Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam !!

Markus dlaczego od razu podpadłem każdy ma prawo się pomylić lepiej napisz czy przyłączasz się do szukania piwa :lol: :lol: .

Pozdrówka :wink:

 

Chyba nawet psa zabiorę ze sobą.

 

BARTI zapraszam. ul: Bolesława Krzywoustego (poprzeczna do Majora Bojana) ostatni dom po prawej. YTONG + grafitowa dachówka. Nie pomyl z sąsiadem po lewej - ta sama kolorystyka, jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy Bojanowcy

 

Wybieramy się jutro z małżonką obejrzeć Wasze dokonania.

Może pomoglibyście mi opracowaniu planu wycieczki.

Wszelkie instrukcje mile widziane.

 

Zakładam, że z Obwodnicy zjedziesz na Osowej koło Castoramy w drogę nr 218 na Wejherowo. Dojedziesz do ronda w Chwaszczynie, pojedziesz prosto i po jakiś 2 km zobaczysz po lewej stację LOTOS-u. Zaraz za stacją skręcisz w prawo na Wejherowo. Po jakiś kolejnych 2-3 km dotrzesz do Bojana. Miniesz po prawej szkołę, a po lewej kościół. Następnie z prawej będzie charakterystyczny żółty dom sir Grablowskiego z napisem Sklep Metalowy. Stąd już będzie widać wielki czerwony baner z napisem MINI-BAR. 20 metrów za nim skręcisz w prawo w ulicę (czytaj polną drogę) Pawła Hebla. Po jakiś 700-800 metrach dojedziesz do krzyżówki z ulicą Majora Bojana. Skręć w lewo i po kolejnych 150 metrach znowu w lewo, w ulice Bolesława Krzywoustego. Jak juz pisałem - ostatni dom po prawej. Ja juz Ci powiem gdzie buduje reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... poznałem dzisiaj Markusa.

Powinni o nim napisać w Muratorze.

Jeśli ktoś chce zobaczyć porządnie i z głową wybudowany dom niech jedzie i popatrzy.

Jak ktoś nie chce wpaść w kompleksy niech nie jedzie.

Ja nie mogę się jeszcze otrząsnąć.......

 

BARTI - jaj sobie ze mnie nie rób.

Grupa Trójmiejska zagościła w Muratorze w osobie Kodiego. Do dzisiaj go podziwiam za upór i wytrwałość, a dom zbudował praktycznie własnymi rękoma. Moja sytuacja jest diametralnie różna, ja tylko staram się jak najlepiej wydać zaoszczędzone i "kupione" w banku pieniądze. Zresztą i tak nie ustrzegłem się kilku błędów. A że jestem strasznym gadułą i do tego przemądrzałym /w końcu zodiakalny Lew/, to może i wypadam dość "medialnie".

Z wielką przyjemnością gościłem delegację z Banina.

 

GIERGA - gdy wracałem zajechałem na Twoje włości. Gratuluję więźby. Myślę, że w przeciwieństwie do desek - drewno na więźbę wygląda bardzo ładnie, qurcze nawet lepiej niż moje. Wpadam w kompleksy 8)

 

ALL - jeżeli ktoś jest zwolennikiem, przeciwnikiem, fanem bądź osobą która uważa że mi odbiło /częściowo się zgadzam/ i nie mam na co pieniędzy marnować - od poniedziałku do piątku gościć u mnie będzie ekipa z firmy Clima Komfort i instalować pompę ciepła. Jeżeli chcecie obejrzeć, pogadać z ekipą montażową - zapraszam.

Urządzenie o tyle ciekawe, że takich rozwiązań nie stosuje żaden producent pomp ciepła w Polsce. Firma jest laureatem nagrody Muratora z 2002r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki był mój zamiar ale wciąż mam problemy z darmową przestrzenią na takie strony - jakieś limity transferu i inne ograniczenia :( :cry: . Może ktoś będzie chciał to przenieść do siebie. Zajmuje 1,5 Mb.

ja moge to u siebie dac, zastapie stara mape Twoja cudowniejsza:)

Dzięki serdecznie za propozycję ale myślę, że najpierw ją z aktualizuję i wtedy coś pomyślimy. Co Ty na to? Czy chcesz sama to poprawiać :D :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mapkę , wylądowałem strasznie daleko od rzeczywistości.

Tak jak pisałem na tamtej stronie mam bardzo dokładną mapę gminy Szemud ( są wszystkie , nawet te nowe ulice w Bojanie i okolicach ) mogę zeskanować i wysłać potrzebne fragmenty. Pozdrówka :wink:

Wylądowałeś daleko bo robiłem z bardzo niedokładnych mapek i wcale proszę się nie dziwić. Namiary są tzw. pi razy drzwi :wink: . Co do dokładniejszej to pomyśl jakiej wielkości musiała by być gdyby powiększyć jaj skalę? Katastrofalnie wielka a trzeba powiedzieć szczerze, że część z Forumowiczów jest wciąż modemowcami a ściągnięcie mojej mapki zajmuje im bardzo dużo czasu. Jeżeli chcesz zrobić dokładniejszą dotyczącą tylko gminy Szemud to spróbuj. Nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... U mnie ławy zalane wiec pogoda deszczowa jest mi bardzo na reke.

Betonk pochodzi z firmy WAKOZ z Luzina. Wszystko odbylo sie szybko i sprawnie.

Po jakim czasie wchodziliście z bloczkami fundamentowymi i co stosowaliście na izolację. W projekcie mam papę termozgrzewalną???

W sumie po tygodniu zacząłem układać bloczki na foli do izolacji poziomej fundamentów. Są w szerokości 35 cm i 50 cm przy długościach od 30 m, 50 m i chyba jeszcze dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...