Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Dziendoberek!

Ja tutaj w watku po raz pierwszy, ale dotychczas nie mialam potrzeby, a teraz mnie przyszpililo :lol:

Poszukuje sklepu w okolicach Gdanska (lub na trasie do Brus) z kaflami roznej masci oraz armatura lazienkowa. Najlepiej w okolicach lotniska w Rebiechowie....Gdansk troche znam, glownie z wakacji we Wrzeszczu, ale mieszkanka nigdy nie bylam :wink: dlatego tak niesmialo podaje zawerzenie miejsca poszukiwan.. :lol: :lol:

Chcialabym jednym rzutem kupic kafle do lazienek i na podlogi i nie wiem gdzie najlepiej zawitac....

Uprzejmie napraszam sie o jakies namiary, propozycje.

 

Pozdrowienia,

 

Maja

 

Polecam Anbud w Gdyni na Chwaszczyńskiej, ok 300m od zjazdu z obwodnicy, tam są tylko kafle, kupawałam na cały dom, można wytargować dobre ceny. Przy tej samej ulicy ale przy samym zjeździe z obwodnicy jest Wema, oni oprócz kafli mają też armaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Czy może ktoś z was montował rolety antywłamaniowe na etapie budowy? Szukam sprawdzonej firmy do montażu rolet z okolic Trójmiasta. Musze podjąć jakąś decyzję przed wymurowaniem ścian, bo z tego co słyszałam na rolety typu RKS trzeba zostawić większy otwór nad oknem.

 

Dzięki za jakieś informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Anbud w Gdyni na Chwaszczyńskiej, ok 300m od zjazdu z obwodnicy, tam są tylko kafle, kupawałam na cały dom, można wytargować dobre ceny. Przy tej samej ulicy ale przy samym zjeździe z obwodnicy jest Wema, oni oprócz kafli mają też armaturę.

 

Dziekuje - zanotowalam :lol: Teraz robie plan wycieczki :wink:

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy może ktoś z was montował rolety antywłamaniowe na etapie budowy? Szukam sprawdzonej firmy do montażu rolet z okolic Trójmiasta. Musze podjąć jakąś decyzję przed wymurowaniem ścian, bo z tego co słyszałam na rolety typu RKS trzeba zostawić większy otwór nad oknem.

 

Dzięki za jakieś informacje...

 

też się przyłączam do pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przestrzec wszystkich zamierzających ogrodzić swoją dzaiałką zwykłą siatką, przed zakładem na ulicy obwodowej w Redzie.

Sprzedają tam siatkę i słupki a niezależna, aczkolwiek polecana przez nich ekipa stawia płot.

Pani za podanie numeru telefonu do ekipy zarządała 50 zł. :evil:

Za wycenę (nawet gdybyśmy zrezygnowali z usługi) 100 zł. :evil:

Nie byliśmy w stanie ocenić czy ich weźmiemy nie mając z nimi kontaktu. :evil: :evil: :evil:

 

Pani właścicielka broniła jak lwica dostępu do panów. :evil: Tłumaczyła że działają od niej niezależnie, a mimo to traktowała ich chyba jak murzynów na wyłączność.

 

Nie wiem o co jej chodziło? Zmiszeni byliśmy panią ostro wyśmiać i to bez krępacji. Straciła klientów (i pomyśleć że już mieliśmu ich wziąść).

 

Ps. W Bolszewie znaleźliśmy inną firmę, gdzie wszystko było tańsze, lepszej jakości, lepsze tarminy, a na dokładkę dostaliśmy kilka numerów talefonów do wspólpracujących ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow

Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach

Gdanska?

Chodzi mi o cenę za m3

 

Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci. :D

 

 

Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

 

dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.

Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła :)

 

Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...

Tartak-Sulęczyno - Brałem od nich drewno konstrukcyjne, potwierdzam ze dobrej jakości. Łaty miel wprost rewelacyjnę - 4 stronnie strugane - moi od dachy jeszcze takich nie widzieli. POdbitka w dobrej cenie przy całości, jedyny minus to ze jednak była świezutka i wymagała poduszenia przed pomalowaniem i przybiciem.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow

Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach

Gdanska?

Chodzi mi o cenę za m3

 

Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci. :D

 

 

Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

 

dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.

Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła :)

 

Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...

