Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie pytanie pewnie padło już z 1000 razy ale czy możecie polecić dobre okna pcv i drzwi stalowe ?

 

MS Pomorska Fabryka Okien; salon w Sopocie. We wrześniu był montaż i nie mam zastrzeżeń. W sobote była regulacja po tynkach i tez ok. Bralismy 3-szybowe 6-komorowe w rożnych wymiarach (uchylno-roziweralne 150x150, jeden fix 180x240, tarasowe 180x240, 2 balkonowe 100x240 oraz kilka mniejszych). Dodam, ze w salonie i kuchni są okna narożne. Czas oczekiwania 3 tygodnie, montaż 13 okien 4 godziny. Kontakt z p. Dariuszem bezproblemowy. Poki co nie narzekam, bo okna chodzą jak masełko, chociaż profil ma nawet 10cm szerokosci. Zresztą mozesz zobaczyć u mnie w dzienniku.

 

Co do drzwi, to jeszcze nie mam, ale będa z Hormanna. Czekam na wylewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS Pomorska Fabryka Okien; salon w Sopocie. We wrześniu był montaż i nie mam zastrzeżeń. W sobote była regulacja po tynkach i tez ok. Bralismy 3-szybowe 6-komorowe w rożnych wymiarach (uchylno-roziweralne 150x150, jeden fix 180x240, tarasowe 180x240, 2 balkonowe 100x240 oraz kilka mniejszych). Dodam, ze w salonie i kuchni są okna narożne. Czas oczekiwania 3 tygodnie, montaż 13 okien 4 godziny. Kontakt z p. Dariuszem bezproblemowy. Poki co nie narzekam, bo okna chodzą jak masełko, chociaż profil ma nawet 10cm szerokosci. Zresztą mozesz zobaczyć u mnie w dzienniku.

 

Co do drzwi, to jeszcze nie mam, ale będa z Hormanna. Czekam na wylewki.

 

Dzięki :rolleyes:napewno tam podjade może podasz mi nr.tel? Jeżeli chodzi o drzwi hormana to właśnie takich szukam ale w tańszej wersji.

Ogladałam w hormanie piekne w kolorze wyliczyli 4600zł.Brame najprawdopodobniej bedziemy kupować z beditomu kolor 3800zł. biała 3400zł.

cena z montażem napęd do bramy 550zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramę tez bierzemy z Beditomu:), ale montaż dopiero powylewkach. Brama Oneline złoty dąb.

 

Okna są co prawda nienajtańsze, ale zdecydowanie przeważyło wykonanie. Gdy je zobaczyłam, to potem żadne mi sie juz nie podobały. Są na profilach Brugmann/Salamander. MS tel. Dariusz Kraśkiewicz 606390230

 

Jeśli chodzi o drzwi, to w Amerpolu (Miszewko) mieli ostatnio promocje na Hormanna. Wychodziło niecałe 4000zł w złotym debie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

 

Jestem tutaj nowy ale planuję rozpoczęcie budowy na wiosnę. Muszę zacząć od geologa - czy może mi ktoś polecić usługi jakiegoś niedrogiego geologa który zbada mi grunt na działce?

 

Pzdr

 

Witam, Moge polecic geologa firma IZOWIERT Pan Szteler. tel. kom. 507-192-950, 608-471-340 Szybko i tanio. Badał moją działkę.

Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam do sprzedania dwa grzejniki kanałowe firmy Purmo GK-FMT-26-230-11-01 z wentylatorami w komplecie z:

- napędem termicznym, zaworami,

- termostatem pokojowy z automatycznym przełącznikiem obrotów i programem tygodniowym

- transformatorem 230/12V do trzystopniowej regulacji obrotów, dla sześciu silników

- kratkami PMZ 260x2300 dąb surowy

Caly komplet. Swietne grzejniki z gwarancją. Niestety musiesilimy zmienic koncepcje grzania z gazu na elektryczne i nie możemy wykorzystać. Sprzedamy w dobrej cenie. Idealne do domów z dużymi oknami tarasowymi.

Kontakt Ewa 727 405 605

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Trojmiejskich Budowniczych:)

Planujemy sie budowac w przyszlym roku w Baninie. Prosze o namiary na solidnego projektanta - musimy zadoptowac projekt gotowy i wykonac proste zmiany.

