Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Czy macie może namairy na dobrego stolarza "wewnętrznego"?

Takiego co to robi parapety i obróbki w domu.

Tu ostrzegam zwłaszcza bojanowiczów przed pewnym gościem z Bojana. Wzięłam go z książki tel. i bardzo tego żałuję. Sprawdzę nazwisko i podam ku przestrodze. Facet odwala fuszerkę a jak mu się zwróci uwagę to się obraża. Schody wykańcza nam już kilka miesięcy. NIE POLECAM!!!

 

Czy chodzi o zakład stolarski sąsiadujący przez ścianę z wulkanizacją ???

 

Stolarz, który robił mi drzwi wejściowe trudni się i innymi rzeczami, ale najbliższy termin to będzie chyba listopad. Jeżeli termin Cię nie odrzuca to daj znać, wtedy podam Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hello

 

Kingaa - pisze dopiero dzisiaj, bo wcześniej nie miałem czasu. W nd przed moim domem zatrzymał się VW Golf, chwile postał ruszył dalej, mimo mojego machania zza okna (ugniatałem właśnie ciasto na pizze w kuchni 8) ). Zgadnij kto był w środku?

Ale spoko. Je też Cie nie lubie :wink: .

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - była wczoraj Pani od ogrodu. Ponieważ nie było Cię w tym czasie, pokazałem jej jedynie Twoje włości. Jak jej dostarczę mapę mojej działki (wczoraj zapomniałem wziąć ze sobą) to po kilkunatu dniach ma mi przedstawić koncepcje zagospodarowania, plan nasadzeń no i oczywiście kosztorys.

 

Spoko. Poczekam co zrobi dla Ciebie i ZA ILE. :wink:

 

P.s. Test wypadł pozytywnie - klasa 15.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - jednak zaryzykujemy, bo po pierwsze nie mamy już czasu i siły, żeby się uganiać, a po drugie cena jest dość korzystna jak na drewniane antywłamaniowe, i to w dodatku w kolorze który nam pasuje, więc najwyżej nie będziemy ich oglądać z bliska :wink:

 

Benicio trzeba było krzyczeć, że pizzę robisz, to byśmy zaszli :wink:

A tak serio, to nie widziałam machania, a zwolniliśmy, żeby popodziwiać Twoje ogrodzenie :D A przecież nie będziemy się pchać w gości bez zapowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... popodziwiać Twoje ogrodzenie ...

 

Moje ogrodzenie to fale Dunaju póki co. Wyszedł brak doświadczenia i musze wyrównywac na zaprawie do pierwszej warstwy cegieł klinkierowych. Róznica w poziomach dochodzi nawet do 4 cm. Ale cóż - nie święci garnki lepią.

Końcowy efekt będzie (bo musi być) dobry.

 

Zachar - w którym Muratorze będzie artykuł o Tobie?

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosław - u mnie właśnie dzisiaj zasypują ściany fundamentowe- mają faaajną pogodę :-? :-? :-?

 

Chłopaki, co prawda trochę zmokną ale przynajmniej zagęszczanie piasku masz w cenie.

 

U mnie właśnie rozłożyli chudziak. Lało równo, ale dobrze - beton lepiej zwiąże, bo coś suchy przywieźli :wink: . Chłopy mokre pojachały do domu lejąc na dalszą robotę. Jutro też niestety może padać ....

 

Lusia - co do testów to pomimo usilnych strań naszych pociech ogrodzenie wciąż stoi i ma się dobrze 8) . Samochód również :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...