Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie.

Czy ktoś może polecić mi kogoś od wykonywania bram wjazdowych oraz balustrad zewnętrznych. Chodzi mi głównie o to żeby było ekonomicznie. Coś a la kute. Najlepiej okolice Gdańska lub Pruszcza Gdańskiego. Pozdrawiam budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie budujących

Czy w 3mieście lub okolicach jest wypożyczalnia szalunków?

Szukałam ale nie znalazłam.

Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Wydaje się że taniej jest pożyczyć niż kupować?

może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy macie jakiegoś dobrego, sprawdzonego fachowca(takiego po którym nie trzeba poprawiać i zastanawiać się czy będzie przeciekało czy nie :) ), który zrobiłby izolację balkonów i ich opierzenie?

 

do Aprilka1000

co do dachówki to polecam AMBIT w Kokoszkach. Kompetentni, potrafią doradzić, przy rozliczeniu końcowym jest możliwość zwrotu towaru no i można potargować się co do ceny i to dosyć dużo ( nie wiem czy wszyscy sprzedawcy są dobrzy ale ten "nasz" był ok). Mają dekarzy swoich i współpracują z innymi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy macie jakiegoś dobrego, sprawdzonego fachowca(takiego po którym nie trzeba poprawiać i zastanawiać się czy będzie przeciekało czy nie :) ), który zrobiłby izolację balkonów i ich opierzenie?

 

do Aprilka1000

co do dachówki to polecam AMBIT w Kokoszkach. Kompetentni, potrafią doradzić, przy rozliczeniu końcowym jest możliwość zwrotu towaru no i można potargować się co do ceny i to dosyć dużo ( nie wiem czy wszyscy sprzedawcy są dobrzy ale ten "nasz" był ok). Mają dekarzy swoich i współpracują z innymi.

 

pozdrawiam

 

witam

dzieki masz racje z wielu wycen jakie dostalam Ambit cenowo bije na glowe wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Poszukuję architekta do adaptacji projektu gotowego z okolic Gdańska, Przodkowa,w miarę tanio :)))za każdy namiar będę bardzo wdzięczna.:)

Pozdr

Marta

 

My korzystaliśmy z KL Projekt w Żukowie z tym, że oprócz adaptacji zleciliśmy też całą procedurę do uzyskania pozwolenia na budowę i projekt przyłaczą wodnego. Opłacało się, bo było znacznie szybciej niż mój sasiad, który sam biegał do gminy i do Kartuz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My korzystaliśmy z KL Projekt w Żukowie z tym, że oprócz adaptacji zleciliśmy też całą procedurę do uzyskania pozwolenia na budowę i projekt przyłaczą wodnego. Opłacało się, bo było znacznie szybciej niż mój sasiad, który sam biegał do gminy i do Kartuz.

 

no tak ale Pani Krystyna ceni sie bardzo i to nawet bardzo . za mala zmiane dachu uslyszalam 1.5 tys

miala robic u nas adaptacje ale po tym jak uslyszalam cene to zabralam i poszlam do innego arch.ktorego niestety nie polece .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o pomoc,moja budowa znajduje sie zw okolicach Szemudu co sie z tym wiaze naleze pod Wejherowo.Tu zaczyna sie problem,potrzebne mi wpisy kierownikow branzowych tj.kierownika budowy z uprawnieniami elektrycznymi i,lub z uprawnieniami wod-kan.Musza mi zrobic wpis w dziennik budowy(zostawilem wolne miejsce na szczescie)Instalacje juz dawno zakonczone i sa tynki i wylewki a tu zonk ze moj kierownik nie moze sie wpisac tylko branzowy-Uwaga wszedzie jest bez problemu z wyjatkiem Wejherowa!!!!ktore wymaga nawet przy malych inwestycjach kogos takiego.Macie moze namiary na kogos?ile to moze kosztowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...