Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kingaa - zapomniałam napisać...w Swornychgaciach było super, odpoczęłam i polecam miejsce gdzie nocowałam . Było bardzo miło. Tylko żadnych gaci nie widziałam :lol:

 

Markus mam nadzieje, że te wytyczenia jeszcze do przyszłego tygodnia wytrwają - oby . Mogłam to zrobić później ......ale termina takie napięte.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Pochwalę się - już prawie skończone mamy ścianki fundamentowe :) jak to miło patrzeć jak nasz domek rośnie :p

 

Gierga - dzięki :) Jak będziemy planowali wyjazd, to wyciągnę z Ciebie więcej informacji :)

 

Nowaczka, Markus, Kores - piękne drzwi widziałam u Docenta - bodajże Dziadek? Ale wypowiadam się tylko na temat wyglądu, na jakości się jeszcze nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam

Kingaa - chwal się a co! :wink: Gratulacje! Pamiętam, że cieszyłam się jak "gwizdek"jak nam humus ściągali, że o fundamentach nie wspomnę :wink: Teraz jestem na etapie stawiania ścian i cieszę się jeszcze bardziej :D Tylko niech pogoda się poprawi :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swornychgaciach było super ..... tylko żadnych gaci nie widziałam :lol:

 

No chyba nie było tak tragicznie

 

Markus mam nadzieje, że te wytyczenia jeszcze do przyszłego tygodnia wytrwają - oby . Mogłam to zrobić później ......ale termina takie napięte.. :cry:

 

Spoko, to był tylko żart, być może z gatunku Monthy Pytona. Nie powinno być żadnego problemu.

 

Nie mogę trafic na Twoich sąsiadów /tych co kupili gotowy dom/ bo jestem ciekaw kto im robił ogrodzenie od frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus...co do ogrodzenia od frontu, to wiem, że sąsiad sam tam coś kombinował i nawet działał ze spawarką :lol:

Ostatnio jak byłam to widziałam słupki i na dole wieńce (czy jak to się tam nazywa) na wylewkę.

Jutro będe w Bojanie, to może jak spotkam sąsiada :lol: to mi zdradzi tajemnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - wysłałem mapkę do Ciebie.

 

AnnaRz - nie wiem dlaczego tak się dzieje, być może ja coś sknociłem. Zapisałem pod HTML bo dzieki temu zamiast 1,25Mb cały plik ma zaledwie 17kb.

 

Gierga - jak by co to profile nadal stoją. Zapoznałem się dzisiaj z Twoimi sąsiadami. Szczęka mi opadła jak się okazało, że oni sami robią frontowe ogrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AnnaRz - nie wiem dlaczego tak się dzieje, być może ja coś sknociłem. Zapisałem pod HTML bo dzieki temu zamiast 1,25Mb cały plik ma zaledwie 17kb.

 

 

nie mialo prawo dzialac skoro zrobiles z obrazka html:(( po prostu jest to nie wykonalne, gdybys mi przeslal ta strone i dolaczyl obrazek to bym mogla to odtworzyc w html, obrazek na html mialby odowlanie do tego obrazku

 

no coz byly dobre checi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - tak myślałam, że wykonuje je sam :) A mi dziś szczęka opadła bo uprzedziłam się do sąsiadów ....różni są Ci ludzie :(

 

No cóż, chyba nam wszystkim wydaje się, że jak uciekniemy z bloku /od tych wszystkich "okropnych" sąsiadów/ i zdobędziemy kawałek ziemi to już nic nam nie zburzy sielanki. Niestety te nasze poletka też mają ograniczoną wielkość, może w Montanie dałoby się wyizolować.

 

 

AnnaRz- wyraziłem w mailu skruchę nad moją niewiedzą w dziedzinie IT, ale przy okazji wysłałem raz jeszcze, tym razem oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowa :D .

W zeszłym miesiącu kupiliśmy działkę budowlaną w Gdańsku - Osowej. Zamierzamy wybudować dom naszych marzeń :o , ale jak na razie to zapał na opadł. Przeraża nas ta papierkologia.

 

Oczywiście mam pytanie:

Czy jest wśród Was (Nas :D ), ktoś kto zlecił całość postawienia domu firmie. Jeśli tak to proszę o namiary i komentarz co do fachowości.

 

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...