Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Mam do oddania ok 20 pustakow POROTHERM 8 P+W pozostalych po budowie. Niestety z powodu czestego przenoszenia z miejsca na miejsce czesc jest peknieta na pol. Oddam gratis. Trzeba jedynie zabrac samemu. Dla kogos komu zabraklo pare sztuk idealnie sie nadadza a nie trzeba bedzie kupowac. Odbior w Chwaszczynie. Dla ulatwienia tel 888 34 23 59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do oddania ok 20 pustakow POROTHERM 8 P+W pozostalych po budowie. Niestety z powodu czestego przenoszenia z miejsca na miejsce czesc jest peknieta na pol. Oddam gratis. Trzeba jedynie zabrac samemu. Dla kogos komu zabraklo pare sztuk idealnie sie nadadza a nie trzeba bedzie kupowac. Odbior w Chwaszczynie. Dla ulatwienia tel 888 34 23 59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam DRZWI Z FUTRYNĄ ZEWNĘTRZNE używane, kolor brązowy z zamkiem i klamką.

 

Drzwi stalowe antywłamaniowe. Wymiar zewnętrzny futryny ok. 113 cm na 208 cm. Były zamontowane na budowie przez rok. Drzwi bardzo mocne, dobrze wykonane cena nowych wynosiła 1600 zł.

 

sprzedam za 500 zł

 

Odbiór tylko osobisty w Gdańsku.

telefon do kontaktu Iwona 605 847 357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mieszka ktoś w domu z silikatów. ? Może podzielilibyście się wrażeniami...

Bo muszę zdecydować co na ściany konstrukcyjne...

Mam :) Od pięciu lat mieszkam i powiem, że na nic innego bym nie zamieniła. Dom ocieplony wełną, tynki cementowo wapienne, tak więc dom w pełni oddychający, bardzo ciepły ( teraz jeszcze ani razu nie urauchamialiśmy podgrzewania ani kominka, choć noce i dni coraz chłodniejsze. Latem przyjemnie chłodny. Osobicie bardzo, bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie,

 

jakie bramy macie?

Szukam czegoś w rozsądnej cenie i jakości, ale garaż ma 5m szerokości, więc tak łatwo nie jest... Da się zejść cenowo poniżej 7tys?

 

I jeszcze - słyszał ktoś o polskich roletach Portos? Przy naszym zapotrzebowaniu są baaaardzo atrakcyjne cenowo, ale wiadomo jak to z okazjami. Dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich forumowiczow :)

 

wprawdzie budowe ukonczylismy juz jakis czas temu, ale dopiero niedawno posadzilismy krzewy przy ogrodzeniu.

latem, po kilku wizytach w roznych szkolkach przez zupelny przypadek trafilam do panstwa Dahlems w Rumii...za co dziekuje Bogom :D

 

p.Kurt Dahlems - okreslajac jednym slowem - pasjonat!

 

do tego zdziwil mnie podejsciem do klienta:

wyobrazcie sobie moja mine, kiedy pojechalam tam celem zlozenia zamowienia a facet mi mowi, ze owszem ma krzewy ktorych sobie zycze ale ....nie sprzeda! bo mi sie nie przyjma! (pogoda niesprzyjala przesadzeniom)

w kilku wczesniejszych ogrodnictwach moglam kupowac ile dusza zapraganie wrrr

do tego ceny naprawde przyjazne :yes:

 

z reka na sercu polecam!

 

Alina i Kurt Dahlems

 

84-230 Rumia,ul.Różana

tel. 888-235-130

 

niestety nie maja strony w necie i nigdzie sie nie reklamuja, wiec trzeba poprostu sie pofatygowac ale wg mnie naprawde warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :) Od pięciu lat mieszkam i powiem, że na nic innego bym nie zamieniła. Dom ocieplony wełną, tynki cementowo wapienne, tak więc dom w pełni oddychający, bardzo ciepły ( teraz jeszcze ani razu nie urauchamialiśmy podgrzewania ani kominka, choć noce i dni coraz chłodniejsze. Latem przyjemnie chłodny. Osobicie bardzo, bardzo polecam

 

 

Ja mam sąsiadów, którzy budowali z silki i są bardzo zadowoleni. Dom dobrze zaizolowany (ciepły zimą, chłodny latem).

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś potrzebuje klika palet:

http://allegro.pl/palety-przemyslowe-i2750723467.html

Są w całkiem dobrym stanie i na opał oddać ich szkoda - dlatego sprzedam za symboliczną 1zł/szt. Z reguły na budowie jest ich nadmiar (jak u mnie), ale jak są potrzebne to w skupie chcą nawet 20zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,

może ktoś z Was forumowicze zna jakiegoś "fachowca" do remontu mieszkania.Gładzie,malowanie,trochę zabudowy GK.Potrzeba kogoś ...normalnego.

Najlepiej ktoś z Gdyni

pozdrawiam

 

Witaj polecam grupę Pana Sławka. Robią naprawdę konkretnie i w przystępnych cenach. U mnie zarówno wykończenie wnętrza, jak też docieplenie i położenie tynku silikatowo - krzemowego wyszło rewelacyjnie. W razie zainteresowana podam nr telefonu (najpierw go poszukam) :) .

 

Pozdrawiam cieplutko w te coraz mroźniejsze wieczory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poszukuje sprawdzonej ekipy do wykończenia poddasza (wełna + K-G) oraz drugiej ekipy do ocieplenia domu na zewnątrz (styropian + tynk). Budowa w rejonie Wejherowa i Gdyni.

 

Pozdr.

Tomas1111 może i u Ciebie sprawdziłaby się brygada Pana Sławka o której pisałam post wyżej :) . Niestety nie wchodziłam od dłuższego czasu na forum i stąd w porę nie odpisywałam na Wasze pytania czy prośby. W razie czego, proszę o kontakt na PW, to poszukam numeru telefonu.

 

pozdrawiam i przyjemnej budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...