Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem domu w Łapinie. Wprowadziliśmy juz prawie rok temu lecz pewnie jak wszyscy wiecie, budowa domu nie kończy sie prawie nigdy więc chetnie powymieniam z Wami dośwaidczenia i pokorzystam z Waszych. Na poczatek chciałbym zapytac:

 

Znacie może kogoś godnego polecenia kto uratowałby cieknąca piwnicę, przy której poddały sie już dwie ekipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowana , a mozecie podac firme i co i jak za ile ...itd.

pozdrawiam[/quote

Firma jest z Radomia.Szambo wzmocnione 3200 z dostawą, z tego co pytał to niewmacniane 2900. Nie znalezliśmy NIGDZIE tańszego szamba.Także zamawiamy napewno na poczatku przyszłego tygodnia. Jeśli będziesz chetna daj znac bo koszty są mniejsze jak jedzie tego więcej w ten sam region. Na priv wyśle Ci numer mojego męza to poda Ci dokładne informacje.Pozdrawiam i czekam na znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę gruz "mało gabarytowy" drobny.

Mam ogromny dylemat z wyborem dachówki ,staneło na Brass Ruppceramika rubin 13V teak angoba szlachetna lub Creaton Futura Noblesse brąz glazura.Pomocy bo już nie mam siły z tymi dachówkami i wyborami.Co wybrać macie jakieś swoje doświadczenia z tymi dachówkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

pozostalo mi kilka rzeczy po budowie. Na razie chcialem się pozbyć tych, które nie będą już mi na pewno potrzebne:

 

-skrzynka budowlana elektryczna z wyposażeniem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1157590947

 

-trzy wiadra tynku silikonowego WEBER - 90kg ("resztka", która wystarczy na otynkowanie domku gospodarczego):

http://allegro.pl/item1157078887_tynk_silikonowy_weber_td341_od_3_50_zl_kg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...