Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

 

Byłam jeszcze w innej firmie Okna Rabien - tam mają ciekawszą ofertę. Proszę was o opinię o tych oknach. Może ktoś coś wie?

 

Mamy okna z Rabienia, wszystko jest ok, ladne, wytrzymaly budowe, na razie jestesmy zadowoleni. Maja rozne opinie, wzielismy je po rekomendacji i macaniu u znajomych. Pozdrawiam

 

Opinie rozbieżne jak A i Z... Na forum było o tym sporo... Okna jak okna, wszystkie prawie takie same parametry mają, o jakości decyduje montaż i to już nie jest taka prosta sprawa :-?

Pozdrawiam

 

Ya rozważałem przez chwilę tę firmę. Ale tylko do czasu jak trafiłem do ich przedstawiciela. Brak profesjonalizmu, dbałości o klienta i zwykłe chamstwo wyleczyły mnie z kontaktów z nimi.

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aha jeszcze jedno, czy 30 tys za cały dach ( 260m2 ) - więźba, folia, pokrycie, orynnowanie, okna, obróbki blacharskie i robocizna, to dobra cena ?

 

Wydaje mi się, że to dobra cena. Ja za dach dwuspadowy, prosty o pow. 133m2 dostałam najlepszą ofertę w wys. 28 tys. bez więźby (cała reszta jak u ciebie). Tyle, że ja kryję blachą płaską na rąbek, więc może dlatego tak drogo-muszę mieć pełne deskowanie dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam jeszcze w innej firmie Okna Rabien - tam mają ciekawszą ofertę. Proszę was o opinię o tych oknach. Może ktoś coś wie?

 

Nie wiem jak ich okna ale na pewno mają problemy z servisem.

 

Aha jeszcze jedno, czy 30 tys za cały dach ( 260m2 ) - więźba, folia, pokrycie, orynnowanie, okna, obróbki blacharskie i robocizna, to dobra cena ?

 

To bardzo dobra cena.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy mieliście jakieś doświadczenia z Centrobudem w Ozorkowie? Jaka jest jakość materiałów budowlanych, jak z ew. reklamacjami?

Czy ktoś z Was kupił materiały zima i zostawił u nich na przechowanie np do wiosny?? Proszę o wszelkie informacje,opinie nt. tego sprzedawcy.

 

Ja jestem z Centrobudu zadowolona bardzo. Nie trzymałam u nich materiałów na zimę, ale zawsze jak coś zamówiłam - to dało się dogadać z ceną a i transport gratis... Z ereklamacją nie ma problemów a w przypadku kiedy zamówisz za dużo - nie rozpakowane palety odbierali bez problemu. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłam jeszcze w innej firmie Okna Rabien - tam mają ciekawszą ofertę. Proszę was o opinię o tych oknach. Może ktoś coś wie?

 

Mamy okna z Rabienia, wszystko jest ok, ladne, wytrzymaly budowe, na razie jestesmy zadowoleni. Maja rozne opinie, wzielismy je po rekomendacji i macaniu u znajomych. Pozdrawiam

 

Opinie rozbieżne jak A i Z... Na forum było o tym sporo... Okna jak okna, wszystkie prawie takie same parametry mają, o jakości decyduje montaż i to już nie jest taka prosta sprawa :-?

Pozdrawiam

 

Kupowalam ich okna od przedstawiciela w Zdunskiej Woli, obsluga ok, na regulacje tez przyjechali bez mrugniecia w dogodnzm dla mnie terminie. otem odkrylismy ze jedno z okien nie trzymalo pionu - tez szybko przyjechali. Wiec jestem zadowolona. ale chyba zalezy to od dystrybutora i montazu glownie, okna jak okna - w mieszkaniu ammy Veke, tez ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja po prośbie

 

Szukam podbitki pcv białej

ceny znalezione to od 16zł/m2 do 35 zł/m2 Ktoś gdzieś znalazł tańsze?

 

Ponoć w Castoramie są jeszcze, ale czy warto brać takie castoramowe?

 

A drugie , chyba nawet ważniejsze

 

Gdzie i za ile kupowaliście stelaże geberita?????

 

Myslałam, że to późniejsza kwestia a tu wykonawca mówi że to na JUŻ :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugie , chyba nawet ważniejsze

 

Gdzie i za ile kupowaliście stelaże geberita?????

 

Myslałam, że to późniejsza kwestia a tu wykonawca mówi że to na JUŻ :o

 

Na allegro sa z przesylka za niecale 600 zl. Ja kupowalam z allegro ale Grohe, z przyciskiemw komplecie za ok 550 z wysylka:

http://www.allegro.pl/item794979944_grohe_stelaz_wc_rapid_sl_4w1_cosmopolitan_nova.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje rozeznać się w zwrocie Vatu... Czy ktoś z Was już za coś zwrot dostał?? Możecie napisać za co? Czy na fakturze potrzebny jest nasz NIP? (na większości faktur nie ma NIPu ani mojego ani mojego męża.

 

KOLEJNA SPRAWA

Szukam wyłazów dachowych

okien dachowych

rynien

 

w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja po prośbie

 

Szukam podbitki pcv białej

ceny znalezione to od 16zł/m2 do 35 zł/m2 Ktoś gdzieś znalazł tańsze?

 

Ponoć w Castoramie są jeszcze, ale czy warto brać takie castoramowe?

 

a ty chcesz taniej, niż za 16 i jeszcze żeby były dobre :o

A rzeczywistość jest taka, że jeżeli kupisz drogie to MOŻE będą dobre...

 

 

 

Ta nasza grupa zamieniła się w tablicę ogłoszeń, nikt już nie pogada, każdy wpada po informację, byle szybko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty chcesz taniej, niż za 16 i jeszcze żeby były dobre

A rzeczywistość jest taka, że jeżeli kupisz drogie to MOŻE będą dobre...

:D

ha ha ja myślałam że te 16 zł to taka średnia półka a te 30parę to wyższa :lol: 8)

 

 

Wyblaknąć to se mogą :wink:

 

ale powyginać :roll:

 

A rzeczywistość jest taka, że jeżeli kupisz drogie to MOŻE będą dobre...

 

to nie robię podbitki, klamka zapadła :lol: będzie najtaniej i do tego nic nie wyblaknie ani się nie powypacza :lol: :lol: :lol:

 

 

Ta nasza grupa zamieniła się w tablicę ogłoszeń, nikt już nie pogada, każdy wpada po informację, byle

Chyba wszyscy wszystko przed zimą chcą załatwić :wink: ze mną włącznie...a właśnie się dowiedziałam że ... nie będziemy kłaść tynku na zewnątrz bo...za zimno w nocy :cry:

 

Poza tym ja wrócę do pogaduch, ale jak skończę czytać książkę (-ki :wink: ) bo mnie wciągnęły i ciężko się oderwać, a tu budowa, dzieci, dom, praca :roll:

 

Co do Geberitów dzięki wielkie

Geberita na allegro znalazłam za 620 zł w Łodzi, ale czy to nie strach brać z allegro

 

vatu jeszcze nie rozgryzałam :roll: Zostawiam to mężowi - choć jedną rzeczą niech się zajmie :roll: ...ale czy wtedy w ogóle dostaniemy zwrot vat :lol: 8)

 

co do rynien to całkiem niezłą cenę dostałam na rzgowskiej w Blachotrapezie, tam też kupowałam wyłaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...