Mamy wybrany projekt z Archetonu - Zoja Luxor G2 - oto link http://www.archeton.pl/projekt-domu-zojaluxorg2_1152_opisogolny

Czy macie jakies uwagi ktore pomoglyby nam uniknac bledow? Dom jest dla rodzinki 2+2.

pozdrawiam,

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem cały net (niemalże :-)) w poszukiwaniu fachowców od wykończeniówki.

Ponad 20 razy powtórzylo się nazwisko braci Gurskich - panowie Wojtek 783 903 130 i Arek 880 675 181.

Mailowałem do wielu osób, u których panowie pracowali. Rekomendacje bez zarzutu.

Osobiśce obejrzałem u kilku inwestorów wykonane prace i zadecydowałem.

Podjętej decyzji NIE ŻALUJĘ, nawet b. wymagająca moja żona "pieje" z zachwytu.

 

Ekipa profesjonalna, konkretna, wyjątkowo pracowita i służąca radą.

Materiał rozliczają przy kliencie wg zużycia, pozostałość (oryginały) do zwrotu.

Dbają i rozumieją inwestora. Na kryzys nie narzekają, wszak dobry fachowiec zawsze ma wzięcie.

Jakość i uczciwość to ich dewiza dzialania.

 

Szczerze i hucznie polecam braci Gurskich.

Panowie Wojtek 783 903 130 i Arek 880 675 181.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję inwestorów którzy mieli do czynienia z partactwem i brakiem profesjonalizmu firmy P.H.U DESTO z Rumi ul.Harcerska 1 lub Sobieskiego 23 a w szczególności arogancją Adama Pałkowskiego. Odwagi !!!. Podziel się efektami "współpracy" z tą firmą . Jeśli będziesz miał problemy

i tak CI nie pomogą. Masz awarię, zacieki, grzyba ich to nie interesuje. Nie przyjeżdżają na umówione spotkania, nie odbierają telefonów., nie odpowiadają na maile itp. Zamiast fachowca przyślą Ci pismo od radcy prawnego . Opis mojego przypadku wraz z dokumentacją wkrótce.

pozdrawiam

Donas

 

Witam, niestety muszę zgodzić się z wystawioną tutaj opinią. Firmę Desto wybraliśmy ze względu na pozytywne opinie wystawione na Muratorze oraz będąc pod wrażeniem profesjonalności Małego. Niestety na budowie nie było Pana Tomka, a człowiek który odpowiadał za prace był arogancki i nieuprzejmy. Napartaczył i do dzisiaj, pomimo obietnic, w tym obietnic Pana Tomka, nie doczekaliśmy się naprawy problemów. Pan Pałkowski rzeczywiście unikał nas przez pewien okres, potrafił nie odbierać telefonów i nie odpowiadać na maile. Słyszeliśmy, choć nie mamy 100% pewności, że Pan Adam Pałkowski nie pracuje już w Desto.

 

Żeby być sprawiedliwym, muszę jednak podpisać się pod dobrymi opiniami wystawionymi dla Pana Tomka. Jest z pewnością dobrym fachowcem, godnym polecenia. Niestety nie mogę tego powiedzieć o całej firmie. Pozostał niesmak po współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług firmy kominkowej "Mirbud" z Wejherowa. Obudowę kominka zrobili w taki sposób, że przy każdym otwieraniu drzwiczek rysuję ściankę... Facet namówił mnie też do zamontowania strażaka na kominie, który zamontował w taki sposób, że ten po kilku miesiącach...odpadł. Na moją prośbę, aby przyjechał to poprawić, powiedział że nie ma czasu na takie poprawki i że najprawdopodobniej mam komin z materiału, którego strażaki się nie trzymają (tak jakby nie widział tego, montując strażaka...). Ponadto kultura osobista tego pana pozostawia wiele do życzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię płyty chodnikowe używane lub...przyjmę takie płyty jak ktoś chce się ich pozbyć. W rozliczeniu mogę wymienić na 20 sztuk "koron" na stemple. 792 184 419. Okolice Żukowa. Ponadto szukam osoby fachowej w montowaniu stalaża pod płyty GK i ocieplenia-wełna 15 cm. Ekip jest bez liku ale ja mam urlop i chcę być za pomocnika takiego fachowca. I w tym momencie wszyscy "wymiękają" i rezygnują z usługi. Może jednak...? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...