Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

czy zetknął się ktoś z Państwa z następującymi wykonawcami:

Aleksander Gruba - Sianowo

Dariusz Komkowski-Brodnica/Kartuzy

Zaborowski Stężyca

ew. może polecić inne ekipy do stanów surowych.

Może być na PW.

pozdrawiam

 

Witam.

Mogę polecić z czystym sumieniem Pana Adama okolice Sulęczyna tel.880048337.Bardzo dobry fachowiec, uczciwy ,zna sie na fachu i cenowo nie jest żle.Super wspołpraca.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam,

 

pytanie do Was mam, bloczki fundamentowe skąd polecacie? Oltrans, Połomski, Transmat, czy może macie gdzieś inne miejsca?

Beton, budowa Kosakowo, Oltrans, Tomi?

No i jeszcze takie pytanie współpracował ktoś ze składem Bau-Team Miszewko(to chyba dawny Artmar), Elwart Strzepcz?

Za wszystkie wskazówki będę niezwykle zobowiązany.

A i jeszcze jedno może ktoś "koparkowego" z okolic Kosakowa poleci?

 

pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich na forum. Proszę o wszelkie informacje i/lub kontakt od osób, które padły ofiarą nieuczciwości p. Arkadiusza Rutkowskiego reprezentującego firmę EKODOM DOMY DREWNIANE! Czuję, że padłam ofiarą mojej łatwowierności. Chciałabym się zapytać np. kto to jest Robert Rutkowski, bo ja mam kontakt z Arkadiuszem (kim on jest w tej firmie- jakim prawem ją reprezentuje) a w CIDG wpisany jest Robert? No i jak sobie z tym panem poradzić, bo zaczął się czarny scenariusz - telefon milczy, termin dawno przeleciał itd. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i ew. pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Może ktoś z Was lub z waszych znajomych, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tych panów, zechcieliby się ze mną podzielić swoją wiedzą - będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 5 months później...
Witam,

 

czy miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tartakiem Tar-Trans Adam Bojanowski z Gowidlina?jakieś opinie.

Ew. może ktoś podrzuci jakieś aktualne info o sprawdzonym i konkurencyjnym cenowo tartaku.

pozdr

M.

 

M. Sprobuj B-Complex z Gdanska. Nie sa tani ale maja bardzo dobrej jakosci drewno - wysusza i zaimpregnuja. Teraz moge to polecac z czystym sumieniem - po wybudowaniu 10 lat temu domku rekreacyjnego - konstrukcja bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzięki Andrzej, chociaż to już temat zeszłoroczny, więc więźba dawno zrobiona:)

Na chwilę obecną szukam dekarza, umówiony od listopada wystawił mnie do wiatru, może ktoś wie o jakimś dobrym fachowcu, któremu coś się obsunęło i może wejść z biegu ... please...

 

A jeśli chodzi o Twoje pytania Andrzeju, to nie wiem czy za późno,ale beton ja brałem z Oltransu, kolega teraz bierze od Mackiewicza, a sąsiad, który buduje obok mnie brał z Eurobudu(najniższa cena podobno).

Silka, jeśli jeszcze jesteś przed zakupem odezwij sie na priv, to może coś pomogę, a sprawdzić możesz BAT,ELGROM,MATBUD Gdynia,Prestol,Budmax Przodkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...