Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MA75 - nie daj się :wink: mąż jeszcze wiele okazji będzie miał do picia w czasie budowy domu, chociażby wiecha...........chociaż u mnie to ja opijałam :lol: :lol: :lol:

 

Kores- również dziękuję za zrozumienie babskiego żywota.

 

Kodi - ale oni na nas zarobią w tym barze. Same pijusy, żarłoki i nocne marki :wink: :lol: :wink: :lol: . Kolejne spotkanie proponuję latem z namiotami i bez samochodów :wink: :wink:

 

To co? Robimy ODLICZANIE....pozostało 52,5 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi wybacz, ale gdybym chciał zamieścić wszystkie miejscowości to na tej całej mapce zginął by Bar, a przecież chcesaz do niego trafić. :)

 

Te kapcie to dobry pomysł, ale na lato. Przebrnąć, przez te błota to i gumiaki nie wystarczają. Latem to co innego - oszczędzamy buty i chodzimy na boso.

 

Pozdrawiam

 

DO SPOTKANIA ZOSTAŁO 35 GODZIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi wszystko rozumiem zle pominąć centrum świata?

a na dobrą impre to ja trafię

Beatę oczywiście będzie nie zostawisz ją na pastwę dzieci i wilków?

 

pomyślałam nad kotylionami żebyśmy wiedzieli kto jest kto w końcu ciemno będzie, wydam dziś nożyczki dziecku więc proszę nie narzekać na formę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znowu piszę w odcinkach 8)

 

Dla potrzebujących - ponieważ będę sam i nie mogę wprawić sie w stan wskazujący na zużycie to dysponował będę 3/4 miejscami, w zależności od wagomiaru pasażerów.

Generalny kierunek powrotny to Gdynia, ale jak będzie mus to i w okolice Przymorza też dam radę.

 

Przyłaczam sie do klubu fotograficznego. Mam cyfrówkę i zabiorę ze sobą. Na miejscu dacie mi wykład jak to zainstalować na Onecie bądź innym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do spotkania zostało 10,5 godziny

 

 

Przy okazji przypomniała mi się tak ahistoryjka z życia - jak to wynajeliśmy domek na sylwestra. Mamy klucze jedziemy na miejsce. Podchodzimy do furtki i co i klucz nie pasuje. O kurcze - trzeba przejść przez płot. Przechodzimy i do drzwi domku walimy. Wkładamy klucz i nie pasuje. Sprawdzamy kolejne itd. Pierwsza myśl - babka wzięła kasę i wystawiał nas do wiatru. :o Tak stoimy, rozmyślamy co zrobić, rozglądamy się i co - pomyliliśmy chałupy. :lol:

Byliśmy trzeźwi do bólu - zaznaczam.

 

Dobrze, że bar jest jeden, no chyba że kobieta się przelęknie i zamknie go o 18.00.

 

Pozdrawiam

 

ach - dzwonil do mnie Docent. Nie ma dojścia do sieci i prosił żebym przekazal szanownym forumowiczom, że niestety nie będzie mógł być na spotkaniu. Zwaliła mu się rodzinka z Polski już na Andrzejki, więc nie ma możliwości, aby przyjechać. Bardzo żałuje. Zatem transport do Przymorza jeśli chodzi o Docenta - nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...