Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam Wszystkich,

 

Kodi - cudna choineczka z nami Mikołajami. A córeczka jaka cudna! :D

 

Groszek - sprytna z Ciebie dziewczyna :p , patrzyłam w te czerwone krzyżyki, klikałam i za Chiny nie mogłam nic zobaczyć. Postepując zgodnie z Twoją instrukcją zobaczyłam i choinkę i dziewuszkę Kodiego.

 

Ale nam się tu Wlowiki rozmnożyły :wink: . Witam serdecznie!

 

Pozdrowienia dla całej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KORES będziemy budować w Pomlewie czyli na terenie Twojego, tczewskiego ZE. Powiedz, czy ZE podciągnie mi prąd do działki jeśli po drodze są jeszcze dwie bez złożonych wniosków? Czy muszę na nich czekać, żeby zrobić podłączenie za jednym zamachem? Czy takie rzeczy robi się zimą? :roll:

 

Witam i pozdrawiam Wszystkich Trójmiejskich Wietrznych Ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia miały być do końca tygodnia, ale zeszłego. Z drugiej strony nie ma problemu jak prześlesz jeszcze.

 

Uwaga ogólna - ciężko jest, aby zachować dobrą jakość, było to w kolorze, zmieściły się wszystkie mikołaje i do tego miały małą pojemność. Musi być jak jest - obawiam się. Jakbym miał lepsze wasze fotki to można jeszcze nad tym popracować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedświątecznie.

 

Witam pania Wlowikową.

 

A czemu ja na choince tak pysio zadzieram do góry :wink: . Kodi, tendencyjnie to wyszło, oj tendencyjnie :wink: .

 

Docent - ja Twoja budowe mam okazje podziwiać tylko w weekend. Jak wychodze do pracy to ciemno, jak wracam to ciemno - ta pora roku wpienia mnie strasznie z tego powodu.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Bractwo Pomorskie

Jakoś zima nie nadciaga a moje zdanie o ZE i ich inwestycjach pogarsza sie z dnia na dzien. Do 10 grudnia mialo byc wykonane doprowadzenie pradu na dzialeczki (miedzy innymi na moja) a jakos nie widac zadnej ekipy. Pieniazki wplacone juz w zeszlym roku, przetarg zorganizowany, firma wybrana, okreslony termin odbioru-10.12.03. Tfu, czy nic nie moze sie odbyc w terminie?

Kores: przepraszam ze tak marudze, ale niestety sprawa dotyczy Twojego, tczewskiego ZE. Zalezalo mi bardzo na pradzie. Ze wzgledu na niezla pogode mialem w tym tygodniu jeszcze pare robotek zaplanowanych na budowie i nic z tego nie wyszlo.

 

Rafalg: dzieki choince Kodiego odkrylem znajoma twarz :-)

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, zwłaszcz z drzewka.

Jestem w trakcie czekania na pozwolenie na budowę. Przełom tego roku to chyba najgorszy czas na składanie wniosku. Moja gmina przestaje być władna w wydawaniu pozwoleń, i wszystkie paiery przechodzą po Nowym Roku do Starostwa. Mam nadzieję że termin sprawy nie będzie biegł on nowa. Pełna niepokoju,

Karolina Batka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola hmm, jakby to wytłumaczyć? Pomlewo, kirunek na Kozią Górę, w pewnym momencie kończą się dziury i zaczyna się kawałek nierzeczywiście eleganckiego asfaltu. To mniej więcej w połowie tej asfaltowej drogi. Jest obok taka fajna działka, na którą miałbym chrapkę, bo widok jeszcze szerszy i piękniejszy i na przyszłość można trzymać tam kozę i osiołka :D , ale zbieramy kaskę na ruszenie z budową na wiosnę więc na razie chyba nic z tego nie będzie. A Twoja ziemia jest w którym miejscu?

 

A jeśli chodzi o pozwolenie na budowę, to w gminie powiedzieli nam, że po 15 grudnia nie ma co składać bo i tak nie zdążą do końca roku i będą wysyłać papiery do starostwa, więc wolę poczekać i sam je tam zawieźć. jakoś nie wierzę, że czegoś nie popieprzą i wyślą tak jak należy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszku- dzięki za podpowiedź jak obejrzeć zdjęci - człowiek całe życie się uczy, a i tak gł.... ...... - to było takie proste - jak się oczywiście wie.

 

KODI - ja także chciałbym ubrać Mikołajową czapeczkę - zdjęcie zapewne do Ciebie dotarło - trochę z żoneczką polewaliśmy z niektórych wyrazów twarzy - świetnie to wyszło - tylko martwi mnie brak miejsca na choince - koniecznie ją powiększ. W końcu z pomocą groszeczka udało mi się obejrzeć zdjęcie Twojej niuni - wygląda ślicznie - no i urosła od tego czasu jak ją widzieliśmy.

 

BENICIO - tak trzymaj - głowa zawsze do góry i troszeczkę w lewą stronę - byłby z Ciebie niezły Mikołaj. :lol: :lol:

 

WYDAJE MI SIĘ , ŻE NADSZEDŁ JUŻ ODPOWIEDNI CZAS NA SKŁADANIE SOBIE ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH - WIĘC DRODZY MOI ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM UDANYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - No i mnie uprzedziłeś, a chciałem być pierwzy z życzeniami :D

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składam wszystkim FORUMOWICZOM, a szczególnie trójmiejskiej ekipie i okolicom najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim abyście "dotrwali" do końca z Waszymi budowami,a tym co zaczynają (jak ja), aby weszli w ten trudny, ryzykowny, niebezpieczny, długi ale przede wszystkim CIEKAWY okres z impetem i aby ta "górka", po której będą (będziemy) się wspinać nie była za stroma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...