Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mirosław - Widać, że zamówiłeś pogodę.

 

Jak nie przestaniecie zalewać stropów i fundamentów to lato bedzie do d..py.

Każdy zamawia deszczyk, a lato ucieka.

 

U mnie kanaliza położona.

Piaseczkiem posypane i zageszcone.

Środa i czwartek będzie chudy betonik na parterze.

Później przyjeżdża wieźba.

Słoneczka potrzeba mi bardzo!!!

Czy wszystkie stropy i ławy juz zalane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekenda ma być podobno upalnie :lol: :lol:

 

A u mnie prace na poddaszu dobiegają końca i teraz przyszło czekać tylko na więźbe, która dotrze w poniedziałek...mam tylko nadzieje, że nie będzie takich szopek jak ostatnio z drewnem. Bo powoli zaczynam wierzyć, że chyba mam pecha :cry:

 

Jutro idę kupić klinkier na komin, wybieram sie do Almaresu :-) nawet mam już upatrzony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

JERPOL Gdynia 81-572 ul. Chwaszczyńska 206A tel.629-66-20

Pozdrówka :wink:

 

mam mieszane uczucia co do tej firmy...moi rodzice zapłacili kiedyś za drewno, na które czekali cały dzień i okazało się, że facet z Jerpolu wystawił fakturę a nigdzie nie zapisał, że mają drewno dostarczyć....przez co moi rodzice musieli zapłacić za dzień stracony dla robotników + stracony urlop z pracy :cry:

Chociaż może ten sprzedawca już nie pracuje :x a sytacja była przypadkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zalewaliśmy wieniec i wiecie co? Budowlańcy tak zrobili szalunek, że na paru ładnych metrach ściany po prostu się rozlazł :evil: okazało się, że deski przybili na gwożdzie a dopiero jak zaczęło się rozłazić, to skręcili śrubami,bo przecież nie można było zrobić tak od razu nie :-? Jakoś to w miarę zrobili ale i tak pewnie nie obejdzie się bez wyrównania tego w jakiś sposób :( ech szkoda słów..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...