Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz nie myślałam o nich by położyć je w kuchni bo mają dość duży format (25 na 33) ale może???

Mnie do kuchni bardziej podobają się kafelki 10 na 10 - mozna zawsze wynaleźć jakiś fajny dekor.

W weekeend mieliśmy zakładać trawnik ale.. z powodu aury będzie tapetowanie.

Buziaczki na weekend dla wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie wszystkich pozytwywnie nastawionych.

Gwoli porządku:

1. Myślę, że mapka (i nie tylko) przed spotkaniem się będzie skończona. Biję się w piersi mea culpa, ale obowiązki z jednej strony a z drugiej chyba moja przesadna dokładność. :wink:

2. Co do spotkania, to jeszcze sam nie wiem. Szkoda, że to nie piątek, ale spróbuję.

3. Agata i Darek przepraszam, bo całkiem wyleciało mi z głowy odnośnie waszego albumiku. Napiszę na priva więcej.

4. Po piąte i dziesiąte przepraszam wszystkich, ale dopadły mnie obowiązki i takie różne, różniaste sprawy i zniknąłem na momencik.

Ale duchem jestem zawsze z wami.

Pozd.

Lechu (bez Czecha i Rusa) :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba padnę...zamiast myśleć o budowie muszę się uczyć. Jeszcze, żeby to były jakieś ciekawe rzeczy...a tu same pierdoły, które zawsze można wyszukać w książce...KOSZMAR. Mam jednak nadzieję, że popchnę dziś ten egzamin i zostaną mi już tylko zaliczenia (niestety też niezbyt przyjemne).

 

Pozdrawiam

 

Tommco z podkrążonymi oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już ustalono, że spotkanie 24 maja o godz. 19 w VA BANQ.

Weekend minął pod znakiem domku. Dwa pokoje wytapetowane, mój mąż dzielnie założył gniazdka i włączniki. Także można uznać, że zrobione na gotowo. Mnie oczywiście przypadło sprzątanie po działalności tapeciarskiej. Trawnik musi zaczekać do następnego weekendu. Zamówiliśmy glebogryzarkę i walec w wypożyczalni - teraz tylko trzeba się modlić by pogoda dopisała. Tynk zewnętrzny zbliża się ku chwalebnemu końcowi.

W sobotę przyjechali panowie montować szafę - okazało się, że jedną część żle zmierzyli (na szczęście oni) - szafa "rozgrzebana" czeka na poprawkę.

Misio uzanał, że bidet jest doskonałą umywalką akurat dla niego.

Muszę koniecznie jak Gosia dać zdjęcia do wywołania i zrobić kilka nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ponawiam swoją prośbę o namiary na tynkarzy (może być tynkujący murarz :)

Na 3 , z którymi się umówiłem tylko jeden przyjechał. Niestety nie mogłem go obdarzyć zaufaniem.

W gorący okres chyba trafiłem i chyba będzie trudno kogoś sensownego znaleźć.

 

 

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupko,

Wpadłam jeno na chwilkę żeby Wam powiedzieć, że 24 maja będę na pewno!!!!! Cieszę się Lechu (bez Czecha i tego tam....), że się odezwałeś, bo już mię wyrzut sumienia zagryzł dokładnie i na miejscu, za tę nagonkę na Ciebie. Ale to tylko z tęsknoty za Wami :lol: :lol: :lol: Przybądź do mnie dam Ci kwiat paproci, worek trocin etc.....

Serdeczności dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po powrocie z mojej wycieczki studyjnej na Podlasie. Było sielsko-anielsko, rzeczywiscie dla nas mieszczuchów z Polski Środkowej jest to tzw. Polska Egzotyczna z piękną architekturą drewnianą. Gdybym się tam właśnie budowała to tylko drewniany dom w stylu Edzi.

W poniedzialek 24 bede, jezeli nie nastapi trzesienie ziemi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...