Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie - długi weekend się skończył i od razu zrobiło się normalnie :wink: . Do mnie ekipa też wróciła po przerwie technologicznej związanej z wiązaniem stropu, a ja znowu za nimi nie nadążam bo to już by się przydał hydraulik, elektryk, itd, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnnaRz - odpaliłem kolejną próbę i mam nadzieję że tym razem udaną.

 

mam przykra wiadomosc, matryca laptopika meza padla;( i nie moge u n iego odebrac poczte;(

 

ale moj email juz dziala

 

takze jesli masz ochote sprobowac 3 ra i ostatni to zachecam

i przepraszam,

 

 

 

 

btw. mam do oddania nr 4 budujemy dom, jest ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - potwierdzam, że Docent dzielnie zasuwa na budowie :) tylko patrzeć jak się będzie wprowadzał :D

 

Benicio, Kinga - zapytajcie Docenta o stemple. Podobno ma lub miał do odsprzedania. Potrzebuję pilnie.

 

All - pytałem o stal i tylko jedna osoba mi odpowiedziała. Nikt inny nie kupował ostatnio stali. Pomocy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej W, witaj. To się kiedyś wyrówna. :)

 

AnnoRz

jeśli chodzi o hol na poddaszu to celowo zostawiłam tam takowe miejsce, planowałam tam stworzyć miejsce komputerowe, tv, biblioteczka

 

zaś jeśli chodzi o ściankę, która łączy jadalnie i oranżerie to planuje tam wstawić 'okno', szybę tak jak w ścianie w kuchni, która będzie wychodziła na salon, za tym okienkiem będzie duża klatka z naszymi szynszylami, będzie super widok:)) co o tym sadzicie?

http://www.adad.pl/grupa/szynszyla/album/ania_rzeuska/album.html

 

a kominek w centrum głownie ze względu na łatwiejsze rozprowadzenie ciepła kominkowego po pomieszczeniach

 

ja tu planuje a moja druga połówka coraz bardziej myśli o Batucie3, głownie ze względu na pokój rekreacyjny na poddaszu:( mnie się tez widzi powoli, ale jak czytam Wasze 'recenzje' to może ten mój jest lepszy:))

 

Ten Twój jest zdecydowanie lepszy!!! (pokój rekreacyjny zawsze możesz mężowi urządzić w garażu ;) )

 

Niunia i Małysz są kapitalne - postawiłabym klatkę zamiast telewizora. :)

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

Pochwalę sie trochę. Ostatniego dnia maja zakupiłem beton B25 po 194,74 zł brutto. Zakupu dokonałem w firmie UNICON w Gdyni. Cena zawiera transport z pompą. Kupiłem także bloczki betonowe KOMBET B20 za 2,51 zł brutto za sztukę.

 

Potrzebuję pilnie namiary na hurtownię stali. Mam zaprojektowane pręty fi 6 i 14. Łącznie potrzebuje ok 3,3 tony. To chyba sporo, więc dobra cena jest dla mnie ważna.

 

Witam

kupowałem 30.04 w metalzbycie w Gd na ul. Wiesława 1. Tel 301 16 76.

Płaciłem 3.09 netto za 6 i 2.70 za 14. Vat był jeszcze 7%

 

A może ktoś ma namiary na gruz do utwardzenia drogi?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...