Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

A ja nie zauważyłam zmiany awatara :D

 

a w ogóle "avatar" teraz mi się z czymś innym kojarzy

 

Majki - szkoda że nie zajmujesz się renowacją profesjonalnie :D Wrzucę Wam jutro parę fotek moich "mebelków to zobaczycie..może doradzicie

 

Bajanadjembe- w razie możliwości wrzuć proszę namiar - nie pali się może poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bać się kupowania kafelków przez internet czy nie? :-?

 

Na woodenticu mam 1750zł :o :o :o oszczędności (w Łodzi najtańszy znaleziony to 120 zł - w Cermagu, a w necie 85zł i to jak czytałam na "wnętrzach" sporo osób tu z forum od nich brało)

 

a na płytkach do łazienki 320zł - z tym że z innego miejsca - z Konina - ale o dziwo im też "opłaca" siędo mnie przyjechać :o To czemu tym "z Łodzi" nie opłaca się spuścić z ceny???

Stale gadają "że by mi poniżej kosztów sprzedawali" :-?

 

Co prawda nie negocjowałam jeszcze z Cermagiem, ale jakoś nie wierzę żebym na łazience wynegocjowała 22% upustu a na woodenticu 30% :roll:

 

 

Gdzie tu jest "haczyk"?????

 

A tak w ogóle nie mogę się doczekać targów budowlanych w Łodzi . Beą 11-14 lutego. Może tam coś fajnego do domku znajdę - o np jakąś oczyszczalnięw suuuuuuuuuuuuuperpromocyjnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowalam przez internet duuuzo, plytki tez. JEdne sciagalam z Warszawy, drugie ze Strzelcow Opolskich, trzecie z jakiegos pierdziszewa nie pamietam gdzie ;) Uszkodzonych w transporcie bylo moze ze 4 sztuki i tylko w 1 z tych przesylek. Jesli nie kupujesz w ciemno z katalogu, tj widzialas towar na zywo gdzies u kogos i kupujesz to samo (zeby nie bylo ze np odcien inny), to ja bym brala. Zreszta z katalogu tez kupowalam i tez w wiekszosci przypadkow zadowolona bylam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam internecik - do wykończenia mieszkania kupiliśmy tam niemal wszystko i większych problemów nie było - raz jedyny raz, dostaliśmy jedynie zlew do kuchni inny niż zamawialiśmy więc utargowaliśmy na umywalce do łazienki 400 pln i przez to nie zwracaliśmy zlewu (był też całkiem fajny :-) ) a umywalka duuużo taniej.

 

Niestety płytek zamawialiśmy przez internet niewiele tylko kilka metrów do kuchni - problemu nie było żadnego, ale faktycznie najpierw upatrzyliśmy je w salonie.

 

Niestety nie przypomnę sobie gdzie to wszystko kupiliśmy bo to już jakby 3 lata minęły - ale chyba trzeba odświeżyć stare segregatorki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam zrówno przez internet jak i w salonie gen bud na brukowej. Tam wynegocjonowałam cenę internetową na płytki tarasowe. Katalogowa była 43 zł ja kupiłam ok 30 zł. Ale wprost powiedziałam że zamówię przez internet, wtedy sprzedawca sam zaproponował taką cenę. Oni doskonale wiedzą jakie są ceny w necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie fimy od okienek zakończone :)

 

Dziekuje wszystkim za pomoc :) :)

 

Zdecydowałam się jednak na Budwar - cena do zaakceptowania, dobra gwarancja, nie ukrywam że mieli najlepszy termin wykonania. Wybrałam 6 komorowe :), bez ołowiu :) w kolorze Macore (taka wiśnia, meranti) - maja go w standardzie :) :)

 

Jak coś zknocą to Wam napiszę napiszę, baaaaaaaaaaaardzo duzymi literami :)

 

Kupowałam na Rzgowskiej - miła i profesjonalna obsługa, Pan jest konkretny i nie wciska zbędnych rzeczy które podnoszą niepotrzebnie cenę, tylko takie fajne jak: hamulce do klamek balkonowych żeby okno przy wietrze nie "latało":) no i można się potargować :) :) :) :)

 

Jak narazie wszystko idzie b. dobrze, zobaczymy jak będzie dalej :)

 

color=red]Potrzebuje jeszcze tynkarzy !!!!! - HELP !!![/color]

 

 

 

Nie wiem czy ktoś po takim czasie to przeczyta,ale autorem tego postu jest rzeczywistości człowiek który rosobie na forum reklamę. Wcześniej prowadził punkt z oknami Prymatu na Ogrodowej jak również pracował w Abatexie robiąc im konkurencję. Uważajcie na niego,sprawdzajcie treść umowy i z kim ją tak naprawdę podpisujecie z producentem czy z pośrednikem.

Posty piaconsulting też pisze ta sama osoba.

Nie neguje jakości okien jakie sprzedaje,lecz jego zachownie w postaci podszywania się pod forumowicza klienta jest nieuczciwe. :o [/code][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalować ja mogę :D

 

ok, to kto jeszcze chetny? Ognisko zrobimy, rusztowana sie wypozyczy;)

 

a na serio - potrzebna ekipa liczniejsza niz 3 osoby, zeby pomalowac w 1 dzien - inaczej podobno bedzie widac gdzie skonczyli jednego dnia malowac, a zaczeli nastepnego :o

(albo tym ludziom sie nie chcialo podjac??)

 

Wystarczy ,że jedną ścianę dziennie umalujesz i będzie ok.Nie można robić odcięć na jednej płaszczyźnie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalować ja mogę :D

 

ok, to kto jeszcze chetny? Ognisko zrobimy, rusztowana sie wypozyczy;)

 

a na serio - potrzebna ekipa liczniejsza niz 3 osoby, zeby pomalowac w 1 dzien - inaczej podobno bedzie widac gdzie skonczyli jednego dnia malowac, a zaczeli nastepnego :o

(albo tym ludziom sie nie chcialo podjac??)

 

Wystarczy ,że jedną ścianę dziennie umalujesz i będzie ok.Nie można robić odcięć na jednej płaszczyźnie.Pozdrawiam.

 

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wystarczy ,że jedną ścianę dziennie umalujesz i będzie ok.Nie można robić odcięć na jednej płaszczyźnie.Pozdrawiam.

 

Potwierdzam.

 

hej,

serio myslicie ze to nic trudnego? I sami bysmy dali rade? W sumie malowanie scian w srodku to mala rybka, ale nie chcialabym spartaczyc na zewnatrz...

 

Jakie farby polecacie? Jakis drunt? Jest tynk cementowo-wapienny na razie...

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksja:

Jak oglądam "Wielkie projekty" to ciągle zastanawia mnie czemu oni nie wkładają uzbrojenia w wylewane fundamenty - rów i luuuu beton (o deskowaniu nie wspomnę)...

 

Pytanie:

Czy 1500 dla geodety za mapkę do celów projektowych i wyznaczenie granic działki to dużo? Geodeta coś mówił mojemu mężowi, że załatwia jakieś papierki pt. poinformowanie sąsiadów (ale o czym :o ?) . Myślę, ze zobaczył, że małż średnio kumaty i próbuje na coś naciągnąć.

Co Wy na to.

 

Podziękowania:

Majki - dzięki za info o technice wklejania avatara (zrobiłam jednak sama :D !). Widzę, że więcej osób skorzystało z Twej (nie tylko budowlanej) wiedzy i powklejali.... pozmieniali...... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...