Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

No..... i ja sie dopisuje na spotkanie. Szczególnie dlatego, że jeszcze nikogo nie mialem okazji poznac osobiscie. Potwierdzam Sopot, 28 listopada (piątek) o 19:00 Sphinx. A jak sie rozpoznamy. Chyba wezme muratora i bede szukał Kodiego :)

Houk

 

PS Mam nadziej, ze Gabi bedzie, to zalatwimy sprawe deklaracji gazowej :)

 

PS2. Lokalizacja swietna , bo mieszkam w Sopocie :)

 

PS3. Ale z kim zostawić dzieciaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Howk!

28.11.2003. Sfinx , Sopot, 19.00... Jak nic się nie wydarzy niewydarzonego , to się pojawię... Chętnie poznam "towarzyszy niedoli", albo raczej "chłopców z ferajny". Jak kto woli. Ja sam, to się czuję raczej jak z innej bajki. Ale, co tam, "nie takie rzeczy żeśmy ze szwagrem robili po pijaku" .

Na razie to muszę dojść do siebie po wczorajszej kiełbasianej rocznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RETY, RETY

 

Nie było mnie kilka tygodni a tu tyle się dzieje. Zresztą czymże są posty w porównaniu do tego co się dzieje wokół mojej działki. Umówiłem się z facetem na doprowadzenie wody, a tam dwa nowe domy w stanie surowym /7 tygodni nieobecności :o /

 

Zgłaszam chęć udziału w spotkaniu.

 

RAFALG - jak duże są Twoje dzieci?

Mam opiekunkę /z praktyką/ w postaci mojej 15 letniej córki. W drodze na spotkanie mogę ją przywieźć do Ciebie, a po imprezie odebrać.

Jeśli reflektujesz to dzwoń na 507 200 141

OTO RZEKŁEM HOWK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz powiedziałem, że będę.

Rafalg - kurcze to moja wina, jakieś jesienne znudzenie i nawaliłem. Poprawię się obiecuję.

 

Docent - kurde, pojechałem specjalnie do Ciebie na budowę, świeży beton zalany, radio gra, betoniara rozstawiona, poldek stoi a Ciebie nie ma. Poczekałem 10min. i pojechałem. Żyjesz?

 

Oczywiście na spotkaniu będę.

 

Pozdrawiam

 

weście zdjęcia, projekty - szczególnie Ci co sa w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Lista się powiększa :lol: :

1) KODI

2) GABI - postarajcie się!

3) ESKA-J - postaraj się chociaż sama przybyć!

4) GROSZEK

5) ADAMSKI

6) MA75

7) KORES

8) BEA

9) SEBO

10) WLOWIK - (a panie nie z ferajny :cry: ?)

11) RAFALG

12) MARKUS_GDYNIA

13) GRODY

14)

15)

 

SOPOT-SFINX-28.11-19:00

UWAGA - Ci co będą jako pierwsi niech zajmą największy stół i plinują go jak oka w głowie. :evil:

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak obiecałem garść wrażeń po przeprowadzce.

Pierwsza noc minęła dość niespokojnie - po zakręceniu wszystkich grzejników na poddaszu okazało się, że cały obieg sprowadza się do grzejnika w sypialni - pośpieszna regulacja nic nie dała i w środku nocy z powodu wydawanych odgłosów grzejnik został wyłączony - temp nad ranem 15 stopni.

Cały wieczór upłynął na podłączaniu bidetu - dalej cieknie - może wyrzucę?

Kolejna noc z grzejnikiem dalej to samo -ja się przyzwyczaiłem ale Asia nie śpi.

Sobota dłuuugi dzień - walczę znowu z bidetem, ale musiałem zrobić taktyczny odwrót -może naprawdę go wyrzucę? Dodatkowo dostałem do samodzielnego demontażu i montażu meblościankę z 71' do piwnicy jak znalazł. Wieczorem montuję jeszcze umywalkę w WC - wężyki za krótkie, syfon też - a mogłem zamontować ją 15 cm niżej ... albo sprawdzić ... ale nie dam się dziś kupię wężyki i syfon. Nauczony doświadczeniem zabrałem się też za grzejnik - 25 min i zrobione - ciekawym opowiem na spotkaniu jak tego dokonałem i od razu mówię nie był zapowietrzony!

