Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam serdecznie budujących

Czy w 3mieście lub okolicach jest wypożyczalnia szalunków?

Szukałam ale nie znalazłam.

Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Wydaje się że taniej jest pożyczyć niż kupować?

może się mylę?

 

 

http://www.noe.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MAcie jakieś doświadczenia z salonem okien M&S Pomorska Fabryka Okien w Sopocie? Okna same w sobie niezłe, nie wiem tylko co z obsługą, montażem i serwisem.

 

Ja mam te okna w obecnym mieszkaniu już od dobrych kilku lat (7,8 ?)- zwykłe białe plastiki ,na drewniane było nam nieco za drogo.

Nigdy nic złego nie działo się z nimi, montaż był sprawny i ...estetyczny :-) Panowie zostawili śliczne ,wygładzone ścianki , a dodam ,że

w naszym przypadku nie było łatwo ,bo najpierw musieli wyrwać stare okna montowane jakimś "kosmicznym" sposobem w latach 80.

 

Naprawdę żadnych powodów do reklamacji. Dobrze wyciszają (a mieszkam przy tramwaju), mają świetne klamki ,które nie zacinają się ,nie "haczą" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do znawców tematu. Szukałem ostatnio okien do mojego domu. Trafiłem do firmy Vetrex w Gdańsku na Trakcie. tam usłyszałem że rolet przeciwwłamaniowych nie polecają bo po pierwsze jak ktoś się zna to nie są żadną przeszkodą, a po drugie to jest to mega mostek cieplny. Ścianę ocieplam 20 cm styropianu a kaseta od rolety ma ocieplenie 4 cm. O ile na pierwszy argument patrzę przez palce to nad drugim się mocno zastanawiam na korzyść pakietu bezpieczeństwa w okuciach i szybach. Ciekawe co sądzicie na ten temat i jakie macie doświadczenia w tym temacie.

 

Witam witam...

powiem tak jeśli firma sprzedajaca okna opawiada farazony na temat rolety zewnetrznych to albo nie ma ich w ofercie a nie chce stracic klienta albo poprostu ich nie umie zamontować...

Zajmuje sie tym tematem od ładnych paru lat i powiem tak systemy rolet nadstawnych montowanych nad oknami nie przeszkadzja w niczym aby miec je ocieplone tak jak reszte budynku a ponadto daja niezwykła oszczeności na ogrzewaniu pozatym mozna je rozwiazywac na setki sposobów... gdyby była taka potrezba p[rosze o przesłanie wymiarów stolarki wraz z kontaktem a bardzo chetnie pomoge wybrac odpowiednie nie tylko rolety ale i okna i pozostała stolarke... to przeciez nic nie kosztuje.

pozdrawiam email. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te okna w obecnym mieszkaniu już od dobrych kilku lat (7,8 ?)- zwykłe białe plastiki ,na drewniane było nam nieco za drogo.

Nigdy nic złego nie działo się z nimi, montaż był sprawny i ...estetyczny :-) Panowie zostawili śliczne ,wygładzone ścianki , a dodam ,że

w naszym przypadku nie było łatwo ,bo najpierw musieli wyrwać stare okna montowane jakimś "kosmicznym" sposobem w latach 80.

 

Naprawdę żadnych powodów do reklamacji. Dobrze wyciszają (a mieszkam przy tramwaju), mają świetne klamki ,które nie zacinają się ,nie "haczą" itp.

 

Dziękuję bardzo za opinię. Okna wydają się solidne. Chyba się na nie zdecyduję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam projektanta przyłącza wod-kan i elektrycznego może być razem z montażem, Budowa w Borkowie Łostowickim. Ile płaciliście za sam projekt bo cena usługi na pewno jest różna. Ceny z jakimi sie spotykam są w okolicy 3 tys za wod -kan, ale to chyba za dużo. Pozdrawiam.

 

Witam ponownie. Projektant wod-kan nieaktualny bo już znalazłem i to jak sądzę w dobrej cenie bo 1200 netto. czyli za połowe tego co na początku. Natomiast dalej szukam projektanta do sieci elektrycznej. Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Projektant wod-kan nieaktualny bo już znalazłem i to jak sądzę w dobrej cenie bo 1200 netto. czyli za połowe tego co na początku. Natomiast dalej szukam projektanta do sieci elektrycznej. Będę wdzięczny za pomoc

 

Z tego co pamiętam projekt przyłącza energetycznego robi Energa sama w ramach podłączenia. O jaki więc projekt Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...