Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, czy ktoś może polecić gdzie mógłbym zakupić narozniki zewnetrzne (kąt 90', dl. 2.4m) z modrzewia (jak sie nie da to w ostatecznosci z innego gatunku drzewa...). Potrzeba mi takie cosik na estetyczne wykonczenie naroznikow elewacji z paneli drewnianych. Dodatkowo jeszcze cwiercwalek... tez z modrzewia ;-) . Panele Moco zakupilem w Koleczkowie, ale takich naroznikow nie mozna tam dostac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję kontaktu z osobami, które czują się oszukane przez firmę EUROPROFIL oddział w Kąpinie (prowadzoną przez PIOTRA

 

GRABOWSKIEGO).

 

Podpisałam umowę na znaczną kwotę, z której Pan Grabowski nie wywiązał się. Niczego nie wykonał, nie zwrócił również pieniędzy, które

 

wpłaciliśmy w formie zaliczki na wykonanie zlecenia.

Ponieważ znalazłam informację w Internecie, iż jest więcej osób pokrzywdzonych przez Europrofil, chciałabym nawiązać kontakt aby

 

porozumieć się w tej sprawie, porównać doświadczenia.

 

Oddział firmy był kilkukrotnie przenoszony. Firma mieściła się wcześniej w Gdyni, Wejherowie oraz Redzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje namiar na firme ktora sprzedaje ekogroszek - dobry jakosciowo w niezlej cenie (bo dobrej ceny na tego typu paliwo nie ma !!).

podajcie miejsca skad kupujecie eko-groszek i w jakiej cenie (jak z jakoscia i spalaniem wegla w piecu).

 

czy naprawde nikt z Was nie kupuje ekogroszku ??

 

Moze ktoś bedzie w stanie podać gdzie kupuje to paliwo i za ile, gdzie nie warto ze wzgledu na slaba jakosc węgla.

Podzielcie sie swoją wiedzą w tym temacie. W końcu niebawem przyjda przymrozki i trzeba bedzie kupić wieksze zapasy wegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałam się dowiedzieć czy jest ktoś z kolegów/koleżanek kto buduje swoje 4 kąty z projektu Archona DOM W WERBENACH ?:) i poszukuję również kogoś z 3miasta lub okolic kto ma połozoną dachówkrę RUPP CERAMIKI rubin 13v czarny brylant.....będę wdzięczna za odp.,pozdrawiam:)czna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Mam dwa pytanka

- ile teraz może kosztować robocizna za zrobienie poddasza (ocieplenie, płyty g-k oraz folia)?

- oraz iile za ocieplenie zewnetrzne styropianem 15 cm, siatka klej oraz tynk.

 

Proszę o ewentualne namiary na wykonawców.

 

Pozdrawiam

 

Cze,

 

Moge odpowiedzec na pierwsze pytanie, bo wlasnie jestem na etapie konczenia tej pracy. Otoz udalo nam sie znalezc fachowcow za 25 PLN/m2. Srednia cena 1 m2 (robocizna plus material) to 60 PLN m2. U nas welna 15+5.

 

Pierwsze wyceny robocizny nie byly optymistyczne (zaczynaly sie na pozimie 40 PLN/m2) ale jesli chwile poszukasz to mysle , ze spokojnie kogos tanszego znajdziesz :D

 

Co do drugiego pytania to my ustalalismy cene za calosc, takze adekwatnie do projektu mozesz miec rozne wyceny :wink:

 

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Szukam godnego zaufania kierownika budowy. Budujemy dom z bala 190m2, w Zbychowie. Proszę o namiary. [/b]

 

Czesc sasiedzie,

 

My sie budujemy w Bieszkowicach.

 

Moze nieco niekonstruktywny wpis ....pierszy kierownik nam niestety zmarl a druga pani kierowniczka jest tylko od podpisow :D .

 

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

właśnie zaczynam budowanie i poszukuję namiarów na hurtownie materiałów lub ew poproszę o przykładowe dobre ceny żebym się gdzieś nie nabił:

potrzebuję stal zbrojeniową fi 10, 12, 6

beton B20

bloczki betonowe

deski szalunkowe

Desek potrzebuję ok 3m3 może ktoś ma do odsprzedania używane?

Budowa jest w Lniskach

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...