Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kinga -na Grunwaldzkiej Dziadek napewno jest najtańszy - porównywałem ceny z Beniowskiego - jednak zanim je kupisz wpadnij do mnie obejrzeć jak wyglądają drzwi które dostarczają na budowę, a nie te co są z salonu - różnica kolosalna - jeśli chodzi o kolory w Lazurze - nie wiem jak wyglądają w kolorze kryjącym. Lepiej przed zakupem zobacz je na własne oczy u mnie - nawiasem mówiąc zareklamowałem je i jeszcze nie mam odpowiedzi. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GORATH - obawiam się, że będzie nam trudno udzielić Ci odpowiedzi w chwili obecnej. Chyba że odezwie się ktoś ze "starych" forumowiczów, którzy etap wykończeniówki mają już za sobą. Jak zauważyłeś, my jesteśmy na niższym etapie wtajemniczenia budowlanego i do problemów jakie Ty obecnie przeżywasz część z nas dojdzie na jesieni, a inni dopiero w przyszłym roku.

Niekoniecznie musisz usługę położenia parkietu zlecać sprzedawcy. A jeżeli już to poproś ich o namiary na miejsca w których kładli parkiet i sprawdź u źródła jakość ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GORATH - obawiam się, że będzie nam trudno udzielić Ci odpowiedzi w chwili obecnej. Chyba że odezwie się ktoś ze "starych" forumowiczów....

 

Dzieki,

szukam w kazdy sposob. Interesuja mnie konkretne informacje z trojmiasta, wiec pytam tez na forach, ktore maja cos z wspolnego i z trojmiastem i z ta tematyka.

 

pozdrawiam,

Gorath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem wczoraj wieszanie siatki. Cały teren jest zabezpieczony przed przypadkowym wejściem i przed okolicznymi burkami. Dziś zaczyna sie na dobre robota - szalowanie ław, dostawa stali i ... i wreszcie wiem co oznacza termin "stan zero". Jest to stan konta po zakończeniu tego eatpu budowy :lol:

 

I dobrze zrobiłeś , ze się ogrodziłeś, bo mi jakieś dzieciaki do kłódki zapałki wsadzają, a ostatnio pomalowały kredkami kolorowe rysunki na ścianach. Ja rozumiem, że dzieci i że dla nich to frajda....

 

Marcin, czy ty przypadkiem dzisiaj nie byłeś w hurtowni AiZ w Koleczkowie przed 17:00?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki był mój zamiar ale wciąż mam problemy z darmową przestrzenią na takie strony - jakieś limity transferu i inne ograniczenia :( :cry: . Może ktoś będzie chciał to przenieść do siebie. Zajmuje 1,5 Mb.

 

Generalnie ja bym to wziela, ale jak mam dac na darmowy serwer to bedzie tak samo kichowato - bo republika pewnie tez ma ograniczenia ? Jak nie ma to zabiore do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przetestowałem 3 darmowe serwery:

WP, ONETU (REPUBLIKI) i INTERII. Wszystkie mają takie ograniczenia z czego WP wychodzie najbardziej korzystnie pod względem transferu godzinowego na stronie. Za to w Interii dają aż 12 mega na stronę. W symie dużo i nie. Moja prywatna strona rozłożona jest niezauważalnie powiędzy 3 serwer: 2 WP i jeden Interii. Myślę, że z czasem gdy postępy na działeczce będą większe będę musiał przenieść się albo dołóżyć kolejny :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - była wczoraj Pani od ogrodu. Ponieważ nie było Cię w tym czasie, pokazałem jej jedynie Twoje włości. Jak jej dostarczę mapę mojej działki (wczoraj zapomniałem wziąć ze sobą) to po kilkunatu dniach ma mi przedstawić koncepcje zagospodarowania, plan nasadzeń no i oczywiście kosztorys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może namairy na dobrego stolarza "wewnętrznego"?

Takiego co to robi parapety i obróbki w domu.

Tu ostrzegam zwłaszcza bojanowiczów przed pewnym gościem z Bojana. Wzięłam go z książki tel. i bardzo tego żałuję. Sprawdzę nazwisko i podam ku przestrodze. Facet odwala fuszerkę a jak mu się zwróci uwagę to się obraża. Schody wykańcza nam już kilka miesięcy. NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...