Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kochani!

Nareszcie i ja mam swoją galerię. Z braku czasu na razie rok ubiegły czyli stan surowy "zabity dechami". Wnętrza będą niedługo. Za wszelkie uwagi z góry dziękuję.

Namysliłam sie na trzecie okno połaciowe i moi panowie są "bardzo zadowoleni" :evil: (ocieplenie, stelaże, folia i płyty g-k juz są!). To moja druga zmiana w trakcie prac. (pierwsza to przestawienie ścianki działowej). Nie ma nic gorszego niz taki niezdecydowany inwestor.

Po niedzieli chyba zaczniemy ocieplać i kłaść tynk zewnętrzny. Domek zyska kubraczek. I znowu dylemat: kolor biały (ja) czy lody waniliowe (reszta rodziny). Uffffffffffffff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj urlop poświęciłem uzgodnieniom z hydraulkiem, bo zakłada grzejniki i uruchamia piec CO i mojej walce z wentylacją i instalacją elektryczną. Szkoda, ze dzień jest taki krótki, bo jeszcze bym posiedział na budowie, ale perspektywa dzisiejszego rannego wstawania do pracy zdopingowała mnie wczesnego powrotu około 22:30.

 

Tommco trzymam kciuki (myślę, że 4-ka będzie :wink: ).

Luśka nie ma jak to mieszkać pełna gębą.

Aniu kiedy poczytamy w Muratorze o tobie??

Agata i Darek nie dajcie się; tak pozytywnie podchodzicie do budowlanych problemów, że teraz rzczej już z górki.

 

Pozdrawiam

Leszek

 

PS

A z ciekawostek powiem jak nas wczoraj zszokowała nasza 4-letnia Marysia.

Oglądała wczoraj rano jakiś program dla dzieci, później przyszła do żony z narysowanym sercem (wg jej dziecinnych, ale szczerych możliwości), mówiąc to dla ciebie mamusiu. A nikt jej nie mówił, że to dzień matki. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMCO Mamy do Ciebie taką prośbe a mianowicie abyś napisał nam coś o swoim alarmie tzn. :

Ile masz czujek i jakie ?

Ile okien idrzwi wejściowych ?

Jaką masz centralkę ?

Jaka firma Cię ochrania i ile za wszystko zapłaciłeś ?

Bedziemy Ci bardzo wdzięczni ,ponieważ mamy dylemat co robić ?

Czy zlecić wykonanie alarmu firmie czy zrobić to samemu a tylko wynająć firmę do ochrony ?

W całym domku mamy tylko 8 okien+drzwi wejściowe+bramę garażową .

Wydaje się nam ,że to niewiele .Firma ochraniarska krzyknęła nam chyba ciut z dużo .

ANIA 99 Dzięki za zaproszenie napewno skorzystamy ,ale w niedzielę czekamy na Ciebie u nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w bardzo bojowym nastawieniu, w negatywnym tego słowa znaczenia-mam 2 scieżki wojenne w pracy- to już najgorszy etap-współpracy.

 

Ponadto wymyśliłąm, że jak za jakiś miesiąc pozegnam budowlańców to ajde na kilak dni JURA Krakowsko-Czestochowska-i mam to wszystko głęboko w ...... nosie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady z siatką. Cena jej w ciągu roku wzrosła prawie dwukrotnie do 11 zł za mb (1,5m) stąd jak kupie to wmuruje, pomaluje, przyspawam i nie wiem co jeszcze zrobie żeby nie kupować jej trzeci raz. A może macie jakieś namiary na tanie siatki?

 

Jestem na etapie kończenia ogrodzenia . Sprawdziłem wsystkie siatki w okolicy i najtańsza jest chyba w Strykowie. Ja za siatkę 1.5mx4mm oczko6x6placiłem 20 pln. Gosciu ma też tańsze .Na front kupiłem od niego czeską w otulinie 1.5x2.5 5x5 po 8 zł. Cienka ale na jakiś czas może być .

Namiary na priv.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi Tommco ja jeszcze nie ten etap, ale Ania polecałą ekipę od wykończeniówki, która wczesniej pracowała u Gregga, w tej ekipie jest tez kafalekarz: Robert Machnicki 601 887 545, sprawdź, Gregg i Ania są z nich zadowoleni

 

Dominoxs narobiłeś nam smaczku z tym dekarzem i co? :wink: bez odzewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... witam.

 

A ja byłam u Agaty i Darka, no cóż galanta budowa, jak pałac:)

 

A moi budowlańcy mnie wnerwili..... cholernicy ...na szczęście był kierownik i wszystko ok:)

 

Poza tym słońce-chce sie zyć.

 

 

PRZEMYCĘ małe ogłoszonko:)

 

POSZUKUJĘ PILNIE kogoś do przyłącza wodnego, a może i z hydrauliką w domu, ale teraz przede wszystkim PRZYŁĄCZE.... please:)

prive lub tutaj:)

Będę dźwieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...