Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Komin systemowy kupowałam Zapela w hibecie.

dobry, jak się go samemu złoży (tzn mąż uszczelniał a murarz pustaki podawał). Optycznie ładny jest Schneidel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK DZIENNIK BUDOWY ZAKUPIONY:) Dzięki za wskazówki a teraz powiedzcie co z jego zarejestrowaniem??? Czy najpierw mamy wypisac dane kierbuda itp i wtedy do starostwa? Czy najpierw zarejestrowac taki pusty czysty w starostwie?

 

Podobno lepiej wpisać dane KierBuda, bo nie wszędzie chcą bez tego podstemplować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Szukam pustaków Pototherm 25-3750 szt , Porotherm 11,5-400 szt oraz cegły drobnej palonej 4000 szt.

 

Obdzwaniam różne składy ceny dość porównywalne. Czy ktoś ostatnio trafił gdzieś w łdzkiem na jakąś dobracenę (zwłąszcza poro25 z uwagi na ilość robi znaczną kwotę). Materiał potrzebuję wraz z transportem do okolic Brzezin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Szukam pustaków Pototherm 25-3750 szt , Porotherm 11,5-400 szt oraz cegły drobnej palonej 4000 szt.

 

Obdzwaniam różne składy ceny dość porównywalne. Czy ktoś ostatnio trafił gdzieś w łdzkiem na jakąś dobracenę (zwłąszcza poro25 z uwagi na ilość robi znaczną kwotę). Materiał potrzebuję wraz z transportem do okolic Brzezin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK DZIENNIK BUDOWY ZAKUPIONY:) Dzięki za wskazówki a teraz powiedzcie co z jego zarejestrowaniem??? Czy najpierw mamy wypisac dane kierbuda itp i wtedy do starostwa? Czy najpierw zarejestrowac taki pusty czysty w starostwie?

 

Heejooo,

To u nas było tak: pozwolenie odebrałam w styczniu, dziennik rejestrowałam w lutym, kierownik przyjął na siebie obowiązki w czerwcu i też w tym miesiącu, z jego oświadczeniem udałam się do nadzoru z powiadomieniem o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót, a te rozpoczęły się we wrześniu, i w tym też czasie kierownik wypełnił część B na 1 str. dziennika i dokonał pierwszego wpisu na str.2 (że zgodnie z projektem, że bhp itp. formalności).

Najważniejsze jest żebyście nie zaczęli budowy przed upływem 7 dni od zawiadomienia organu nadzoru. A zawiadomienia dokonujesz z oświadczeniem kierownika. W dzienniku możesz zacząć wpisy po jego rejestracji (tak też chyba wynika z pouczenia na okładce).

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejoo,

Powiedzcie, jak otwierają się Wasze drzwi wejściowe: skrzydłem do wewnątrz, czy na zewnątrz?

 

na zewnatrz, aczkolwiek czytalam, ze powinny sie drzwi otwierac do wewnatrz, ze niby w ten sposob wyraza sie zaproszenie gosci do srodka, ale przyznam, ze mnie jakos to otwierania skrzydla do wew nie pasowalo .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...