Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam

Szukam otoczaków do GWC żwirowego, frakcja 30-70mm. Czy jest ktos kto wykonywal juz taki GWC w okolicach Pucka/ Gdyni i orientuje sie gdzie można znaleźć żwir płukany w takim rozmiarze?

 

znam to http://www.kruszywapolskie.pl/kontakt.asp

ale szukam taniej więc przyłączam się do pytania

 

może tu zadzwoń

WMW Spółka Jawna

Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz PARSZCZYCE DZ NR 9/21

84-110 Krokowa

tel.: 058 673 78 70

tel/fax: 058 673 78 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam Serdecznie!

......tak się chamsko wtrące....

Mam do Was pytanie (nie jest komercyjne): mam w okolicach wejherowa dwie działki małe na sprzedaż...w jakich mediach, gazetach, stronach lub lokalnych pośrednikach dać ogłoszenie waszym zdaniem żeby dotarło do dużej ilości osób???

gdzie najczęściej szukacie ogłoszeń?

mieszkam w bydgoszczy i nie mam rozeznania w waszych regionie....

Pozdrowienia i z góry dziękuję

Witam serdecznie.Co kolwiek potrzebuje szukam w necie ,kupiłam działke przez gratka.pl ,mieszkanie sprzedałam za pomocą otodom.pl.Samochód też gratka.pl.Teraz szukam ziemi z wykopów w necie.Myśle ,że ogłoszenia elektroniczne są bardzo popularne więc gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podanie orientacyjnych cen za ulozenie kostki brukowej na podjezdzie i sciezki do domu. Zakres ok 100 m2. Wzor prosty bez szalenstw. Pozdr. A.

W sierpniu ubiegłego roku płaciłem za całość 100 zł od metra - w tym była już kostka. Piasek zamawiałem sam, ale to już był marginalny wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kogos kto zrobi schody drewniane samonośne. Polecacie kogoś

 

Dzieki

 

Witam, podaje namiary na fachowca od schodów

Paweł Lewiński z Rumi tel. 606-637-985

Robil schody samonosne u naszych znajomych i oni sa bardzo zadowoleni. Ja rowniez mam u niego zamowione schody ale ze wzgledu na opoznienia w budowie musielismy przesunac termin na czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry i tani kaflekarz mile widziany. Z okolic Wejherowa. Taki co położy też gres. Proszę o namiary.

Musisz się zastanowić dobry czy tani bo nie da się tego połączyć .

Zależy też jaki przedział cenowy masz na myśli pisząc tani .

 

Nie wiem jaki przedział mnie interesuje, bo nie znam cen. Mam do położenia kafle w 5,5 metrowej łazience i ew. 20m2 kuchnia/korytarz - podłoga i trochę w kuchni na ścianie. Jak będzie drogo to możliwe, że mąż położy na podłodze sam ale łazienkę chcemy zlecić fachowcom.

Znajomi akurat robią remont łazienki 4,5 metrowej i za wszystko goście zażyczyli sobie 3.000 - nie wiem czy to dużo czy mało?

 

A tak poza tym to myślę, że spokojnie można znaleźć taniego i dobrego fachowca w jednym.

 

U nas fachowiec bedzie robil lazienke od najblizszego poniedzialki, cenowo wydaje sie przystepny. łazienka ma 1,2 na 2,8 m i mielismy wyceny od kilku fachowcow, chcieli ok 2500 zl. Ten ktory bedzie robil u nas wezmie 1900-2000 zl. Ale czy dobry to sie okaze niedlugo :) Aha i jest z Wejherowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic ekipę do wykonania ogrodzenia?

Trzeba zrobic wykop, betonową podmurówkę, ceglane słupki i sztachety.

Jeśli ktoś również może dac znac jakie są ceny takiej robocizny, to bylabym baaaaaardzo wdzieczna :D

Acha, i jakiegos taniego stolarza, który mi zrobi sztachety z mojego materiału - moze ktos podobnie zabieral sie do takiego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic ekipę do wykonania ogrodzenia?

Trzeba zrobic wykop, betonową podmurówkę, ceglane słupki i sztachety.

