Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

cześć,

pamiętacie mnie jeszcze :D .

Jestem już w domu uboższa o dwa migdałki i tydzień z życiorysu w szpitalu. Co prawda jeszcze słabiutko gadam ale pisać mogę co niniejszym czynię. Bardzo mi was brakowało i widzę że są nowi, których pozdrawiam. BARDZO, BARDZO chciałabym się z wami spotkać ale na razie mam szlaban na wyjścia i właściwie powinnam leżeć. Mam nadzieję, że nasza nowa świecka tradycja spotkań nie zaginie do czasu kiedy na dobre wyzdrowieję.

pozdrowionka

PS podobno są szanse na moje pozwolenie na budowę.... ale jak nie zobaczę to nie uwierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Darwol Współczucia. Ostatnio widziałem, jak nowozałożone siatki były specjalnie paprane kolorową farbą. Wiem, że nie wygląda to super...ale taki ten nasz kraj jest. Tak wię, jak już założysz drugą, to dla spokoju weź wałek malarski, i na całej długości zrób na niej jakiś kolorowy pasek. Trudniej ją będzie odsprzedać.

 

A tak reasumując: RĘCĘ OPADAJĄ!!! JAKBYM ZŁAPAŁ TAKIEGO ZŁODZIEJA...TO BYM MU .....ehhh...szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj stara wiaro :lol: Fajnie, że znów tu zajrzeliście! Aniszkin - wypijemy specjalnie za Twoje migdałki w "niebycie", a następnym razem już razem z Tobą :lol: Darwol, z tą pomalowaną siatką ja radzi Tommco, to dobry pomysł - my tak zrobiliśmy na działce w Grotnikach i pomogło. Jeśli ktoś kradnie na sprzedaż - to chętnych raczej nie znajdzie. To już prawie międzynarodowy znak, że kradzione.

Długi - mamy nadzieję, że będziesz jutro w Portobello? Masz zaległości w grupie... :lol: Tommco, jakbyś się chciał pewnie poczuć z rachunkowości to może wpadnij - porachujemy obalone przez grupkę kufelki ....... No ale gdybyś jednak wybrał jakoweś akademickie manuskrypty na ten wieczór, to porachujemy sobie sami. Może to też jakoś pomoże :D

Pa pa do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was niestety w kiepskim humorze. Wczoraj miałem działkę ogrodzoną siatką na słupkach, a dzisiaj zostały ino słupki :evil: Ręce opadają. Nie wiem już co robić czy kupić siatkę aby nie kradli materiału czy nie kupować bo ukradną siatkę razem z materiałem.

ja dolną część siatki zatopiłem w podmórówce, a na każdym słupku jest przewleczony drut który od góry jest przyspawany, a na dole również zatopiony w podmórówce. Jak na razie 2 lata i nikt się nie posępił na rozbiórkę. Sąsiad co tak nie zrobił to kawałek płotu stracił.

 

Niestety na spotkaniu nie będę się mógł z Wami poznać, gdyż z roboty wyganiają mnie na poniedziałek i wtorek do stolicy.

 

Pozdrowinka M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety raczej mnie nie będzie na jutrzejszym spotkaniu, czego już bardzo żałuję. Szanse na to są mizerne 1-5%. :cry: :cry: :cry:

 

Darwol strasznie ci współczuję. Jutro chyba pojadę zobaczyć czy moja siatka jeszcze jest.

 

Aniszkin wracaj do zdrowia jak najszybciej.

 

Anna99 twoje tempo mnie powala.

 

Wszystkich gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moja bytność na forum jest coraz bardziej iluzoryczna, ale może będzie lepiej. :wink:

Co do Portobello zajrzenia do was moi kochani to nie mam pewności, chociaż szanse u mnie większe niż u Arka, bo tak 50%.

Ale cały dzień przede mna, więc może zdążę poukładać moje sprawy.

TNR jak mawiał tygrysek, czyli to na razie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj będę, aczkolwiek bez dokumentacji zdjęciowej

aniszkin -współczuję, wiem co to ból gardła, a twój pewnie można porównać do silnej anginy, sa dwie teorie o usuwaniu migdałów, falenicka i otwocka, usuwać czy nie? No ale najważniejsze , że ty juz swoją podjęłaś i masz to juz za sobą! :lol:

 

 

nadal szukam stempli i szlaunków, jakby ktoś słyszał, w okolicy, może Dobra Nowiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kochani, doigrałam się ! :wink:

Trzeba było cicho siedzieć i nie pisać tyle postów. Teraz Pani Kasia z "Muratora" przyjeżdża na "inspekcję". Chce pogadać i zrobić zdjęcia na okoliczność moich wariackich zakupów przed wprowadzeniem vat-u. Choć między Bogiem a prawdą część materiałów już wbudowałam, część przyjeżdża jutro a sporo jest "po ludziach" tzn. u producentów lub handlowców.

JUTRO ZARZĄDZAM DZIEŃ PORZĄDKOWY NA BUDOWIE! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka miło ale tym razem jeszcze nie dam rady. Na następnym spotkaniu napewno będę . ( też lubię piwko a jeszcze bardziej dwa ) Póki co ponawiam swoją prośbę o namiary na F-ów od przyłącz i ewentualne info o kosztach ). Darwol przyspawaj co drugi drut i pomaluj tą siatkę a będziesz miał spokój. Tomco za twoją sesję wypiję duże........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam sobie na piwie siedzicie, a mnie już mały stres zaczyna łapać....

Już strasznie mi sie nie chce patrzeć na te pierdoły...no ale jeszcze notatki z jednego przedmiotu przerzucę. Mam nadzieję, że nie na marne.

 

Pozdrawiam...

 

T

 

PS. Gdzie można niedrogo i dobrze kupić bramę ogrodzeniową suwaną na rolkach, która miałaby też zintegrowaną furtkę. Dajcie namiary pls :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ty chyba bardziej się streusjesz tą bramą niz egzaminem. :wink:

Ale jakby ktoś miał info o takiej bramie, to też jestem zainteresowany.

 

A spotkanko odbyło się z udziałem:

- Agaty i Darka (ja tylko spotkałem Agatę, bo Darek miał być później :wink: );

- Gosi Łodź wraz z drugą połową;

- Luśki wraz z Maciejem i jego sympatią Madzią;

- Anni99;

- Honoraty;

oraz piszącego te słowa, który niestety za długo nie posiedział. :wink: :wink: :wink:

 

To teraz kiedy następne spotkanie??

 

Pozd.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na spotkaniu była... sekretarz - CIECHANKA......

spotkanie w kameralnym gronie, ale z przyjemnością spędziłam ten poniedziałkowy wieczór. A jutro jadę na inspekcję wraz z Muratorem do ANi-pogadać z kominkarzem :)))

 

Dziękuje Leszkowi, stawił się i zaszczycił Nas obecnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...