Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Marcin - mi to samo dziś odpisali...w końcu, proponuje ruszyć szturmem na gmine Szemud, co to kurna jest, aby robili takie utrudnienia dla nas mieszkańców. Niech sobie sami jeżdżą PKS-ami my chcemy zwykłe połączenie ZKM z Gdynią.

 

To jak szturmujemy???? :lol: :lol: :lol:

 

Markus, jak będzisz w środę, to zapytaj się ich tam, czemu od 98 r (zgodnie z listem od ZKM) utrudniają podpisanie umowy z ZKM! :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Problem autobusowy okazuje się bardziej złożony. Owszem proponowano linię autobusową jeżdżącą przez Kłobuczyno, Bojano, Kielno i Dobrzewino (18 kursów dziennie), ale to spowoduje spadek zainteresowania kursami PKS i wtedy PKS wycofa się z obsługi autobusowej gminy z jej zachodnimi krańcami włącznie (Kamień, Szemud, Łebno, Częstkowo). Te rejony znowuż nie są interesujące dla ZKM Gdynia i koło się zamknęło. Podobno (warto to sprawdzić) od czerwca pojawiły się dodatkowe kursy PKS oraz prywatnych przewoźników. W szczegołach zorienotwany jest nasz Sołtys i jednoczesnie radny gminy p. Andrzej Siewert. Jak ktos go zna - warto podpytać.

 

Tyle na dziś w sprawie komunikacji.

 

Moim zdaniem sprawa z PKS-ami jest trochę wyolbrzymiona. Dziwne jakoś do Żukowa jeździ Z a po drodze też są wioski o które nie zachacza. Myślę, że albo ktoś ma w tym interes..albo...sama nie wiem co... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście oświadczam, że od dzisiaj mam adres domu - załatwiłam sobie w gminie - więc zapraszamy na ul.Słoneczną 5 ! W Kielnie.

 

Witam,

Czyzby szykowla sie kolejna impreza erekcyjana pt "W poszukiwaniu kamienia filozoficznego z piwem i kielbaska w garsci" :D :D :D

Pozdrowienia

 

Masz rację. Impreza by się przydała.

Kiedy i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: na tymczasowym przyłączu wodnym czyli na sterczącej rurze z kranikiem zakładaliscie jakieś zabezpieczenia (typu skrzynka z kłódką) aby nikt nawet przez przypadek nie odkręcił wody i nie zostawił? Szukam czegoś takiego i jedyny pomysł jaki mam to właśnie skrzynka wokół kranu i kłódka. Może ktoś ma coś takiego na zbyciu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autobusy c.d. Też słyszałam, że to PKS nas blokuje. Toż to szantaż!!

To kto napisze petycję??? Jak już będzie to się piszę do podpisania i oblecenia okolic Dobrzewina.

 

Expresówka- W RM wrócili do fazy planów ale pewnien gostek (%#$@%!!!) mimo to podpisał porozumienie z Niemcami. Szczegóły na osowa.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Już się chwaliłam w dzienniku, ale pochwalę się i tu, a co tam :wink: Wczoraj na naszym domku zawisła wiecha :lol: :lol: :lol:

Wprawdzie chłopaki się trochę pospieszyli, bo wprawdzie więdźba gotowa, ale jeszcze ścianki szczytowe muszą dokończyć, ale i tak to wspaniały widok, szczególnie, że więdźby to się nie spodziewaliśmy tak szybko :)

 

Mirosław napisz na priva to Ci dam namiary na kierownika - na razie jesteśmy z niego naprawdę zadowoleni. Wcześniej był u Zachara, teraz też jest kierownikiem u Eski, a u nas insp. nadzoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia ja wpadnę, może w czwartek :lol: Jutro odpada :x bo będe z rana w Bojanie (muszę się zwolnić w ciągu pracy kurka)...i muszę poprzewoxić brakujące stemple na swoją działkę.

 

Masz super obrazek hihihi ale sie naśmiałam ;) skąd ty taki wytrzasnęłaś?

 

Trzymam kciuki...ja już zdradzam objawy pierwszego zmęczenia budową :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...