Jeśli ktoś również może dac znac jakie są ceny takiej robocizny, to bylabym baaaaaardzo wdzieczna :D

Acha, i jakiegos taniego stolarza, który mi zrobi sztachety z mojego materiału - moze ktos podobnie zabieral sie do takiego tematu?

Nie pamietam jak facet się nazywał - wizytówkę mama w domu-, ale w komórce mam tel. 785407524. Robili u mnie w czerwcu fundament pod płot /27 m/, kładli cegły klnikierowe /3 warstwy/. Jesteśmy z nich zadowoleni, są bezproblemowi, mogą sami zamówić materiał, rozliczają się z materiału.

Czy są tani, trudno mi się tu wypowiedzieć, ale uważam ich za godnych polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic ekipę do wykonania ogrodzenia?

Trzeba zrobic wykop, betonową podmurówkę, ceglane słupki i sztachety.

Jeśli ktoś również może dac znac jakie są ceny takiej robocizny, to bylabym baaaaaardzo wdzieczna :D

Acha, i jakiegos taniego stolarza, który mi zrobi sztachety z mojego materiału - moze ktos podobnie zabieral sie do takiego tematu?

Nie pamietam jak facet się nazywał - wizytówkę mama w domu-, ale w komórce mam tel. 785407524. Robili u mnie w czerwcu fundament pod płot /27 m/, kładli cegły klnikierowe /3 warstwy/. Jesteśmy z nich zadowoleni, są bezproblemowi, mogą sami zamówić materiał, rozliczają się z materiału.

Czy są tani, trudno mi się tu wypowiedzieć, ale uważam ich za godnych polecenia

 

Dzięki. Może jestes w stanie podac mi- moze byc na priv, orientacyjne koszty ?

zadzwonie do nich. A robili wykop pod ławe- podmurówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może , gdzie można niedrogo kupić gruz do utwardzenia drogi? Okolice Gdańska, Pruszcza Gdańskiego[/quote

 

Gruz mają, dużo gruzu,w gm. Cedry Wielkie, jadąc 7 na Warszawę, skręć w lewo na Błotnik (na krzyżówce w Cedrach ,stacja Lotos jest po prawej

) po skręcie po minięciu firmy z maszynami rolniczymi, może z 500 m za nimi po prawej stronie zobaczysz hałdy gruzu i kruszarki, to będzie tam, czy sprzedają klientom pojedyńczym, niewiem za ile też niewiem, ale wożą tego sporo.podjedź może się dogadacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może , gdzie można niedrogo kupić gruz do utwardzenia drogi? Okolice Gdańska, Pruszcza Gdańskiego[/quote

 

Gruz mają, dużo gruzu,w gm. Cedry Wielkie, jadąc 7 na Warszawę, skręć w lewo na Błotnik (na krzyżówce w Cedrach ,stacja Lotos jest po prawej

) po skręcie po minięciu firmy z maszynami rolniczymi, może z 500 m za nimi po prawej stronie zobaczysz hałdy gruzu i kruszarki, to będzie tam, czy sprzedają klientom pojedyńczym, niewiem za ile też niewiem, ale wożą tego sporo.podjedź może się dogadacie

Dzięki za info, znam to miejsce.Niestety nie jest tanio :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może , gdzie można niedrogo kupić gruz do utwardzenia drogi? Okolice Gdańska, Pruszcza Gdańskiego[/quote

 

Gruz mają, dużo gruzu,w gm. Cedry Wielkie, jadąc 7 na Warszawę, skręć w lewo na Błotnik (na krzyżówce w Cedrach ,stacja Lotos jest po prawej

) po skręcie po minięciu firmy z maszynami rolniczymi, może z 500 m za nimi po prawej stronie zobaczysz hałdy gruzu i kruszarki, to będzie tam, czy sprzedają klientom pojedyńczym, niewiem za ile też niewiem, ale wożą tego sporo.podjedź może się dogadacie

Dzięki za info, znam to miejsce.Niestety nie jest tanio :-?

 

Jezeli chodzi o gruz to ja kupywałem w Garbex w Żukowie.

