Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich. Chciałem się przywitać.

jestem na razie na bardzo początkowym etapie ( szukanie projektu).

Dowiedziałem się o was dopiero wczoraj czytając Muratora i na pewno będę miał setki pytań. Mam nadzieję, że będę też w stanie udzielić kilka wskazówek na późniejszym etapie.

 

Czy wszystkie tematy trójmiejskiej grupy są w jednym worku? Jak działa wyszukiwarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich, po 2 latach od zamieszkania w naszym domku chcemy w końcu zrobić elewację. Szukamy ekipy sprawdzonej przez innych, także proszę o wasze polecenia. A może odezwą się jakieś firmy też. Dom jest już ocieplony, chodzi tylko o elewację, ale gruby chyba niestandardowy tynk, powierzchnia około 250m. Praca byłaby w październiku tego roku. Proszę o namiary i bardzo dziękuję :) Acha dom jest w okolicach Chwaszczyna. A może też podzielicie się swoimi doświadczeniami w zakresie elewacji tj. kolorów - czy jesteście zadowoleni, produkty jakich firm używane były u was? co odradzacie, co polecacie? pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy elewacje z Caparola i jest OK. Jeśli chodzi o tynki to tylko mineralne, bo oddychaja i po kilku latach nie tworzą się pęknięcia no i specjalne listwy w oknach żeby też uniknąć pęknięć elewacji (podraża koszty ale warto). Z doświadczenia znajomych wiem, ze na wsi absolutnie nie żólta elewacja (roje much). My mamy jasną kawę z mlekiem plus ciemniejszy pasek przy przyziemiu (dachówka kolor miedziany). Mogę polecić p. Darka. Nie jest najtańszy ale każdy komu poleciłam był zadowolony, bo doradzi i wykonawstwo OK. Tel. 502 911 858.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem się przywitać.

jestem na razie na bardzo początkowym etapie ( szukanie projektu).

Dowiedziałem się o was dopiero wczoraj czytając Muratora i na pewno będę miał setki pytań. Mam nadzieję, że będę też w stanie udzielić kilka wskazówek na późniejszym etapie.

 

Czy wszystkie tematy trójmiejskiej grupy są w jednym worku? Jak działa wyszukiwarka?

 

Hej zalezy czego szukasz tu jest watek o wykonawcach i gdzie i co szukać w okolicach 3city.

Jesli znajdziesz juz ekipe warto oprócz tej strony sprawdzi ja na

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?49580-TR%C3%93JMIASTO-Bia%C5%82a-lista-wykonawc%C3%B3w.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?49581-TR%C3%93JMIASTO-Czarna-lista-wykonawc%C3%B3w.

 

 

Jezeli szukasz projektu domu np nowoczesnego proponuje obejrzeć następujące strony

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?32337-nowoczesne-domy-inspiracje

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?128564-Nowoczesne-stodo%C5%82y-inspiracje

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163255-Dziennik-Anuli

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163293-Posty-do-Anuli&p=4193627#post4193627

 

 

 

Jesli zdecydujesz sie na projekt indywidualny polecam A7 z Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tutaj, bo to trójmiasto:

W nawiązaniu do sprawy małego Jakuba(przeszczep szpiku kostnego), a w związku z jutrzejszym BR-em(rajd rowerowy dla rodziny) - nastąpiło nieznaczne pogorszenie stanu zdrowia(na szczęście bez ryzyka dla życia) i jest w miarę pilny potrzebny jeden ze składników krwi z grupy BRh+.

Dlatego też jutro przed BR-em powiem o tym przy większości i jadę do Akademii w Gdańsku celem badania (mam tą grupę). W aucie są 4 miejsca i mam szczerą nadzieję na zebranie tylu osób do owej przejażdżki.

Spytam jak za Gierka : Pomożecie?

Co to oznacza - o 10 będę na Pl. Wejhera i rzucam hasło - potem wracam do domku po auto i zbieram chetnych do pomocy swoim autem. Jedziemy na badanie i wracamy razem.

Są chętni? kontakt 605848430

Przypominam BRh+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy macie jakiegoś dobrego, sprawdzonego fachowca(takiego po którym nie trzeba poprawiać i zastanawiać się czy będzie przeciekało czy nie :) ), który zrobiłby izolację balkonów i ich opierzenie?

 

do Aprilka1000

co do dachówki to polecam AMBIT w Kokoszkach. Kompetentni, potrafią doradzić, przy rozliczeniu końcowym jest możliwość zwrotu towaru no i można potargować się co do ceny i to dosyć dużo ( nie wiem czy wszyscy sprzedawcy są dobrzy ale ten "nasz" był ok). Mają dekarzy swoich i współpracują z innymi.