Tartak-Sulęczyno - Brałem od nich drewno konstrukcyjne, potwierdzam ze dobrej jakości. Łaty miel wprost rewelacyjnę - 4 stronnie strugane - moi od dachy jeszcze takich nie widzieli. POdbitka w dobrej cenie przy całości, jedyny minus to ze jednak była świezutka i wymagała poduszenia przed pomalowaniem i przybiciem.

POzdrawiam

 

Potwierdzcie proszę czy chodzi o ten?

http://www.tartak.pomorskie.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow

Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach

Gdanska?

Chodzi mi o cenę za m3

 

Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci. :D

 

 

Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

 

dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.

Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła :)

 

Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...

Tartak-Sulęczyno - Brałem od nich drewno konstrukcyjne, potwierdzam ze dobrej jakości. Łaty miel wprost rewelacyjnę - 4 stronnie strugane - moi od dachy jeszcze takich nie widzieli. POdbitka w dobrej cenie przy całości, jedyny minus to ze jednak była świezutka i wymagała poduszenia przed pomalowaniem i przybiciem.

POzdrawiam

 

Potwierdzcie proszę czy chodzi o ten?

http://www.tartak.pomorskie.pl/

Tak, ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pozostałości po budowie - odbiór we własnym zakresie:

 

Styropian (cena 20,00 PLN za paczkę):

15 cm - 5 paczek

12 cm - 2 paczki

10 cm - 1 paczka

5 cm - 1 paczka

4 cm - 2 paczki

3 cm - 3 paczki

luzem 8 paczek różne grubości: 1,2,3,4,5 cm

 

Tynk krzem.-silikon. WEBER TD336 baranek 1,5 mm extra clean:

6 wiader x 30 kg biały kolor 100A

1 wiadro x 30 kg szary kolor 600C

 

Cemplast - 1,5 opakowania

 

Papa izolacyjna Izolmat asfaltowa - 4 szt.

 

Zetka budowlana

 

Siatka ogrodzeniowa tymczasowa ok. 20-25 mb

 

Kontakt 601664020 ceny symboliczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestescie zainteresowani i popieracie protest przeciwko Eko Dolinie - wysypisku smieci, ktore jest w Lezycach - wsi na trasie Pustki Cisowskie - Koleczkowo (a jego m.in. zapachy odczuwalne sa w okolicy), mozecie sie pod nim podpisac:

 

http://www.eko.vel.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=196&Itemid=77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Potrzebuję cieślę i ekipę do wykonania kompletnego dachu do projektu http://pprojekt.pl/projekt326-retro.html Interesują mnie fachowcy za naprawdę rozsądne pieniądze. Początek prac od października. Potrzebuję też namiary na dobre drewno konstrukcyjne oczywiście w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Potrzebuję cieślę i ekipę do wykonania kompletnego dachu do projektu http://pprojekt.pl/projekt326-retro.html Interesują mnie fachowcy za naprawdę rozsądne pieniądze. Początek prac od października. Potrzebuję też namiary na dobre drewno konstrukcyjne oczywiście w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam

 

 

http://dakpol.gda.pl/

wykonali u mnie konstrukcję

wkrótce będą robili pokrycie dachu

ja na razie jestem bardzo zadowolony, prace przebiegały wzorowo,

a z Panem Tadeuszem można się dogadać,

 

drewno konstrukcyjne może ci dostarczyć ww. wykonawca,

ale ja brałem impregnowane ciśnieniowo z http://www.holz-komplex.pl/index.php/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam sie czy ktos z Was 'doprojektowywal' piwnice do gotowego projektu, ktory nie ma podpiwniczenia (ale taka zmiana zgodnie z zalozeniami projektu jest dopuszczalna) ?

 

Mozecie polecic architekta, ktory sie tego podjal?

 

Czy ktos mial doczynienia z firma, S&S (doradztwo budowlane) z Koleczkowa ?

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam sie czy ktos z Was 'doprojektowywal' piwnice do gotowego projektu, ktory nie ma podpiwniczenia (ale taka zmiana zgodnie z zalozeniami projektu jest dopuszczalna) ?

 

Mozecie polecic architekta, ktory sie tego podjal?

 

Czy ktos mial doczynienia z firma, S&S (doradztwo budowlane) z Koleczkowa ?

 

Dzieki!

 

Doprojektowanie piwnic to bardzo powszechna sprawa. Każdy projektant z uprawnieniami powinien się z tym uporać.

Dla mnie najważniejsza była sprawa terminowości i pod tym kątem sprawdzałbym projektantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...