już na miejscu i tylko ekipy nam brak :cry: :cry: :cry: Dobrej i taniej (chyba każdy z nas w różnej dziedzinie takich ekip szuka).

Trochę smutno jest, że domek już przygotowany do samej wykończeniówki a ogrodzenie stare straszy wszystkich, którzy pojawią się na polu widzenia. Okolice Justynowa, dokładnie Zielona Góra.

Pomóżcie, proszę. A kto potrzebuje pomocy w dekoracji okien to polecam się z oddaniem (duchowym ma się rozumieć).

Aśka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto potrzebuje pomocy w dekoracji okien to polecam się z oddaniem (duchowym ma się rozumieć).

Aśka :wink:

Asiu w sprawie ogrodzenia nie pomoge, mojej ekipy nie polecam :( A w sprawie firan ktore Asia dla mnie popelnila - sa cudne, polecam wszem i wobec ;) I w przyzwoitej cenie, na wymiar ;)

PS nadal nie wisza, karniszow brak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy zaglądają na tą stronę.

Głupio mi trochę przecinać Wasz wątek spotkania, ale może mi wybaczycie.

Poszukuję ekipy do zamontowania ogrodzenia. Dokładnie wyglądać ma tak:

wmurowanie słupków

przestawienie starej bramy w inne miejsce

wylanie fundamentu pod nową bramę i jej montaż

zamontowanie dwóch furtek.

Dodam, że pomiędzy słupkami jest siatka (jeszcze nie jest, ale może w końcu się doczekamy). Poza tym krawężniki ogrodowe po obu stronach słupków, a pomiędzy nimi wysypany biały lub inny drobny kamyczek.

Osobiście widzieliśmy juz kilka takich ogrodzeń i powiem, że nas mocno urzekły.

Wszystko mamy już na miejscu i tylko ekipy nam brak :cry: :cry: :cry: Dobrej i taniej (chyba każdy z nas w różnej dziedzinie takich ekip szuka).

Trochę smutno jest, że domek już przygotowany do samej wykończeniówki a ogrodzenie stare straszy wszystkich, którzy pojawią się na polu widzenia. Okolice Justynowa, dokładnie Zielona Góra.

Pomóżcie, proszę. A kto potrzebuje pomocy w dekoracji okien to polecam się z oddaniem (duchowym ma się rozumieć).

Aśka :wink:

 

 

Ja co prawda zajmuje się ogrodzeniami ale obawiam się, że w tym roku może być już ciężko. W tym tygodniu nawet nie mam kiedy się spotkać, żeby porozmawiać i złożyć ofertę a koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami.

Nie wiem czy teraz ktoś się podejmie murowania klinkieru bo czas deszczów i zawieruch nadchodzi a w takich warunkach można dużo zepsuć niestety.

Jeśli nie znajdziecie nikogo to daj mi jakiś kontakt do siebie na pw to pod koniec tygodnia się odezwę i może coś wam pomogę ale nie mogę obiecać na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję troszkę mój opis. Słupki są wykonane z profilu, mają przyspawane zastrzały i takie słupki trzeba osadzić (zalać w ziemi). Kurcze mam nadzieję, ze głupot nie wypisuję jeśli chodzi o nazwy :oops: . Słupki maja równiez dospawane "oczka" aby przechodził przez nie drut. Wszystko jest dokładnie wyliczone i przemyślane. Nawet siatka zrobiona została pod wymiar tak, aby w całości wszystko było na jednej wysokości.

 

Popcarol, dziękuję za opinię. Niech się dobrze sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję troszkę mój opis. Słupki są wykonane z profilu, mają przyspawane zastrzały i takie słupki trzeba osadzić (zalać w ziemi). Kurcze mam nadzieję, ze głupot nie wypisuję jeśli chodzi o nazwy :oops: . Słupki maja równiez dospawane "oczka" aby przechodził przez nie drut. Wszystko jest dokładnie wyliczone i przemyślane. Nawet siatka zrobiona została pod wymiar tak, aby w całości wszystko było na jednej wysokości.

 

Popcarol, dziękuję za opinię. Niech się dobrze sprawują.

 

A to przepraszam, zrozumiałem, że chodzi o słupki klinkierowe.

W takim przypadku daj na priv jakiś kontakt to się odezwę. Coś takiego jak najbardziej możemy w miare szybko zrobić i pogoda zbytnie nie przeszkadza.

W jakim rejonie to ogrodzenie jest do postawienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy zaglądają na tą stronę.

Głupio mi trochę przecinać Wasz wątek spotkania, ale może mi wybaczycie.

Poszukuję ekipy do zamontowania ogrodzenia. Dokładnie wyglądać ma tak:

wmurowanie słupków

przestawienie starej bramy w inne miejsce

wylanie fundamentu pod nową bramę i jej montaż

zamontowanie dwóch furtek.

Dodam, że pomiędzy słupkami jest siatka (jeszcze nie jest, ale może w końcu się doczekamy). Poza tym krawężniki ogrodowe po obu stronach słupków, a pomiędzy nimi wysypany biały lub inny drobny kamyczek.

Osobiście widzieliśmy juz kilka takich ogrodzeń i powiem, że nas mocno urzekły.

Wszystko mamy już na miejscu i tylko ekipy nam brak :cry: :cry: :cry: Dobrej i taniej (chyba każdy z nas w różnej dziedzinie takich ekip szuka).

Trochę smutno jest, że domek już przygotowany do samej wykończeniówki a ogrodzenie stare straszy wszystkich, którzy pojawią się na polu widzenia. Okolice Justynowa, dokładnie Zielona Góra.

Pomóżcie, proszę. A kto potrzebuje pomocy w dekoracji okien to polecam się z oddaniem (duchowym ma się rozumieć).

Aśka :wink:

 

Asiu, będę rozmawiał w środę z moim wykonawcą bramy wjazdowej i mogę zapytać czy będzie miał czas. Co prawda teraz z czasem u niego krucho - u mnie będzie montował dopiero w 2 pol. listopada i to "po znajomości" - po sąsiedzku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy mieliście jakieś doświadczenia z Centrobudem w Ozorkowie? Jaka jest jakość materiałów budowlanych, jak z ew. reklamacjami?

Czy ktoś z Was kupił materiały zima i zostawił u nich na przechowanie np do wiosny?? Proszę o wszelkie informacje,opinie nt. tego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym kamieniem polnym .... hmm... jakoś do mnie nie przemawia - nie wiem czemu ale mi się z rynkiem kojarzy :) ale to sprawa gustu a to temat tabu :D

 

pozdrawiam

Fakt - to sprawa gustu. Ja np. organicznie nie znoszę w domu wykończeń marmurowych, stalowych, szklanych.

Marmur kojarzy mi się z cmentarzem, a stal i szkło z zimnym biurem...

Widziałam natomiast ten kamień w realu i naprawdę sprawia wrażenie wnętrza przytulnego z zastrzeżeniem tym jednak, że tam gdzie jest kamień polny cięty płomieniowany to muszą być jasne ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...