 

pozdrawiam

 

Szkoda, że AMBIT w Kartuzach nie jest już taki fajny - na wycenę czekałem kilka tygodni i to mimo wilekrotnych telefonów do nich. Za kązdym razem słyszałem "jutro", "za godzinę", etc. - ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum

 

 

W najbliższym czasie chciałbym rozpocząć budowę domu w Redzie i dlatego mam kilka pytań i proszę o poradę a mianowicie:

 

- poszukuje architekta z okolicy do adaptacji projektu gotowego, który uzgodni podłączenie medii i zrobi to w miarę rzetelnie. O geodetę nie pytam, ponieważ architekci mają swoich /z polecenia Waszego, ponieważ każdy przez to przechodzi/

- poszukuje kierownika budowy /z polecenia/

- namiary: na koparkę w Redzie bądź okolicy, żwirek do podsypki fundamentów oraz wywrotki do wywózki ziemi

- garaz blaszak a może ma ktoś kemping do sprzedania bądź macie informacje, gdzie w pobliżu Redy można wynając WC na czas budowy /przyznaje, że wujek google ma sporo informacji i czekam teraz na Wasze podpowiedzi na priv/

 

Pozdr. :wave:

Koparka - Bartek Dering 608 315 004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Tomas1111

Witam na Forum

 

 

W najbliższym czasie chciałbym rozpocząć budowę domu w Redzie i dlatego mam kilka pytań i proszę o poradę a mianowicie:

 

- poszukuje architekta z okolicy do adaptacji projektu gotowego, który uzgodni podłączenie medii i zrobi to w miarę rzetelnie. O geodetę nie pytam, ponieważ architekci mają swoich /z polecenia Waszego, ponieważ każdy przez to przechodzi/

- poszukuje kierownika budowy /z polecenia/

- namiary: na koparkę w Redzie bądź okolicy, żwirek do podsypki fundamentów oraz wywrotki do wywózki ziemi

- garaz blaszak a może ma ktoś kemping do sprzedania bądź macie informacje, gdzie w pobliżu Redy można wynając WC na czas budowy /przyznaje, że wujek google ma sporo informacji i czekam teraz na Wasze podpowiedzi na priv/

 

 

 

Koparka - Bartek Dering 608 315 004

 

 

Sorry, że się tak podłączam, ale nie mogę znaleźć pierwotnego zapytania.

Też budujemy w Redzie i znaleźliśmy takie firmy :

1. Projekt gotowy aż do pozwolenia na budowę Multidom Wejherowo, 3 Maja 11/1 58-677 00 66

2. projekt przyłacza wod-kan p. Grzonka 608 126 244 - bez problemów

3. piasek i beton WAKOZ Reda Przemyslowa 9 58-678 72 30 ( b.miła i obrotna Pani i b. nieudolny Pan ) - może zmienili handlowca ?

4. WC - WC Cleaner Sopot, dziala w Redzie tanio i operatywnie ( zawsze czysto i można elastycznie regulować wywozy) 58 550 32 12

5. Przyłącze wodne wykonanie - p. Talaśka 601 656 753 - bez problemow

6. Materiały budowlane PRESTOL Chwaszczyńska 58 78 229 77 - bez problemów, zwroty przyjęte

7. Materialy na dach Matelbud Chwaszczyńska 58 667 42 42- jak wyżej

8. wybudowali SSO - p. Dawidowski 509 911 328

9. dach -p. Dorau 695 308 194

10. drewno, więźba Konkol Mirachowo 506 080 603

11. Kierownik budowy p. W. Niestrawski 502 059 111

12. ochrona- Juventus - no cóż, w Redzie kradną :( bardzo

Panowie przyszli, zbudowali dom i nie ma o czym pisać. Jak do tej pory żadnych opowieści o koszmarnych Wykonawcach, spapranej robocie i stresach budującego. Dzieło wiekopomne można zobaczyć na zdjęciach w naszym dzienniku ( więcej zdjęć wkleję, jak bedę miała chwilę wolną od cywilizowania terenu pobudowlanego )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po wybudowaniu domu zostało mi "trochę" bloczków betonu komórkowego z Prefabetu.

Wszystkie to odmiana 600, gładkie, białe.

Chętnie je odsprzedam po atrakcyjnej cenie.

4 palety (po 72 bloczki 120x240x590mm),

4 palety (po 36 bloczków 240x240x590mm), w tym dwie rozfoliowane ze względu na konieczność ręcznego przeniesienia.

kilkanaście bloczków 240x240x590 luzem.

Zainteresowanym mogę wysłać aktualne zdjęcia ww. palet.

Lokalizacja: Gdańsk-Osowa, Mój tel.: 602 58 10 65.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...