Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam szukam szamba gdzies z okolic trojmiasta w miare przystepnej cenie niestety nie moge znalesc zadnych opini na temat jakiego kolwiek szamba a chcial bym kupic dobre aby posluzylo na lata wszystkim ktorzy sie zainteresuja z gory dziekuje za uwage pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

dzień dobry.

Mam pytanie i będę wdzięczna jak ktoś mi coś podpowie.Wybieram się z mężem do Gdańska na dosłownie 2 dni.Od 06 września do 8 września.Może ktoś nam podpowie gdzie warto się zatrzymać.To taka podróż na chwilkę,i chcielibyśmy w jakimś fajnym miejscu spędzić te dwie noce za przystępną cenę. Wiadomość na skrzynkę proszę z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że może wchodzę w temat ale szukamy z żoną fajnej działki budowlanej na Kaszubach - na ktoś może namiary ? . Szczególnie chodzi nam o okolice jezior położonych blisko trójmiasta takich jak Wytczok czy Otalżyno

 

Jeśli ktoś ma namiary na jakąś fajną działeczkę to proszę o info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam styropian EPS200-036 Podłoga Parking Genderka Zostało mi 3,25m3 twardego styropianu, idealnego pod posadzki garażu czy domu. My go kładliśmy pod posadzki betonowe.

 

Dokładne ilości:

8 paczek 10cm (0,3m3 czyli 3m2 w paczce) - łącznie 2,4m3 czyli 24m2

3 paczki (bez dwóch płyt) 5cm (0,3m3 czyli 6m2 w paczce)- łącznie 0,85m3 czyli 17m2 licząc bez dwóch płyt

 

Płyty zostały z za dużego zamówienia, cena 280PLN za m3 (do negocjacji).

 

Odbiór osobisty w Gdyni Wiczlino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich, jestem nowa na forum :-) Dom wybudowany parę lat temu i teraz niestety nadszedł czas na remont ;-) Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z okolic Kosakowa(Gdynia/Rumia/Reda) może polecić solidnego stolarza do wykonania zabudowy kuchennej na wymiar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że może wchodzę w temat ale szukamy z żoną fajnej działki budowlanej na Kaszubach - na ktoś może namiary ? . Szczególnie chodzi nam o okolice jezior położonych blisko trójmiasta takich jak Wytczok czy Otalżyno

 

Jeśli ktoś ma namiary na jakąś fajną działeczkę to proszę o info na pw

 

A może coś w pobliżu jeziora Łapalickiego?

Więcej infomacji moge podesłać na prv.

Pozdrawiam

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

nie w każdym temacie pomogę , ale jeśli chodzi o pokrycia dachowe , tynki i chemię budowlaną oraz okna pcv , na podstawie wieloletnich doświadczeń mogę cos doradzić:)

balbina to imie mojej suni owczarka niemieckiego , która ostatnio niestety ode mnie odeszła do krainy wiecznych łowów

jestem inżynierem budownictwa i pracuje od wielu juz lat w wykonawstwie i sprzedaży w tejże branży, więc jak sa pytania , a będe potrafił odpowiedzieć , chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,

Czy doradził by mi ktoś jaką kostkę wybrać, którego producenta?

Zastanawiam się nad Semmelrock lub KOST-BET z Mieszewka.

Jakie macie doświadczenie z tymi kostkami, z ich trwałością?

 

Mam kostkę firmy KOST BETz Miszewka, jasnoszarą i grafitową, niestety każda kostka ma żółtą plamę na środku,zwłaszcza widocznapo deszczu...producent twierdzi, że to wykwit, żałuję, że nie wzięłam z semmelrocka, zaoszczędziłam, ale kostka jest okropna...a producent się wypiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...