Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, czy ktoś podpowie gdzie kupić kręgi i pokrywę do zabezpieczenia studni. Może jakieś orientacyjne koszty?

Kupowałem u Połomskiego.

Był już polecany.

Ceny nie pamiętam, ale był tańszy niż najtańsza hurtownia w mojej okolicy.

 

Czy to ten? Małkowo, ul. Gdyńska 20, tel. 601187938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś podpowie gdzie kupić kręgi i pokrywę do zabezpieczenia studni. Może jakieś orientacyjne koszty?

Kupowałem u Połomskiego.

Był już polecany.

Ceny nie pamiętam, ale był tańszy niż najtańsza hurtownia w mojej okolicy.

 

Czy to ten? Małkowo, ul. Gdyńska 20, tel. 601187938

Tak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wiosna sie zaczela, budowa trwa, czas poszukac kolejnych wykonawcow i tu pytanie: Czy ktos mial stycznosc z firma LANSAT - Marcin Czaja (inst. elektryczne, alarmowe)? Jaki jest poziom profesjonalizmu, terminowosc, ceny? Znalazlem jedna pozytywna opinie na forum, moze jest wiecej ?

 

Ja miałem i jestem zadowolony, zresztą już go polecałem. Tanio szybko i sprawnie aczkolwiek nie jest on rannym ptaszkiem początek pracy około 9 natomiast zakończenie średnio 20-22 .

U mnie robił całą elektrykę i alarm z 3 kamerami 2 centralkami mnustwem czujek itp.

Za cały domek letniskowy 70m2 + 60m2 piwnica wziął z materiałami około 10tys. Czas wykonania 3-4 dni + czas potrzebny na zakup materiałów.

Facet z tego co się orjętuję głównie robi Lidle , Biedronki, Empiki ale jak ma mniej zleceń to na domki też nie powie nie, może dlatego mało kto go zna.

Ja nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakiegoś rzemieślnika z własną brygadą? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafineri Gdańskiej. Będę wdzięczny za namiary i wasze opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakiegoś rzemieślnika z własną brygadą? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafineri Gdańskiej. Będę wdzięczny za namiary i wasze opinie.

 

Pan Ligęza i syn 513-172-775, ekipa z pod Nowego Dworu, bardzo dobrzy i niedrodzy wykonawcy,wspólpracowaliśmy razem w miejscowości Jantar, robili fundamenty i całą konstrukcję domu, my kryliśmy dach, ekipa naprawdę godna polecenia, zadzwoń i się dowiedz co i jak, jeśli nie wyda dam inne namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakiegoś rzemieślnika z własną brygadą? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafineri Gdańskiej. Będę wdzięczny za namiary i wasze opinie.

 

Pan Ligęza i syn 513-172-775, ekipa z pod Nowego Dworu, bardzo dobrzy i niedrodzy wykonawcy,wspólpracowaliśmy razem w miejscowości Jantar, robili fundamenty i całą konstrukcję domu, my kryliśmy dach, ekipa naprawdę godna polecenia, zadzwoń i się dowiedz co i jak, jeśli nie wyda dam inne namiary.

 

Piękne dzieki za namiary, jeszce dodatkowo poproszę tel do was jeżeli dalej kryjecie dachy, może uda się nam dogadać jak będzie już ten etap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.

Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?

 

Druga sprawa szukam dobrego, taniego(czy to możliwe?) geodety do zrobienia map do celów projektowych i innych które są potrzebne.

 

Zamierzam rozpocząć budowę w Kielnie.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

U mnie na razie hektarowa działeczka koło Kielna z barakiem i 4 konie wykupione od rzeźnika na niej za miesiąc....pilnie potrzebuję kontakty do sensownego studniarza z okolic, studnia będzie głębinowa, sąsiedzi się dokopali do H2O dopiero na 80-u paru metrach...

acha... potrzebuję też długie bale na ogrodzenie(namiary na jakieś nadleśnictwo??)

i jeszcze pytanie czy ktoś nie ma zbędnych resztek drewna na budowę wiaty dla koników :)

można też u mnie zrzucić gruz na drogę.

Pozdrawiam wszystkich odważnych i kreatywnych ludzi budowlanego czynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

U mnie na razie hektarowa działeczka koło Kielna z barakiem i 4 konie wykupione właśnie od rzeźnika na niej już za miesiąc....pilnie potrzebuję kontaktu do sensownego studniarza z okolic, studnia będzie głębinowa, sąsiedzi się dokopali do H2O dopiero na 80-u paru metrach...

acha... potrzebuję też długie bale na ogrodzenie(namiary na jakieś nadleśnictwo??)

i jeszcze pytanie czy ktoś nie ma zbędnych resztek drewna na budowę wiaty dla koników :)

można też u mnie zrzucić gruz na drogę.

Pozdrawiam wszystkich odważnych i kreatywnych ludzi budowlanego czynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.

Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?

 

Druga sprawa szukam dobrego, taniego(czy to możliwe?) geodety do zrobienia map do celów projektowych i innych które są potrzebne.

 

Zamierzam rozpocząć budowę w Kielnie.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

 

... co do geodety polecam człowieka z Pruszcza Gdańskiego - godny polecenia

tel. 662218301 - Mirosław, a będziesz potrzebował mapę do celów projektowych, potem wytyczenie budynku, być może odnowienie granic, a na koniec inwentaryzację pobudowlaną więc geodeta się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...