Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ma ktoś z Łodzi położonego woodentica? może jakaś resztka kafelka mu zostala?
W Łodzi to nie wiem, ale jeśli będziesz mocno zdesperowana, to wybierz się do Pabianic :wink: . Na Moniuszki otworzył się niedawno nowy lokalik - "Jem tu" (myślałem, że pokażą jakieś zdjęcie na stronie, ale... nima :-? ). Na całej podłodze ułożony jest woodentic 65.5 x 16. Powinnaś być zadowolona z tej wizji lokalnej, bo coś mi się zdaję, że ty chcesz się pokryć :wink: właśnie tym krótszym. Nie wiem tylko czy kolor się zgodzi - oni mają beige.

Jeśli chcesz resztki :wink: , to mogę się spytać - przejeżdżam dosyć często obok.

 

Gdybyś zaplanowała sobie wycieczkę, to nie zapomnij mnie odwiedzić :wink: :D

 

 

Woodentica mają pokazanego w Łodzi w Cermicie na Wierzbowej 18 tj.Plac Pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleniek

 

ja kupowalam 130 m2 kafli (na caly parter) w Cermagu na Brukowej i niestety zadnego rabatu nie dostalam :cry: :cry: :cry: Tzn. dyrektor powiedzial, ze moze dac 6% rabatu, ale przy jednoczesnym zakupie u nich kleju do kafli, fugi itd., ale to bylo juz dla mnie nieoplacalne 8)

 

P.S. przez chwile tez planowalam polozyc woodentica :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabko - ja widziałam woodentica. tylko tak sobie pomyślałam że może ktoś ma kilka zbędnych kafli do "wyporzyczenia" i je sobie przywiozę , położę koło kominka, odejdę parę kroków i ... się upewnię i powiem "to jest to"...ale wiecie chyba coś wydziwiam

więc zapomnijcie o temacie 8)

 

Przy 130m2 żadnego rabatu :o a ja myślałam że będą bardziej elastyczni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Brukowej to się ogląda a kupuje w necie albo na Tuwima

Ja sie u nich dowiedziałam jedynie, że dla 10 m2 to im się nie opłaca nawet telefonu wykonać do magazynu. A najchętniej to mi zrobią całą łaziekę - z projektem (ha ha, takim z katalogu), opłytkowaną najlepiej z sufitem a na środku falująca ścianka z mozaiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym razem wywalił mnie bluconekt( jak się to piszę a w nosie)

Z-35

Geodeta chce pokazać granice i na papierze mieć podpisy sąsiadów o zgodności granic pomiarowych które zrobił, a stanem istniejącym.( jedna część ceny), mapka projektowa ( druga część ceny).

Pozdrawiam. Dorota.

jak masz problem z internetem warto założyć internet radiowy, w aleksandrowie działa firma storm media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci Prostasiu swojego "dostawcy" nie polecę :wink:

 

Obiecane fotki ,ebla:

http://img215.imageshack.us/img215/2070/dscn1167.th.jpg

 

http://img189.imageshack.us/img189/1548/dscn1165.th.jpg

 

http://img5.imageshack.us/img5/4304/dscn1164i.th.jpg

 

Jak myślicie będzie z tego coś ładnego???

 

Oleniek, mebel jest spokojnie do zrobienia.

Widze braki w okleinie, tutaj nie pomogę, bo nie uzupełniałem nigdy tego typy ubytków choć teorię niby znam ... :roll:

Ale na pewno doczyszczenie jest do zrobienia, tak myślę ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania:

Majki - dzięki za info o technice wklejania avatara (zrobiłam jednak sama :D !). Widzę, że więcej osób skorzystało z Twej (nie tylko budowlanej) wiedzy i powklejali.... pozmieniali...... :lol:

 

A proszę, polecam się na przyszłość :D :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabko - ja widziałam woodentica. tylko tak sobie pomyślałam że może ktoś ma kilka zbędnych kafli do "wyporzyczenia" i je sobie przywiozę , położę koło kominka, odejdę parę kroków i ... się upewnię i powiem "to jest to"...ale wiecie chyba coś wydziwiam

więc zapomnijcie o temacie 8)

 

Przy 130m2 żadnego rabatu :o a ja myślałam że będą bardziej elastyczni :roll:

jeśli chodzi o płytki drewnopodobne to najcudowniejsze jakie spotkałam do tej pory są tu: cudne kolekcja DOGA

po prostu boskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te "cudne" włoskie DOGI można na żywo obejrzeć i... pogłaskać? :wink:

No i jaka cena (chociaż orientacyjnie)?

Wyglądają rzeczywiście zachęcająco.

Glazbud - Przybyszewskiego 99, mieli kiedyś na stanie kolor pepper - tylko cena była zaporowa - tak bardzo, że szczerze mówiąc nie pamiętam, ale coś w okolicach 300pln/m2! trzeba by było zadzwonić i się dowiedzieć :)

Nas to w sumie zbytnio nie dołuje, bo kasa nam się skończy dużo wcześniej, więc my na podłogach będziemy mieli piękne, matowe... wylewki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Brukowej to się ogląda a kupuje w necie albo na Tuwima

właśnie, ja kupiłem na Tuwima 40m2 gresów na taras po 52zł/m2 a katalogowo były po 75zł/m2

 

jedyny problem to transport, bo jak dają rabat to transport już płatny albo we własnym zakresie, przy 40m2 to opłaciło mi się zrobić 3 kursy osobówką, ale przy 130m2 to już trzeba dostawczaka wziąć i przeliczyć co tańsze, rabat czy samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z internetem warto założyć internet radiowy, w aleksandrowie działa firma storm media.

 

Tak potwierdzam, moja rodzinka ma w Rąbieniu ich internet i nawet działa całkiem całkiem.

Ja za jakiś czas w Rudzie Bugaj pewnie też będę się do nich podłączać bo na nic innego nie ma co liczyć. A Blue Connect na działce u mnie działa tak jak za dawnych dobrych czasów modemów 32kB. Och piękne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z-35 ja za mapkę płaciłam 600 zł dwa lata temu. Chyba dużo Ci zaśpiewał. A za "zakołkowanie" działki tudzież wyznaczenie domu to płaci sie od kołka, jak pisano wyżej. Ok. 100 zł za kołek. Ale można było negocjować ;-)

 

Sąsiadko (i Forumowicze),

dzięki za info. Przekazałem wiedzę małżowi więc podzwonił, popytał i już chyba dziś zakończymy casting.

 

Informuję, że wniosek o WZ złożony. Odwierty geologiczne zrobione. Jak się co ruszy to może założę dziennik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...