Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Dzięki

Czyli na razie 3 do 1 za stelażem na wylewce, a nie pod

 

jesli zamontujesz stelaz przed wylewka a pozniej za 10 lat bedziesz chciala wymienic stelaz, to bedziesz tez musiala wykuc czesc wylewki
No o tym nie pomyślałam :roll:

 

A Panowie upierają się że tak jak oni robią jest lepiej, ale jak się uprę to zrobią mi na wylewkę :roll:

Pytanie czy mam się uprzeć?

 

Opinie, opinie proszę więcej 8)

 

qrcze na ogólnym forum po wykorzystaniu szukaczki, znalazłam, że robi się i tak i tak, choć częściej na wylewce :roll:

 

Jak sięrobi przed wylewką to zalety są takie, że kanalizacja od razu do stelaża podciągnięta co do milimetra, to samo z wodą,

a jak po wylewce, to może się okazać że coś znów jest do podkuwania :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam montowane do chodziaka i na razie jest ok, gdybym montowało po wylewce to możnaby było w rurę się wwiercić. W łazience jeśli jest podłogówka to jest mnóstwo rurek. Ew dokłądne zdjęcia i po kłopocie. A jeśli chodzi o bidet to mam podwieszany bez stelaża. Tak nam podpowiedział hydraulik żeby podmórować ściankę zakotwić grube pręty i powiesić bidet podobno lepiej i taniej bo stelaże do bidetu są drogie i nie bardzo się sprawdzają. Używam już budetu i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chudziak, obecnie kładzie się kanalizacja oraz woda. Panowie od "hydrauliki" w skrócie będę ich zwać "panami" :wink: Chcą jużteraz stelaże do WC i bidetów, zamontować je do chudziaka i ścian, podłączyć na gotowo kanalizę i wodę, potem kładziemy styropian, i wylewka.

 

U nas montowane po wylewkach. I nikt inaczej nic nie mówił :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to remis :lol: chudziak:wylewka

5:5

 

:roll:

 

No i co ja mam biedna robić

 

Podłogówka też będzie...a jak ją potem podziurawią :roll:

 

Ale chylę głowę :p

nie spodziewałam siętakiego odzewu 8)

Dzięki

 

Na razie stanęło na tym że pojadę, kupę stelaże i ... sięzastanowię :roll: ... Czytaj "pogadam na forum" :lol:

 

Co do folii to sama dopiero stanę przed wyborem :wink:

Fajnie że Ty będziesz już po :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz robią się wylewki i stelaże już zamontowane. Kilka argumentów za:

- stabilniejsze podłoże (sama wylewka to tylka kilka cm i steropian)

- precyzyjnie podprowadzona kanalizacja

- nie zakładam wymiany stelaży (Geberit - ponoć nieznieszczalny)

 

Co do bidetu, to faktycznie kupowałem najtańszy jaki był w sklepie, ważne, żeby tylko można było do czegoś przykręcić miskę i to jakoś zabudować k-g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 7:6 :lol:

 

a to się nam sondaż zrobił 8)

 

a ja kupiłam stelaż Grohe 5w1 (czyli stelaż, spłuczka, jakaś tam mata, przycisk, i możliwość otwarica przycisku za "jedyne" 629zł :wink:

 

Na razie kupiłam jeden, bo i tak mieliśmy na razie wykańczać jedną łazienkę ze względów finansowych.

więc u mnie będzie jeden stelaż na chudziak, a kiedyś dwa kolejne na wylewkę

 

Zupełnie jak w naszym sondaży niemal fifty-fifty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...