Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szanowni Forumowicze

Planuje budowę domu w okolicy Gdyni. W związku z tym poszukuję działki budowlanej w Pierwoszynie, Kosakowie, Dębogórzu lub okolicach. Najchętniej bez pośredników. Niestety w internecie nie ma ciekawych ofert w rozsądnych cenach. Jeśli natomiast są to ceny z kosmosu. Z góry dziękuję za wszelką informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie kontaktu do osoby-dekarza lub firmy który mógłby pomóc mi z cieknącym kominem. Buduje w okolicy Żukowa i zależy mi aby fachowiec okreslił przyczynę zacieku i dokonał poprawek. Będę bardzo zobowiązany...wiecie jak to jest gdy po każdym deszczu z przerażeniem patrzysz na komin i nie wiesz co się dzieje...

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich co są , na początku drogi BOBA BUDOWNICZEGO . My dopiero jesteśmy na drodze biurokracji. Działka nasza, geolog zrobił odwierty i wystawił papiery, teraz projekt .Dom będziemy budować w Baninie.

 

Witaj Lutek :)

 

My też na początku drogi... wprawdzie już raz budowaliśmy...

 

Powodzenia z papierami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Flatronka :)

 

nie piszesz, gdzie dokładnie budujesz. My zaopatrywaliśmy sie w Pruszczu Gdańskim. Dobre ceny ma ROLSTAL

BAT też, jak dużo bierzesz i umiesz negocjować.:)

 

 

 

haha spadliście mi z nieba :) my budujemy się za Pruszczem Gdańskim.

 

Można prosić o jakiś kontakt do rostala albo adres

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze

Planuje budowę domu w okolicy Gdyni. W związku z tym poszukuję działki budowlanej w Pierwoszynie, Kosakowie, Dębogórzu lub okolicach. Najchętniej bez pośredników. Niestety w internecie nie ma ciekawych ofert w rozsądnych cenach. Jeśli natomiast są to ceny z kosmosu. Z góry dziękuję za wszelką informację.

 

Nie wiem co znaczy "w rozsądnych cenach", bo to pojęcie względne. Niestety wydaje mi się, że ciężko znaleść dziełeczkę taniej niż 300zł za metr. Jeśli taka Cię interesuje, to odezwij się. Wiem gdzie są piękne działeczki w tej cenie... zaraz obok mojej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też witamy Grupę Trójmiasto , rozpoczęliśmy budowę pod koniec września w okolicach Wejherowa . Zakończyliśmy stan zero , od wiosny ciąg dalszy . Poszukuję konkretnego wykonawcy do pompy ciepła i odwiertów , kogoś kto podłączył kilka takich pomp i ludzie są zadowoleni .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...