Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakąśfirmęz okolic trójmiasta? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafinerri Gdańskiej.

 

Jednocześnie oferuję jakby ktoś potrzebował napędy bram, systemy zabezpieczeń elektronicznych z dobrymi rabatami.

 

Zapraszam na priva :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak konstruowaliście umowę na stan surowy?Korzystaliście z pomocy prawnika czy mieliście jakieś gotowe wzory.

Możecie podrzucić jakiś wzór,wskazówki.

 

Zajrzyj tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?16812-Umowy-Fugas&highlight=umowy+fugas (umowy fugas) - ja skorzystałam weryfikując swoja umowę z wykonawca SSO, ponadto jest coś i tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?6882-UMOWA-KAROLINY&p=95224#post95224 (umowa karoliny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTORA

w zakresie dostaw technologii i rozwiązań dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego:

 

◄ konstrukcja ścian murowana lub drewniana

◄ konstrukcja dachu i stropu drewniana

◄ systemy ocieplenia ścian i dachu

◄ okna trzyszybowe

◄ system wentylacji – rekuperatory

◄ systemy grzewcze

◄ kolektory słoneczne, pompy ciepła

GRUPA REMEKO oferuje tylko budynki w standardzie niskoenergetycznym i pasywnym , o bardzo niskich kosztach ogrzewania.

Zapraszamy

Z wyrazami szacunku

Tomasz Przybylski

58 / 620 84 88

505 300 557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też potrzebuje czarnoziem, czekam może ktoś da namiary. Kiedyś ktoś polecał żwirownię w Pierwoszynie - nijak nie mogę znaleźć numeru, może ktoś ma namiary. Ewentualnie inne miejsce w okolicy Mostów gdzie mogę kupić tanio żwir. Proszę o orientacyjną cene za wywrotkę (18 ton)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]1231[/ATTACH]

 

Dnia 24 kwietnia 2010r. w godzinach od 10-18 w Gimnazjum nr 1 w Tczewie przy ul. Czyżykowskiej 69 odbędzie się dzień dawcy dla Pauliny

 

 

Nazywam się Paulina. Mam 13 lat. Jestem uczennicą I klasy Gimnazjum nr 1 w Tczewie.

W czasie tegorocznych ferii zimowych wykryto u mnie nawrót białaczki limfo blastycznej. W 2000r. po raz pierwszy zachorowałam na tą chorobę i wtedy wygrałam z nią. Po 10 latach choroba znów do mnie wróciła. Teraz szansą na wyleczenie jest przeszczep szpiku. Niestety moi najbliżsi nie mogą być dawcami. Pragnę realizować swoje marzenia i zdobyć wykształcenie.

Proszę! Pomóż mi wygrać z chorobą i bądź moim dawcą! Wszystkim, którzy zechcą Mi pomóc dziękuję!

 

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...