Mieli niedrogo

pozdrawiam daro31ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może , gdzie można niedrogo kupić gruz do utwardzenia drogi? Okolice Gdańska, Pruszcza Gdańskiego[/quote

 

Gruz mają, dużo gruzu,w gm. Cedry Wielkie, jadąc 7 na Warszawę, skręć w lewo na Błotnik (na krzyżówce w Cedrach ,stacja Lotos jest po prawej

) po skręcie po minięciu firmy z maszynami rolniczymi, może z 500 m za nimi po prawej stronie zobaczysz hałdy gruzu i kruszarki, to będzie tam, czy sprzedają klientom pojedyńczym, niewiem za ile też niewiem, ale wożą tego sporo.podjedź może się dogadacie

Dzięki za info, znam to miejsce.Niestety nie jest tanio :-?

 

Jezeli chodzi o gruz to ja kupywałem w Garbex w Żukowie.

Mieli niedrogo

pozdrawiam daro31ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

Witajcie

od jakiegoś czasu obserwuje trójmiejskich inwestorów :)

od września 2009 sam nim zostałem i WALCZĘ!

Buduję się na Suchym Dworze k.Gdyni. Dom w nagietkach 3

Jestem na etapie zamykania stanu surowego (dachówka, okna)

 

Tych, którzy stawiali stan surowy nie polecę ... wszystko dobrze się "skończyło" ale dzięki temu że miałem czas na codzienne sprawdzanie i mam kumatego teścia.

 

Dekarzy jeszcze nie polecę gdyż są na półmetku. Dam znać.

 

Z hurtowni polecam: MatBud Rumia (p. Lucyna Wam pomoże i zrobi dobrą cenę), Trops Gdynia Hutnicza - Kamil, troche niesłowny ale bardzo poczciwy człek (tabaką poczęstuje ..:), MatelBud - wszystko co na dach

 

NIe jestem fachowcem - to mój pierwszy dom ale moich kilka porad:

- umawiajcie się na płacenie 80% po wykonanej pracy a pozostałych 20% po miesiącu od wykonania. Wiele błędów wychodzi później i macie czas na sprawdzenie. Poza tym doskonale działa i fachowcy się przykładają

WIEM WIEM - nierealne ale chciałbym aby to było standardem w kwestii rozliczania się szczególnie w branży budowlanej

 

- nie oszczedzajcie na materiałach - szczególnie na tych, które są związane z izolacją domu. To jest wydatek jednorazowy. Oczywiście wszystko należy wywarzyć . Po pewnym czasie przebolejecie nadwyżkę wydatków. Jesli jednak "przyoszczędzicie" większe koszty macie co miesiąc i co miesiąc ten temat będzie do was powracał jak bumerang. Wydając więcej "kupujecie" oszczędność użytkowania ale co ważne Z A D O W O L E N I E a to jest bardzo ważne w życiu.

Oczywiście wszystko należy wywarzyć

 

- uśmiechajcie się z rana do siebie. Nawet jeśli z każdym dniem pojawiają się nowe problemy. To pomaga.

Czym więcej problemów tym bardziej będziecie kochać swój dom. Rzecz kontrastu

 

z pytań:

- potrzebuję namiar na polecanego instalatora alarmów/firmę

- materiał na docieplenie dachu - dobry materiał - co polecacie z własnego doświadczenia

- czy ktoś gromadzi deszczówkę? w jaki sposób i jak się to sprawdza?

 

Pozdrawiam wszystkich budujących

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przymierzam sie do przebudowy domu - podniesienie scian poddasza nieuzytkowego, zmiana dachu z dwuspadowego na plaski i wybudowanie zewnetrznej klatki schodowej. z tego tez powodu poszukuje osoby ktora bedzie w stanie dokonac oceny fundamentow, czy zniosa kolejna kondygnacje i wykona inwentaryzacje bo projektu domu nie posiadam a w archiwum tez nie maja.

Czy ktos korzystal z tego typu uslug na terenie trojmiasta i moglby kogos polecic? ile taka usluga moze kosztowac? dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...