Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Hej potrzebuje pomocy. Budujemy w Zgierzu.

Potrzebujemy kupić stal na zbrojenie, cement i więźbę dachowa?

Jakiej firmy polecacie, gdzie kupić najlepiej, na co zwracać uwagę?

Jeśli macie jakieś doświadczenia piszcie. Będziemy wdzięczni za każda informacje

 

Ja kupowałem stal na zbrojenie w Metaleksie róg Szczecińskiej i Rąbieńskiej.

Nie powinni robić większych problemów z transportem do Zgierza.

 

Wożą bez problemu :wink:

 

Potwierdzam też że jest tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej, pochwalę się :D

Odebraliśmy dzisiaj POZWOLENIE NA BUDOWĘ

:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

...znaczy się - skończył się sielankowy czas marzeń. Czas brać się do roboty :wink:

Życzę wysokiej wygranej w totka, nerwów ze stali i fachowców rzetelnych, ale w negocjacjach miękkich jak plastelina -takich do urobienia :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

Wow!!!

Dzięki wszystkim!!!

Ruszamy wiosną i wtedy przyda się na pewno wsparcie z Waszej strony i wszystko to, o czym napisał Yeti :wink:

....no i oczywiście wczesna i ciepła wiosna :wink: ale czy to nie za dużo wymagania z naszej strony??? :wink:

A tymczasem tym, którzy jeszcze dopinają jakieś sprawy przed zimą życzę długiej i ciepłej jesieni :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

 

....no i oczywiście wczesna i ciepła wiosna :wink: ale czy to nie za dużo wymagania z naszej strony??? :wink:

 

nie licz za bardzo, popatrz co było w ub roku...

Zrób teraz, póki ciepło, ławy.wtedy wiosną ruszysz szybko. A tak - trzeba czekać, aż ziemia rozmarznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

 

....no i oczywiście wczesna i ciepła wiosna :wink: ale czy to nie za dużo wymagania z naszej strony??? :wink:

 

nie licz za bardzo, popatrz co było w ub roku...

Zrób teraz, póki ciepło, ławy.wtedy wiosną ruszysz szybko. A tak - trzeba czekać, aż ziemia rozmarznie :roll:

 

Kurcze Ewa balabym sie... balam sie klasc plytki na schodach zewnetrznych miesiac temu, bo jakby przymrozki byly to bym je zbierala potem... a co dopiero lawy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymujemy się do wiosny :wink:

Początkowo myśleliśmy, że uda się stan 0 zrobić w tym roku, ale skoro nie wyszło, nie będziemy kombinować. Teraz już dzień jest taki króciutki, chociaż pogoda rzeczywiście zachęca do tego, żeby nie czekać... Ale twardym trza być i przeczekać (ale trudno, oj trudno tak bezczynnie siedzieć :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lała

w końcu geodeta to jeden dzień, koparka drugi a zbrojenie i wylanie - trzeci :lol: potem słomą przykryć i ok. Do betonu betoniarnie dodają chemię.

Ale to ja, ja jestem niecierpliwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymujemy się do wiosny :wink:

Początkowo myśleliśmy, że uda się stan 0 zrobić w tym roku, ale skoro nie wyszło, nie będziemy kombinować. Teraz już dzień jest taki króciutki, chociaż pogoda rzeczywiście zachęca do tego, żeby nie czekać... Ale twardym trza być i przeczekać (ale trudno, oj trudno tak bezczynnie siedzieć :wink: )

 

Dokonujcie budowy :D pogoda będzie aż do samej zimy ( w tajemnicy gdzieś do końca stycznia) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lałem równy rok temu. Oprócz ław w grudniu robiłem jeszcze bloczki + zasypanie środka piaskiem. I tak sobie zimowało do kwietnia. A dzisiaj po roku od wbicia łopaty jest stan surowy zamknięty i powoli toczy się praca w środku.

 

Także jak jest możliwość to robić fundamenty przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...