Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam życzyć abyście zamieszkali równie szczęśliwie jak ja, aby budowanie było spokojne i pełne satysfakcji, aby na Waszej drodze zawsze stawali ludzi uczciwi i życzliwi, aby materiały były najwyższej jakości a ceny najniższe no i żeby Wasze Rodziny Was wspierały, cieszyły się razem z Wami i żebyście jak najszybciej zamieszkali wspólnie w nowym domu. Wielu łask Bożych w ten cudowny czas i udanego Sylwestra życzy

Asia i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

KODI - choineczka jest zaje.... tzn SUPER!!!

 

VIKOS - moze dalbys rade zeskanowac i wyslac mi e-mailem swoja mape geodezyjna??? Z ta mapa w reku bede mogl dowiedziec sie szczegolow.

 

ADAMSKI - podaj miejscowosc, nr dzialki, nr stacji transformatorowej z ktorej bedziesz zasilany, nazwe podwykonawcy lub cokolwiek - moze uda sie mi sie pomoc.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich, chciałam podziękować Kodiemu za choinkę, w tej chwili jest ona trochę lepiej widoczna na stronie http://republika.pl/wlowikowa_budowa/forum.htm ale ze strony głównej też się spokojnie można dostać (przez miniaturkę) . Nie polecam modemowcom "na szybko" wpadanie pod ww adres, bo fotka jest dość ciężka (celowo niewiele zmieniałam, żeby było jak najwięcej widać) .

Pozdrawiam i życząc wesołych świąt znikam w kuchni :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi - ależ maleństwo rośnie. Zapomniałam że to tak jest :D

 

Wszyscy - Życzymy Wam spędzenia rodzinnych Świąt, zapomnienia o budowie chociaż na chwilkę i oczywiście jak najszybszego zamieszkania w tym jedynym, idealnym, własnym domu. No a poza tym Wesołych Świąt i udanego Sylwestra.

Ewa, Fabian i Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

KODI - choineczka jest zaje.... tzn SUPER!!!

 

VIKOS - moze dalbys rade zeskanowac i wyslac mi e-mailem swoja mape geodezyjna??? Z ta mapa w reku bede mogl dowiedziec sie szczegolow.

 

ADAMSKI - podaj miejscowosc, nr dzialki, nr stacji transformatorowej z ktorej bedziesz zasilany, nazwe podwykonawcy lub cokolwiek - moze uda sie mi sie pomoc.

 

Pozdr.

 

Kurde, że ja takiego Koresa w moim ZE nie miałem ;-)

Ale mimo wszystko moje zdanie się sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Wreszcie cos drgnelo na mojej dzialeczce w sprawie pradu. Pojawila sie w koncu wyteskniona przeze mnie ekipa wykonawcy "pradociagu" :-) Chlopaki maja ciezko, zrobilo sie niezle bloto, ale walcza na calego. Miejmy nadzieje ze sie nie zniecheca i niedlugo bede mial prad na budowie.

Kores: wyslalem Ci wiadomosc na priv.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

Wlowikowa: niestety blotko jest i to calkiem calkiem ;-) Czekam na dluzszy, ostrzejszy mroz, w granicach -5st. C. Wtedy bedzie mozna normalnie dochodzic do dzialki nie narazajac sie na pozniejsze dlugotrwale czyszczenie butow (zaczne chyba wozic w autku kalosze w worku).

Czy ktosik przerabial moze zakup wykopania studni na wlasnej dzialce? Jakiego rzedu moga byc to koszty? Wlasnie sie dowiedzialem ze sprawa doprowadzenia wody na moja dzialeczke moze sie znowu odsunac - uchwalenie budzetu w gminie, konkurs na wykonawce, wybor, zatwierdzenie budowy wodociagu - wszystko to moze zajac sporo czasu, a zalezy mi na szybkim wykonczeniu domu. Fajnie nie? Domek stoi w stanie surowym otwartym, a nie ma jeszcze wody i pradu. Chyba tylko w Polsce jest to mozliwe ;-) Do budowy wystarczala woda z beczek, ale juz do wykonczenia dobrze byloby miec staly doplyw wody.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego roku 2004 zycze Wam ... szczęscia i zdrowia. Właśnie w tej kolejności, bo podobno Ci na "Kursku" to byli wszyscy zdrowi ...

a na poważnie, Niech Wam się wiedzie (i niech każdy sobie reszte dopowie).

 

http://www.ozdobychoinkowe.pl/ico2/2547.jpg

 

Pozdrowienia B.

 

PS. Od jutra aż do 04/01/2004 mam urlopik. Ale będzie byczo ...

 

http://www.gadu-gadu.pl/img/emots/1/piwko2.gif

http://www.gadu-gadu.pl/img/emots/2/tancze.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Darek,

U mnie stan surowy otwarty z wiezba budowala ekipa z Bedargowa (gdzies kolo Szemudu). Wlasciciel nazywa Zygmunt Kreft, tel. 0501481650 Nie wiem czy wykonuja prace o ktorych piszesz ale zadzwonic nie zaszkodzi. Do CO i CWU mam czlowieka z Redy, widzialem jego prace, solidny uczciwy, otwarty, chetny do bezinteresownej pomocy: Roman Kontak, tel 0607914842. Co do wylewek to znajomy polecal mi czlowieka (u mnie on nic nie robil): Kasprowicz, tel. 0501784662. Pamietam tez ze na forum grupy Trojmiejskiej Kodi podawal namiary na swoich wylewkarzy - poszukaj.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...