Niedziela - wyłączyłem praktycznie ogrzewanie i napaliłem w kominku ... było super. Cały dzień w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_Gdynia - dzięki za pomoc. Z tymi dzieciakami to się zapędziłem, bo mam tylko jedną córeczkę :D. Ma niecałe 1,5 roku i boi się zostawać z obcymi. ALE Z GÓRY BAAARDZO DZIĘKUJĘ. COś tam wymtyślę. Może jakiś dziadek albo ciocia ? :lol:

 

Kodi_Gdynia - Pomysł rzeczywiście dobry. Mogę zarezerwować stolik, z tym nie ma przecież problemu. Po co są w kopńcu telefony :lol: . Tylko na ile osób?. Ile nas przyjdzie?

 

PROPONUJE ZEBRAĆ LISTĘ OSÓB DO 21 listopada (przynajmniej ilośc), a w PONIEDZIAŁEK, 24 listopada REZERWUJEMY stoły (a może całą salę :wink: )

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg - wstępną listę masz powyżej, jak na razie 12 osób w tym 3/4 z nich z osobami towarzyszącymi, czyli śmiało można liczyć 25 osób.

 

Ale masz rację, można to dodatkowo potwierdzić, jeśli byłoby z tym kiepsko, będzie trzeba strzelać z głowy, najwyżej ściśniemy się trochę....będzie gorąco :oops: .

 

Pozdrawiam :wink: G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że już tak dużo ludzi zaoferowało swoją obecność na spotkaniu Grupy Trójmiejskiej.

Mam tylko nadzieję iż nagle dzieci sie nie pochorują, grypa nie położy do łóżka lub nie trzeba było dłużej zostać w pracy....

Zwolnienia L4 - nie będą honorowane, ani inne zaświadczenia :wink:

 

LICZYMY NA WAS

 

Pozdr..Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, a nawet BARDZO żałuję, ale nie pojawimy na spotkaniu forumowym :( :( :( Mamy imprezę rodziną - 50-lecie małżeństwa dziadków...

 

GROSZEK - dzisiaj otrzymaąłm pierwszą wycenę z M&M i... załamałam się! Nie wiem co się stało, ale otrzymałam bardzo wysokie ceny i od nich upust 37%. Latem tez robiłam u nich wywiad, i wtedy proponowali wstępnie takie jak teraz z tym niby "upustem"...

 

KODI - a kto wykonywał Ci montaż okien - ekipa z "fabryki" czy ten człowieczek, który Ci sprzedawał? Bo coś tu nie rozumiem, my podesłali aż 2 tys za montaż :(

 

Czekam na pozastałe wyceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODI - jak była betoniara i radio grało tzn. że byłem gdzieś w pobliżu - trzeba było człowieku chociaż sygnał puścić - nie zaswieciłeś tym razem - chyba byłem u sasiada się ogrzać i zaparzyć kawkę.

 

Adamski - ubijarka pracowała u mnie 11.11 czyli w święto przez ok. 2 godz. - gość ubił 80 m2 i słownie wziął 16 zł za paliwo i na flaszkę - czyli razem 40 złociszy . Jak będziesz chciał namiary to daj znać na priva - gość jest z Pępowa i ubijarkę wozi ciągnikiem - układa też kostkę po 20 zł za m2.

 

Jak mnie żoneczka puści to też będę na spotkaniu, ale nie obiecuję - jakoś ostatnio dużo się dzieje i na nic nie mam czasu - nawet na sen.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o statystykę to na spotkaniu będe sam, czyli sztuk raz.

 

IVO - jeśli nadal męczy Cię temat okien i możesz zajrzeć do Gdyni, to na Mściwoja znajduje się firma "Okna-Serwis". Facet nazywa się Zieliński. Kilka lat temu kupowałem u niego, w dwóch rzutach, okna z M&S i jestem do dzisiaj bardzo zadowolony.

Będąc kilka tygodni temu u niego z projektem domu i planując wymiary okienne pod wymiary fabryczne dowiedziałem sie, że zrezygnował ze współpracy z M&S, gdyz jego zdaniem od momentu gdy zmienili profile /notabene wyglądające rewelacyjnie/ zaczęli partolic produkcje i ma całą masę reklamacji.

Ja osobiście po dwukrotnej współpracy z facetem mam do niego ogromne zaufanie i okna do domu będę również kupował u niego i w oparciu o jego opinię.

 

Co do cen to musisz pamiętać że wciąż trwa szczyt wymiany okien w blokach. Za miesiąc sytuacja powinna sie uspokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...