Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Dzisiaj w nocy moje dziecko zostało okradzione :(. Ktoś w nocy wyniósł z ogrodu domek i zjeżdzalnię taka jak ta:

http://images42.fotosik.pl/67/b016397af0889fec.jpg

a domek taki:

http://www.eszop.com/eszopcom/aukcje/marianplast_pgm360/02.jpg

jakby ktos widział że ktoś chce takie cos sprzedać to poprosze o wiadomośc na prv

Domek i zjezdzalnia byłu używane około roku.

 

A jesteście ogrodzeni ?

Ale to jest już kur.estwo :bash: Takie rzeczy kraść ... :mad::mad::mad::mad:

Normalnie szok :evil:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Majki, będę miała jak Ty, z przeprowadzką. Też się przywiązuję do miejsc. ( Jestem zodiakalną kicią)

 

Zgadza się, ja się przywiązuję ... Nie ma co ukrywać .... Jasne, jest duża radość z przeprowadzki do nowego, ale też jakieś obawy jak to będze i żal tego co zostaje ...

A poczekaj ... zodiakalna kicia ... Lew ? ;)

Bo ja tak ... ;)

 

pozdrowionka, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha no żarty się skończyli:) Humus właśnie dzisiaj zdjety!!! Zatem "TO" naprawdę się zaczęło:)

Nie mam Ci nic do zaoferowania oprocz krwi, trudu, lez i potu ;)

 

A poprosze o info na temat POŚ i najlepiej z montażem w rozsądnej cenie (nie Wobet-Hydret)

Wejdz na pierwsza strone polecanych uslug, poszukaj mojego posta i zadzwon do hydraulika (Tomka). Oprocz rurek zajmuje sie tez oczyszczalniami.

Tylko jedna sprawa. Odradzalbym instalacje POS'ia przed rozlozeniem dachowki na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam pytanie z cyklu głupich... uwaga.. ;-)

po co zdejmuje się humus?? U nas nie był zdejmowany, chata stoi i dobrze się ma...

 

Niektórzy tak robią

Jak jest na to piasek i posadzka na gruncie, to pewnie nic się nie dzieje. Ale jeżeli było tak, jak u moich rodziców, czyli legary i podłoga, to można sie spodziewać kłopotów. No i były - jakiśkrzak im pod podłogą zaczął rosnąć ;)

Humus to warstwa organiczna. Czyli zostają w niej korzenie, niektóre bardzo żywotne. Wody trochę podejdzie skądś to zaczną rosnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby rozumiem... Ale przecież pod fundament kopie się dół a więc i wszystkie roślinki, korzonki itp. idą i tak w diabły... Chyba że coś źle rozumuję :)

 

Ale fundament po obwodzie, a jak zostawisz środek z ziemią, to może coś tam urosnąć. Poza tym czarna ziemia dużo skutecznej utrzymuje wilgoć, a ta jak wiadomo nie jest mile widziana pod posadzką. Dlatego zdejmuje się warstwę ziemi najlepiej do żółtego piasku i potem fundamenty zasypuje się w środku też piaskiem. Kolejny argument : łatwiej jest zagęścić żółty piasek pod chudziaka niż ziemię. Takie mi przyszły do głowy powody.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny argument : łatwiej jest zagęścić żółty piasek pod chudziaka niż ziemię.

Ziemie pewnie by sie od biedy dalo zagescic. Tylko, ze humus to nie czysta ziemia tylko ziemia z korzeniami i to dosyc bujnie czasami rozwinietymi. Tego sie nie da zagescic w ogole. Bo teraz poskaczesz kangurem a za rok, dwa jak wiekszosc materii organicznej zgnije pojawia sie pustki. O problemach z podloga wylana na niezageszczona warstwe podkladowa byl nawet calkiem pokazny watek na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

u nas po wielu przekładaniach terminu zaczęło się na dobre... to znaczy 2 tyg temu przyjechali budowlańcy ale lało tak że nie dało się nic zrobić... i kolejny tydzień przerwy:( Na szczęście zeszły tydzień był lepszy i ławy fundamentowe zalane:D

 

 

Ma ktoś może do sprzedania przyłącze elektryczne budowlane na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...