Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej

Melduje sie na posterunku. Nie wierze, ze w tym rejonie malo sie buduje. Moze to problemy z dostepem do internetu???

Na forum ja istnieje z mniejszym lub wiekszym skutkiem od stycznia 2002.Mysle ze bedziemy mogli wymieniac sie ciekawymi spostrzezeniami z naszego rejonu. (zobacz - wymiana doswiadczen- drzwi zewnetrzne w luku problem )

Do zobaczenia ( na forum ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy Młody w klubie! Może masz rację z tym Internetem, ale bardziej to pewno brak czasu. Dla mnie Forum to kopalnia informacji. Nie mam pojęcia o budowaniu i na szczęście nie będę tego robić własnymi "ręcami", ale po przeczytaniu forumowych wątków z ostatniego roku przynajmniej wiem co mnie czeka i o czym muszę już zacząc myśleć. Tym bardziej, że opinie użytkowników są bezcenne,zwłaszcza kiedy sami przećwiczyli różne błędy na sobie. Pary osobom z Forum to już powinnam postawić duże piwo! Aktualnie jestem na etapie wyboru ekipy do realizacji pod klucz i myślę, że jeszcze w kwietniu uda się ruszyć z budową. Za to nakreśliłam sobie strategię działań, a nawet zmieniłam koncepcje - i to pod wpływem wypowiedzi forumowiczów! Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Teraz bedzie mozna porownac sobie ceny i oferty.

Jak na razie to powiem, ze buduje w okolicy Lasku dom parterowy z uzytkowym poddaszem pow zabudowy 204m pow uzytkowa 248m Firma wynajeta, ktora zrobi prawdopodobnie wszystko od a do z.

Jak na razie moge podac fundamenty (bo juz zrobione) - wymiary zewnetrzne 16,6 x 12 m - cena 14000 z rachunkiem.

Reszty nie podam, bo kosztorys u tescia :smile:jak odbiore to cos napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój domek będzie miał 250 m, też z użytkowym poddaszem. Budujemy w ok. Wycieczkowej, a kosztorys będzie po Swiętach. Na razie nie wiem więc ile ta przyjemność będzie kosztować. Już zdecydowałam natomiast, że zamiast żaluzji zewnętrznych będą okna antywłamaniowe P2. No i mam nadzieję, że Boże Narodzenie to już będzie w nowym domu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdecydowaliśmy - czekamy na wycenę naszego projektu, ale jestem po wstępnych rozmowach. Wrażenia mam pozytywne, bo widać, że profesjonaliści. Ciekawe tylko za ile.... Bedę informować o finale, jako że decyzja będzie niewątpliwie rodzinna. Miłego Prima Aprylisa z Dyngusem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w lany poniedziałek i pozdrawiam.

Jak dobrze pójdzie ja też na Boże Narodzenie 2002 przeprowadzę się do nowego domu. Na razie budowa trwa czwarty rok i jestem na etapie po tynkach i wylewkach, a więc zostało malowanie i "...kafelki ...". Poza tym rozbiórka starej chałupy drewnianej i urządzanie ogrodu (ogródka) i cała masa innych prac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...