Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Oleniek

Rozumiem, że mysz weszła po ścianie i od góry te korytarze drążyła??? Zdolna, o takiej nie słyszałam jeszcze.

A może raczej nie mieli listew startowych na dole? :roll:

 

Myszy mi nie weszły

ptaszki były niekłopotliwe - założyły gniazdko na styropianie a właściwie za nim na krokwi. Jak robili podbitkę, to gniazdko wyjęli i tyle. To znaczy był kłopot, bo czekaliśmy aż młode odfruną i myślałam, że mnie wykonawca zabije....

To, co realnie może niepokoić, to kuna, ale one na szczęście nie są takie częste.

 

Kłopotem jest faktycznie podział kosztów.

Ja nie gruntowałam przed zimą i nic się nie stało, więc dodatkowy koszt gruntu nie musi ci dochodzić. Ale ile dać teraz a ile potem - to jest pytanie. Pół na pół?

 

 

A w sumie to podbitki przed tynkiem nie zrobisz, a na rtnki myślę, że zimno, więc co się zastanawiasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

PS w namiotach była golonka, żurek i piwo bezalkocholowe i majki nawet zza niego nie wyjrzał :lol:

 

Bo ja za tym namiotem siedziałem, bo w środku było "bezalkoholowe" a ZA "alkoholowe" i tam mi tak zeszło ... :lol: :lol: :wink: ... do rana .... :D

Aż się lampy wyłączyły i poszedłem do domu :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jak z czasów realnego socjalizmu :lol: :wink:

 

:

właśnie, też myślałam, że chce przez to coś powiedzieć, ale zapomniałam o lampach :lol: No i nie wiedziałam, że było takie huczne otwarcie tych lamp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol nie mam fotek :( "Najświeższe" są w mojej stopce.... Jak wyjdą wszyscy i będzie sprzątnięte to cyknę i wstawię. A Wy kiedy planujecie przeprowadzkę?

 

Cyknij fotki zanim posprzatasz, bedzie fajniej ;) Te ze stopki zaraz oblukam jak to mowi moj kuzyn ;)

My planujemy przeprowadzke na lipiec 2010..

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj w robocie baaardzo ciężki dzień :evil: :evil: :evil:

Boże broń od współpracowników z wykształcenia chemików, a robiących za prawników :evil: :evil: :evil: Ostatnio mi tolerancja spadła... ale gościa mam już tak serdecznie dość, że aż mnie trzęsie jak go widzę :evil: W ogóle nie wiem kto wpadł na wspaniały pomysł zatrudniać laika w miejscu gdzie niezbędna jest wiedza prawnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj w robocie baaardzo ciężki dzień :evil: :evil: :evil:

Boże broń od współpracowników z wykształcenia chemików, a robiących za prawników :evil: :evil: :evil: Ostatnio mi tolerancja spadła... ale gościa mam już tak serdecznie dość, że aż mnie trzęsie jak go widzę :evil: W ogóle nie wiem kto wpadł na wspaniały pomysł zatrudniać laika w miejscu gdzie niezbędna jest wiedza prawnicza.

 

EZS - ale sie grupa rozgadala, a wystarczylo rzucic ze nikt juz nie gada, tylko wpada i wypada ;)

 

Ciril - Mysle ze kazdy w pracy ma jakiegos mola co go źre... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat, znalazłem tylko 2 opinie na temat doświadczeń z Centrobudem w Ozorkowie? Jaka jest jakość materiałów budowlanych, jak z ew. reklamacjami?

Czy ktoś z Was kupił materiały zima i zostawił u nich na przechowanie np do wiosny?? Proszę o wszelkie informacje,opinie nt. tego sprzedawcy. Ja do tej pory wysłałem do nich maila z prośbą o wycenę materiałów i zero odzewu..hmm nie wiem jak to rozumieć,albo mają klienta w nosie, albo mają tylu klientów ze sie nie wyrabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No istanęło na podbitce za....30zł :lol:

 

a tak chciałam zaoszczędzić :lol: :cry:

 

Stelaże się szukają 8)

 

ten Grothe mi się podoba :roll:

 

Stelaże Grohe pod WC kupiłem chyba po 700 zł razem z michą i deską. Jeśli interesują Cie namiary to dowiem się gdzie (ekipa mi kupowała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gruntu - dałem człowiekowi 200 zł za gruntowanie - około 250m2 , a koszt gruntu webera - wyszedł 400 zł - wolę spać spokojnie i wiedzieć że na wiosnę wszystko będzie OK, i że po roku tynk nie będzie złaził bo się coś łuszczy pod spodem

 

co do podbitki - faktycznie APK zrobiło mi dobrą cenę na podbitkę - z fakturą drewna (ciemny brąz) - pewnie zakupię w grudniu - może jeszcze coś utarguję

 

co do stelaży - większość wykonawców potwierdza że do bidetu nie ma sensu stosować drogich stelaży np. geberita (można kupić poniżej 300 zł coś polskiego), a o H112 - się spytam - jaka cena i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeeeeeeee :evil:

Help :x :lol:

 

O co chodzi? sama do końca nie wiem, więc zacznę od początku

 

Mam chudziak, obecnie kładzie się kanalizacja oraz woda. Panowie od "hydrauliki" w skrócie będę ich zwać "panami" :wink: Chcą jużteraz stelaże do WC i bidetów, zamontować je do chudziaka i ścian, podłączyć na gotowo kanalizę i wodę, potem kładziemy styropian, i wylewka.

 

Tymczasem będąc w poszukiwaniu stelaży pogadałam sobie z takim jednym sprzedawcą Grohe i ten twierdzi że Panowie to chcą "kichę" odwalić, bo stelaż TYLKO i WYŁĄCZNIE montuje się już do wylanej wylewki!!! a nie teraz.

 

No i gdzie tu prawda leży? Kto ma rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...