Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to................wszystko już ustalone!. Dzięki KODI!

 

MISZEWKO - bar Miszewko - 28.11 - 19:00 - strój obowiązkowy: uniform roboczy :wink:

 

Proszę wszystkich, którzy mają kontakt telefoniczny, e-mail-owy itp. - o poinformowanie reszty forumpowiczów, bo może nie kazdy zajrzy do piątku na forum.

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomgor - jak ponaginałeś - jakby nie patrzeć to startując z Obwodnicy, albo trafisz do Chwaszczyna, albo do Żukowa /zjazd z Kartuskiej/. Tak czy inaczej prawie zawsze mijasz Miszewo/Miszewko. No co ja zrobię że mieszkam w centrum :lol:

 

Pozdrawiam

 

Wczoraj ustaliłem parę rzeczy. Dzisiaj to potwierdzam. Mam nadzieję, że nie zawiedziecie mnie. Będę szybciej w Barze, czekając na Was będę spijał kolejny browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ponownie ja.

 

IVO - co do okien, to w dziale WYMIANA DOŚWIADCZEŃ sugerowałem już miejsce w Gdyni na Mściwoja 10. Facet nazywa sie Zieliński i w mojej opinii warto tam zajrzeć dla niego, a nie dla firmy produkującej okna. Kupowałem od niego kilka lat temu okna z M&S i do dzisiaj jestem zadowolony.

Teraz on juz M&S nie prowadzi, gdyz jak powiedział dwa tygodnie temu, nowy profil mają ładny (faktycznie byłem zachwycony) ale technologicznie do d... I ma z tego powodu masę reklamacji. Ja osobiście przymierzam sie do zakupu u niego i byłem nawet z moją p.Architekt dopasować otwory okienne w projekcie do wymiarów jakie ma w sprzedaży. Powiem szczerze że nawet nie pamiętam jakiej firmy okna teraz sprzedaje, ale tak jak wspomniałem wczesniej polegam na nim bo wierzę, że facet mnie nie zawiedzie i sprzeda mi towar o dobrej jakości.

 

Zapomniałem sie pochwalić, że wreszcie odebrałem POZWOLENIE NA BUDOWĘ :D :D :D i dociągnąłem wodę prawie do granic przyszłych fundamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dobrze że tu zajrzałam. Moja sytuacja wyglada tak.

Nie mogę na 100% potwierdzić swojej obecności. Ale napiszcie, do której godziny planujecie to spotkanie - mam nadzieję, że zdążę dojechać.

W ten weekend nie mam autka. Pewnie zorganizuję sobie jakoś dojazd do knajpki, ale powrót może być problematyczny.

Czy ktoś z Was może w drodze powrotnej podrzucić mnie do Gdańska, Wrzeszcza itp, skąd mogę wziąć taksówkę i nie zrujnować domowego budżetu /mieszkam na Stogach/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi Drodzy - musimy się sprężyć, żeby Ci co będą bez auta mogli trafić szczęśliwie do domu. Nie ukrywam, że dotrę na piechotę i fakt, że mam do domu 5 min. wykorzystam spijając kolejne browary. Ciekawe co na to Beata?

 

Docent - jestem geografem. A mapka to takie 5 min. w Corelu. Pozdrawiam

 

KTO BĘDZIE MIAŁ APARAT FOTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Cieszę się, że już tyle osób potwierdziło przybycie na spotaknie. Kodi - grzej miejsca, tylko nie zaśnij przy stole :lol: :lol:

Niestety mieszkam w Gdyni, więc mimo tego że będę miała kierowcę to potrzebującym pomóc nie mogę.

 

Kurczę a z kim ja będę pić??? :wink: :wink: :wink: Sami faceci prawie.........dziewczyny nie zawiedzcie mnie :cry: .

 

Będę miała aparat fotograficzny!

 

Pozdr........Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMSKI - zdjecia ogladalem i powiem ci, ze .... piekny domeczek :-)

 

DOCENT - ja jestem z Zabianki i bede jechal autkiem, wiec jesli chcesz to mozemy sie jakos umowic. Moze byc maly problem z dojazdem na miejsce na 19.00 - na spotkanie chce zabrac zone, a ona bedzie w domu dopiero po 19.00 i do Miszewka dotrzemy na 20.00. Co ty na to???

 

GROSZEK3 - prawdopodobnie zabiore ze soba zone, tak wiec sie nie martw bo z pewnoscia chetnie sie z toba napije (moze sie napic bo ma kierowce - mnie :-( )

 

KODI_ORGANIZATOR - jak by sie dalo dostawic jeszcze jedno krzeslo dla mojej zony to bylbym wdzieczny. Jak sie nie da to trudno... wezme ja na kolana :-)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kores - jaki tam ze mnie organizator. Z tymi krzesłami to może być różnie. Generalnie mówiłem ile będzie osób na co babeczka że jest przygotowana, ma coś na zapleczu, więc zawsze może donieść.

Chyba nie będzie problemu. Kurde już mam stracha jak to wyjdzie.

 

Skład jest konkretny. Pierwsze spotkanie miało kameralny charakter - 8 osób. Teraz to jest już grupa, czyli jak to się mówi, "robię kameralne wesele - 120 osób" :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...