Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Odsprzedam kręgi betonowe pod studnie , mam 6 szt do tego betonowe 2 pokrywy. Miałem mieć na działce 2 studnie tradycyjne pod pompę ciepła ale zmieniła się opcja i będą odwierty dlatego kręgi pod te studnie są do sprzedania. jeśli jest chętny to na pewno się dogadamy.

 

A jakie rozmiary tych kregow i od kogo kupowane??

Ja wlasnie poszukuje, lokalizacja Gdynia-Wiczlino.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Gdyni ale u nas w Rumi jest trochę inaczej. Projekt przyłącza elektrycznego robi energa wraz z wykonaniem do skrzynki w granicy, natomiast projekty wody, kanalizy oraz gazu trzeba zrobić samemu. Wybraliśmy do tego firmę Redy Sanika 790 819 556, młoda Pani zrobiła to kompleksowo i tanio w porównaniu do innych ofert i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

Dziękuję za namiar, w Enerdze faktycznie sprawa równie prosta co w gazowni - oni załatwiają przyłącze, tylko do PEWiK projekt przyłącza i przyłącze muszę załatwić sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi,

 

ja dopiero zacząłem przygodę z budowaniem, ale kierownika mam z polecenia. Po dotychczasowych kontaktach jestem z niego bardzo zadowolony. Pan Mirosław Mazgajczyk, tel. 601 631964.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

 

Witam,

ja z kolei nie polecam pana Mirosława Mazgajczyka, to ten który prowadzi Letni Dwór w Gościnnie. Podjąłem się z nim realizacji mojej inwestycji w trójmieście. Wziął zlecenie. Niestety nie potrafił się za bardzo dogadać ze wskazanymi przeze mnie wykonawcami i narobił mi bałaganu. Sam musiałem odkręcać pewne rzeczy. Zamiast się dogadać jak człowiek z człowiekiem, to zaczął od paragrafów.

 

odradzam współpracę z tym człowiekiem

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie dotyczące firmy dekarskiej "Stol-kar" z Redy. Może miał ktoś z nimi doczynienia, chodzi mi o fachowość, dokładność. Do położenia dachówka ceramiczna. Na swojej stronie nw. bardzo mają zdjęć z realizacji, aby móc cokolwiek o nich sądzić.

 

Pozdr.

 

 

 

Posiadają stronę http://www.dachy-stol-kar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,pierwszy raz sie udzielam,ale czytam forum tyle co się buduje czyli juz minął rok

A teraz małe podsumowanie

polecam profile elewacyjne z firmy "RODEO" pan Darek 668646566

-geodeta pan Jacek 600472971

-projekty instalacji Asia 728475301

-elektryk pan Wojciech Żołnowski 601777473

-tynki pan Krencki 603943925

-hydraulik wod-bud Zukowo 601670129

-dach pan Labuda 508294043

-dachówka ceny konkurencyjne Jarbud pani Wiola 517844434

-wylewki pan Serafin 601831484

-okna oczywiście Megabud

-elewacja i podbitka właśnie poprawia po ostatnich partaczach pan Andrzej Kiedrowski i jak na razie jest super 506512308

-materiał Prestol można się dogadać

tych powyżej wykonawców naprawdę mogę polecić z czysty sumieniem żadnych problemów

-stan surowy pan Rysiu Sikora i tu jest małe ale, na początku było super mury proste i czysto ale trzeba pilnować bo robią na pamięć nie patrząc w plany, i potem wychodzą błędy

to na razie wszyscy jak reszta zakończy to dopiszę

pozdrawiam wszystkich budujących, a szczególnie tych z Chwaszczyna

na koniec małe ogłoszenie mam do sprzedania siatkę i słupki na ogrodzenie tymczasowe,oraz nowy nie używany komin schiedel-rondo-plus okazało się że nie jest na potrzebny i nie został zamontowany a nie możemy oddać cena do uzgodnienia 500140525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuję moją opinię o Panu Mazgajczyku, jako kierownikowi budowy. Miałem ekipę Abikonu i wiele problemów, które on sumiennie punktował w dzienniku budowy i zmuszał do korekty. Ja nie miałem problemów z dogadaniem się z nim. Prosiłem o realizację jego zaleceń wyknawcę, a za rzeczy, których nie wykonali pomniejszona została umowa zgodnie z uzgodnieniami z Arturem Bardowskim. Po doświadczeniach budowy mam większe zaufanie do rzetelnego kierownika budowy niż ekipy budowlanej.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

 

Witam,

ja z kolei nie polecam pana Mirosława Mazgajczyka, to ten który prowadzi Letni Dwór w Gościnnie. Podjąłem się z nim realizacji mojej inwestycji w trójmieście. Wziął zlecenie. Niestety nie potrafił się za bardzo dogadać ze wskazanymi przeze mnie wykonawcami i narobił mi bałaganu. Sam musiałem odkręcać pewne rzeczy. Zamiast się dogadać jak człowiek z człowiekiem, to zaczął od paragrafów.

