Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam wszystkich :) Jesteśmy nowi na forum....niestety wcześnie nie skorzystaliśmy z Waszych doświadczeń i zleciliśmy budowę firmie poleconej przez znajomych. Okazała się w naszym przypadku wielkim niewypałem! Budujemy parterowy dom Madera. Poszukujemy ekipy do elektryki i wod. kan. Ktoś może kogoś polecić?

Dzięki z góry

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam nadmorskich ludzi.

Kończymy właśnie elewacje piękna w Chwaszczynie (zapraszam do mojego profilu na fb-link w podpisie)

Na wiosnę zaczynamy w Redzie elewacje dla forumowicza. Podoba nam się nad morzem wiec chętnie jeszcze komuś z Was zrobimy elewacje.

 

OOOO tu nie dziala moja stopka z platnego profilu, wiec ja przekopiuje :) ooo i nie dzialaja tytuły :) dziwne te grupy budujace, wiec tez wkleje: fighter1983

http://forum.muratordom.pl/images/mdom_statusicon/user-online.pngLider FORUM (min. 2800)NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE

 

 

Fighter1983 sprzedaż i wykonanie elewacji na 8% VAT.Systemowo, umowa, gwarancja: DRYVIT, STO, CAPAROL.

Sprzedaz:Knauf,Austrotherm,Płyty PIR 0,022,XPS,Dryvit,STO,Caparol,Termoorganika.

Opinie o fighter1983 Poznaj opinie Forumowiczów i napisz swoją

Odwiedź mój profil na Facebook-u

Caparol w systemach docieplen, czy dobre moze byc jeszcze lepsze?

Izolacje pionowe fundmentow.

Kontakt: [email protected] 792030206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe witam w trójmieście :) za tydzień zobaczę jak wam poszło w Chwaszczynie

jeszcze nie skonczylismy. spotkasz jeszcze naszych chlopakow :) tynki robisz tam gdzie my elewacje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ja wybralem najdrozsza ekipe i nie zaluje wszystko idzie swietnie Panowie pracowici godni polecenia...zero nerwow ,zero stresu ze cos spie...nie to co pseudo montezy od okien (jedego z renomowanych producentow)..ale o tym napisze w innym dziale ku przestrodze...

 

Jestem zainteresowany, jaka to firma?

Montaż okien również mnie ciekawi.

Jeśli nie chcesz na forum, napisz na priv, będę wdzięczny,

T.Bratniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mój domek jest od początku projektowany przez architekta. Ma 350 m2 . Mógłby kto powiedzieć - duuży, ale tak naprawdę to sam garaż ma 70m2. Projekt nietypowy...dom oprócz wjazdu do garażu nie ma nigdzie kąta prostego - no taki inny..;-) Nie mam więc nazwy projektu...

Na początku pomysł na dom był taki że miał mieć ok. 180m2, no ale !!! Przynajmniej właśnie jest wszystko jak chciałabym...

 

Rozumiem, że jesteś zadowolna z architekta, czy możesz go polecić? Jak przebiegała Wasza współpraca? Bratniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...