Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich,pierwszy raz sie udzielam,ale czytam forum tyle co się buduje czyli juz minął rok

A teraz małe podsumowanie

polecam profile elewacyjne z firmy "RODEO" pan Darek 668646566

-

-elewacja i podbitka właśnie poprawia po ostatnich partaczach pan Andrzej Kiedrowski i jak na razie jest super 506512308

 

pod poleceniem pana Andrzeja podpisuje sie wszystkimi konczynami :)

 

u nas tez poprawial podbitke po partaczach wrrr i wykonywal elewacje - szybko, dobrze i bezproblemowo :)

 

co musial poprawic wkleje niebawem w moim dzienniku ale poki co polecam wykonawstwo pana Andrzeja!

 

--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro o wykonawcach wartych polecenia mowa to polecam dekarza pana Marka Dettlaff

(nie wiem czy nazwisko sie odmienia, wiec z gory przepraszam jakby co)

 

przekladal u nas dach i czyscil przy okazji :)

 

cenowo konkurencyjny a przy tym konkretny, slowny i rzetelny - czego chciec wiecej? ;)

 

kontakt:

 

Marek Dettlaff

tel: 602 489 158

 

----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

... może ma ktoś do odsprzedania skrzynkę energetycznę na budowę bądź sam podlicznik ???

 

Pozdr. Tomasz

 

Witam. Mam do sprzedania tzw. prowizorkę z podlicznikiem i kablem ok 15 mb, a z drugiej strony kabel ok 1,5 mb zakończony wtyczką na siłę. Przygotowane to było przez profesjonalnego elektryka a nie zrobione na prędce w garażu. Używane było na mojej budowie przez ok 8 m-cy a dokładniej stało w garażu sąsiada bo tam byłem podpięty do sieci. Dziś mam już prąd z sieci dlatego mogę odsprzedać. Kontakt do mnie to 793390140 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie może trochę nietypowe ale chyba to nie jest tajemnicą, chodzi mi o ceny. Ile płaciliście za ocieplenie styropianem domu za m2 bez tynku, ile kosztuje montaż sufitu podwieszanego nie za bardzo skomplikowanego, ile za położenie gresu np w salonie czyli dość duża przestrzeń bez zbędnych komplikacji. Bo rozumiem że cena za łazienkę jest ustalana raczej za całość roboty. Ile kosztuje montaż parapetu- za szt. czy mb ? Jaki jest koszt cekolowania?

Teraz z tym cekolowaniem mam zagwostkę. Mam umówioną ekipę do gładzi robione mechanicznie. Widziałem ich robotę i jest cudeńko. Dwie warstwy cekolu i podwójne malowanie na biało za 20 zł od m2 z materiałem. Ale ostatnio usłyszałem że każde kolejne cekolowanie , naprawa drobnych usterek itp też musi być robiona tą metodą bo będzie różnica. Nawet ponoć jest tak że jest kłopot z pomalowaniem ścian farbą bo ta się łuszczy albo spływa . Czy znawcy tematu się wypowiedzą? Jeśli to prawda to czy lepiej robić tradycyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na sprzedaż - Skrzynka elektryczna (SOLIDNA jestesmy elektrykami), roznicowka, 2 gniazda 230V, sila, obudowa blacha. Zostala mi po budowie i sie marnuje. Zdjecia na email. Cena 250zl. Fotki :

https://picasaweb.google.com/112337621030928651739/Desktop?authkey=Gv1sRgCPa89K21ubDLSA#5782565146385819666

[email protected]

 

gm Kosakowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o porade prosze - jak to jest z tymczasowym pradem na budowe? mam skrzynke na granicy dzialki ale dom bedzie 70m od niej budowany.

Czy musze wystapic o pozwolenie na pobieranie pradu przez budowlancow? jesli tak to jak to zrobic i ile to trwa?

Czy wystarczy zawiadomienie - czy jest potrzebny projekt na tymczasowe pobieranie pradu z wlasnej skrzynki?

Ratunku, juz nie wiem sama gdzie biegac i szukac a czas nagli.

Przepraszam jesli juz taka kwestia byla rozpatrywana ale niestety nie mialam czasu przejrzec wszystkich wpisow...

dzieki, asia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o porade prosze - jak to jest z tymczasowym pradem na budowe? mam skrzynke na granicy dzialki ale dom bedzie 70m od niej budowany.

Czy musze wystapic o pozwolenie na pobieranie pradu przez budowlancow? jesli tak to jak to zrobic i ile to trwa?

Czy wystarczy zawiadomienie - czy jest potrzebny projekt na tymczasowe pobieranie pradu z wlasnej skrzynki?

Ratunku, juz nie wiem sama gdzie biegac i szukac a czas nagli.

Przepraszam jesli juz taka kwestia byla rozpatrywana ale niestety nie mialam czasu przejrzec wszystkich wpisow...

dzieki, asia.

 

 

Cześć Asiu,

 

przerabiałam to w kwietniu br. Skrzynkę na granicy miałam od lat, ale nie było w niej licznika i nie miałam podpisanej umowy z Energą, więc musiałam wybrać się osobiście do Wejherowa (działka w gm. Zukowo, która podlega pod Energę Wejherowo), podpisać od ręki umowę i o ile dobrze pamiętam w ciągu niespełna tygodnia podjechał pan z licznikiem, wszystko założył, podłączył, dał kluczyk i życzył powodzenia :)

Podpowiem tylko, że warto mieć ze sobą wszystkie dokumenty, które wiążą się ze zrobionym przyłączem, bo u mnie robili to tak dawno, że pani z obsługi klienta stwierdziła, że tak starego jeszcze nie widziała i oczywiście u siebie potrzebnych danych nie mogli znaleźć. Oczywiście potrzebne są też dokumenty potwierdzające prawo do nieruchomości (miałam odpis z KW i umowę sprzedaży, z tego co pamiętam obie skerowano) a także - czego nie miałam - pozwolenie na budowę (bo to specjalna taryfa, niestety)...

Życzę powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...