 

odradzam współpracę z tym człowiekiem

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Poszukuję dobrej, sprawdzonej ekipy, która wykona u mnie elewację zewnętrzną (ocieplenie oraz tynk zewnętrzny). Przekopałem białą listę i znalazłem zaledwie kilka nazwisk, które zazwyczaj poleca tylko 1 osoba. Oj, ciężko komuś zaufać, bo opinii jak na lekarstwo. Możecie kogoś polecić?

Mariol1012 Pan Kiedrowski ma więcej zadowolonych klientów? Wzięłaś go z polecenia? Jeśli można spytać oczywiście

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Poszukuję dobrej, sprawdzonej ekipy, która wykona u mnie elewację zewnętrzną (ocieplenie oraz tynk zewnętrzny). Przekopałem białą listę i znalazłem zaledwie kilka nazwisk, które zazwyczaj poleca tylko 1 osoba. Oj, ciężko komuś zaufać, bo opinii jak na lekarstwo. Możecie kogoś polecić?

Mariol1012 Pan Kiedrowski ma więcej zadowolonych klientów? Wzięłaś go z polecenia? Jeśli można spytać oczywiście

Pozdrawiam

 

Witam,ja wzięłam go sugerując się białą lista,i jak na razie jestem bardzo zadowolona,ale mi zrobił na razie jedną ścianę i wygląda super, zobaczymy jak będzie dalej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z was może mi doradzić czy firma FVF Development z Tczewa jest godna polecenia? Na stronie internetowej w zrealizowanych projektach maja tylko jeden dom. Może jednak ktoś jeszcze korzystał z ich usług przy budowie swojego domu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

JM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam !

Poszukuję dobrej, sprawdzonej ekipy, która wykona u mnie elewację zewnętrzną (ocieplenie oraz tynk zewnętrzny). Przekopałem białą listę i znalazłem zaledwie kilka nazwisk, które zazwyczaj poleca tylko 1 osoba. Oj, ciężko komuś zaufać, bo opinii jak na lekarstwo. Możecie kogoś polecić?

Mariol1012 Pan Kiedrowski ma więcej zadowolonych klientów? Wzięłaś go z polecenia? Jeśli można spytać oczywiście

Pozdrawiam

 

Witam!

mogę polecić p. Arka Jagielskiego z ekipą: tel. 693-342-441.

Był naszym trzecim wykonawcą elewacji. Dwie poprzednie ekipy "poleciały" za niezbyt staranną - jak na nasze wymagania- pracę.

Pan Arek uratował nasze mury, jest zorientowany w najnowszych technologiach. Poprosiliśmy o dokonanie odbioru prac technika z firmy STO (tynki) i nie miał żadnych zastrzeżeń.

Polecam!

 

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Poszukuję dobrej, sprawdzonej ekipy, która wykona u mnie elewację zewnętrzną (ocieplenie oraz tynk zewnętrzny). Przekopałem białą listę i znalazłem zaledwie kilka nazwisk, które zazwyczaj poleca tylko 1 osoba. Oj, ciężko komuś zaufać, bo opinii jak na lekarstwo. Możecie kogoś polecić?

Mariol1012 Pan Kiedrowski ma więcej zadowolonych klientów? Wzięłaś go z polecenia? Jeśli można spytać oczywiście

Pozdrawiam

Witam. Sam Andrzej Kiedrowski jest dekarzem ale ma ekipy od innych robót . U mnie akurat robił pokrycie dachu. Wymyśliłem sobie nietypowe pokrycie jak na nasz region bo blachodachówkę Corona z posypką ceramiczną i został mi on wskazany przez sprzedawcę. Gość bardzo fachowy solidny i słowny. Nie jest najtańszy ale w moim przypadku nie szukałem najtańszego wykonawcy skoro wybrałem pokrycie jedno z najdroższych. Generalnie Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...