Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mirosław- już się nie dziwię wielkością ław :D obejrzałam projekt i wszystko jasne :D . ładny domek.

na początku znalazłam w necie inne babie lato (inne biuro).

tam ławy 12/10 i myslałam, że się pomyliłeś.

na pewno pójdzie ci 2razy więcej desek niż pisałeś

jesteśmy na podobnym etapie budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sobotnia praca zaowocowała 34-rema słupkami dzielnie sterczącymi w niebo wyznaczając granicę mojej "posiadłości".

 

Pyatnie do Was - ile drzewa szaunkowego było wam potrzebne na budowie (ławy, wieńce)? Jak były szalowane nadporża? Mój majster chce jakieś "kantówki" 10x10 cm do nadproży i nie do końca wiem o co chodzi.

 

Marcin ..na szalunek stropu, nadporoża, wieńce, schody...poszło ok 3 m3 drzewa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obchód gospodarski w Bojanie wykonany.

GIERGA - strop tężeje aż strach pomyśleć.

LUSIA - śliczne wykopy pod ławy, chłopaki wyplatali po południu zbrojenia.

MARCIN - no ja wiem, że ty jesteś dumny ze swojego ogrodzenia, ale w tym tempie to my III i 3/4 Rzeczypospolitej to nie zbudujemy.

 

A u mnie - wykonaliśmy dzisiaj dwie studnie chłonne na wode deszczową i większą część oczyszczalni. Jutro będzie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIREK - u nas też "rzeźbili" pod ławy w ziemi :D . dzisiaj kończą zbrojenie i dają chudziak. jutro przyjeżdża grucha. 8)

jesteśmy już troszkę zmęczeni. to chyba z ekscytacji początkiem. na reszcie coś widać, no i odbijemy się od gruntu :)

 

na jakiej ulicy i gdzie masz to swoje babie lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIREK - u nas też "rzeźbili" pod ławy w ziemi :D . dzisiaj kończą zbrojenie i dają chudziak. jutro przyjeżdża grucha. 8)

jesteśmy już troszkę zmęczeni. to chyba z ekscytacji początkiem. na reszcie coś widać, no i odbijemy się od gruntu :)

 

na jakiej ulicy i gdzie masz to swoje babie lato?

Witam!!!

No i tu zaczyna się kłopot :o . Bo ulicę to ja muszę dopiero sobie wybudować a póżniej nazwać lub odwrotnie :roll: . A tak poważnie to z drugiej strony Bojana dokładnie 6m od granicy z Gdynią od strony Wiczlina , pomiędzy ulicami Majora Bojana , Poległych Żołnieży i Sosnowymi Wgórzami. Ta ostatnia podoba mi się najbardziej. Dla bardziej zorientowanych będę sąsiadem Cegielskich.Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to z drugiej strony Bojana dokładnie 6m od granicy z Gdynią od strony Wiczlina , pomiędzy ulicami Majora Bojana , Poległych Żołnieży i Sosnowymi Wgórzami. Ta ostatnia podoba mi się najbardziej. Dla bardziej zorientowanych będę sąsiadem Cegielskich.Pozdrówka :wink:

 

Piękne miejsce. Gratulę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI :D :D :D !!!!

Miejsce rzeczywiście piękne jest tylko jeden feler moja działka jest pierwsza z brzegu i bokiem przylega do ulicy Majora Bojana . Ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego oraz coś za coś. Była najtańsza czytaj najmiejsza 1071 m2 , póżniej zostały już tylko bardzo duże metraże czytaj ceny. Gdy tylko podrośnie żywopłot który jest na razie w planach nie powinno być najgożej . Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...