Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam wszystkich starych :wink: i nowych forumowiczów.Kodi-dzięki za zdjęcia z Miszewki,ostatnio często się u nich stołuję.Groszek-nie ma sprawy-zapraszam częściej.Czy możecie mi prrzypomnieć ile płaciliście za rozprowadzenie wody i kanalizacji po domu-będę wdzięczna za ceny i namiary.bea3 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Dareks - witam. Chmielno rzeczywiście jest git.

Docent - dzięki za odwiedziny. Zwłaszcza nam miło, że przydała się komoda z przewijakiem :D.

Potwierdzam, że Docent ma już ścianke kolankową - postępy na budowie sa imponujące.

Kores, Greg98 - podajcie sobie grabe, strzelcie piątki i walnijcie misiaka - przestańcie spamować :wink:

Jak chcecie, to możemy wspólnie ponarzekać na pogode :p .

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności.

U mnie pomimo dużych chęci z mojej strony majster się jakoś wykręcił (muszę chyba poszukać innego) i nic nie zrobił. Więc budowa zapadła w zimowy sen.

Dzięki jeszcze raz za świetną zabawę w Miszewku. Byłem krótko ale warto było.

Kodi kto co kładł blachodachówkę i za ile?

Pozdrawiam,

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - wiesz jak się startuje na prezydenta, to trzeba się pokazywać :lol: . Czekam na fotki niecierpliwie. Może odwiedzicie nas jeszcze przed świętami?

 

Bea3 - nie ma sprawy z foto - to miło, że oprócz mnie ktoś jeszcze tam jada.

 

Doreks - witamy, witamy i do dyskusji zapraszamy - to są rymy miszewskie :lol:

 

Grody - blachę kładł mi niezły fachowiec. Położenie foli z łatami i kontrłatami oraz krycie blachą + wiatrownice i pasy nadrynnowe oraz blachy kalenicowe to 7 dni. Nazywa się Konrad Niżnik i numer do niego 685-98-39. Ma dwóch pomocników - niejaki Grzegorz i Roman i mówią na mieście że to jego rodzina. Powiem Ci w sekrecie że ma ksywkę kodi. :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

GREG98 - proponuje zaniechac dalszej wymiany pogladow na temat ZE na lamach forum, choc mam nadzieje ze spotkamy sie niebawem na organizowanym kuligu i pociagniemy ten temat przy grzanym piwku.... :-)

 

KODI - chcialbym wrocic do tematu mapy forumowiczow z 3-miasta. Jakie materialy sa ci potrzebne aby umiescic mnie na mapie??? (jakies zdjecia, opisy.....)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wtrącić się na chwile do waszej dyskusji odnośnie ZE, pytanie mam takie, zakładając że zmniejsze sobie moc z 11 do 4 KW (różnica 7KW) to jakie opłaty trzeba będzie ponieść jak będę chciał wrócić po zakończeniu budowy do wcześniejszych 11 KW? jesteście pewni że nie trzeba będzie płacić 7kWx120zł (840zł), bo jeśli tak to gra nie warta świeczki.. odpowiedzcie co wiecie na ten temat

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kores Z tego co widzę, to każdy ZE rządzi się trochę swoimi prawami. Ja jestem na terenie tczewskim. Złożyłem wniosek ale tak naprawdę przyłącze od transformatora powinno obsługiwać jeszcze dwie działki oprócz mojej. Problem w tym, że potencjalnym sąsiadom nie chce się ruszyć tyłków. Powiedz mi czy ZE podłączy mnie jeśli oni nie złożą wniosków- i ile to będzie kosztowało? Czy ta kasa jest później do odzyskania- np. klauzula w umowie że, ZE ich nie podłączy jeśli nie mnie spłacą? Albo już całkiem proste, czy ja mogę złożyć za nich te cholerne wnioski? A może ktoś z Was już to gdzieś przerabiał?

 

 

Gabi Jeśli chodzi o wichrowe wzgórza, to myślę, że mało miejsc może się równać z Pomlewem :o Tu naprawdę mocno wieje. Ja się nie pokazuję bez czapki. Ale za to jakie widoki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENICIO - a może spełniłbyś się do końca i zasadził jeszcze w tym roku jakieś drzewko i zasiał syna - komodę z przewijakiem na pewno nie kupiłeś tak sobie - myślę, że był w tym jakis plan :lol:

 

KODI - odbiję zdjęcia i podrzucę Ci, a co do spotania to chyba raczej w tym roku będą nici ponieważ ja do końca tyg. będę nadzorował położenie więźby, no a później wielkie przygotowania ( patrz sprzątanie generalne) do świąt oraz chrzcin. Ale w przeszłym roku jak najbardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Witam wszystkich "nowych"

Amys - wysłałem Ci mail.

Kodi - jak podrośnie będzie zawracać w głowach chłopakom ;) - czekamy na Was.

Benicio - mamy szczęście, wprowadziliśmy się prawie równocześnie - jak tam rachunki? Chyba powinniśmy wysłać sobie kartki na święta :)

Gabi - Wichrowe Wzgórza ... przyjedź do nas i posłuchaj ... a tak przy okazji gdzieś przy oknie na poddaszu mam drobną nieszczelność i przy odpowiednim powiewie wyje jak jakaś dusza potępiona. Za pierwszym razem jak to usłyszeliśmy to myślałem, że to jakiś alarm - tylko czemu ta karetka jeździ u nas na poddaszu ?! hihi potem to już była atrakcja dla odwiedzających nas znajomych a dziś chyba wezmę się za silikon i ... wykończę upiora ;)

Kores - ja mam o ZE (Tczew) całkiem dobrą opinię - nic nie dawałem w łapę i wszystko było tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...